ENDURO FESTIVAL 2015

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
θα ξεκιναμε 10.00 απο μεσαια τρικαλα (οπου θα ειναι γυναικες, παιδια και κινητα) και ανηφοριζουμε προς χιονοδρομικο 1 gas gas +1 wr.
εχω ενημερωσει την κυρια μου, θα εχει μαζι τηλ ,και θα εχω και εγω το νουμου για τα μοτορια σας (τα οποια φαινονται απο μακρια )
θα βρεθουμε εκει !


εγω θα μεινω με οικογενεια και την κυριακη το βραδυ ,οποτε σιγουρα θα τα πουμε (και να κατεβασετε ιδεες για αγορα μοτο):)

ψηλος, ωραιος, χωρις μαλλια , και μουσι ,αναζητει παρεα advride:friendship:
Γύρω στις 9...θα σας πετύχω Τρίκαλα, τότε.


advφον!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν και η ζέστη ήταν αφορητη, χάρηκα πολύ που είδα μετά από αρκετό καιρό τον Θανάση, βασιλη.....και φυσικά γνώρισα και τον Γιώργη gm7070..με το πολύ όμορφο κτμι



advφον!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Αν και.!! η ζέστη ήταν αφορητη, χάρηκα πολύ που είδα μετά από αρκετό καιρό τον Θανάση, βασιλη.....και φυσικά γνώρισα και τον Γιώργη gm7070..με το πολύ όμορφο κτμι



advφον!!
Και εγώ χάρηκα Κώστα που σε γνώρισα και απο κοντά !! Δέν καταφέραμε καφέ και καλαμάκια !!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ζέστη... και διάθεση λίγη απο κόσμο !! Που είναι τα ωραία χρόνια.!! ...:biker:...!!
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Οχι ρε γαμώτο...Ήμουν χωριό και έσκασαν απο βόλτα στον πλάτανο στο Στενό! Τότε κατάλαβα οτι έπαιζε το festival. Όσο για τον φίλο με το gm7070 ήμουν στην λίμνη όταν έφευγες για πάνω με ένα vitara ασημί!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οχι ρε γαμώτο...Ήμουν χωριό και έσκασαν απο βόλτα στον πλάτανο στο Στενό! Τότε κατάλαβα οτι έπαιζε το festival. Όσο για τον φίλο με το gm7070 ήμουν στην λίμνη όταν έφευγες για πάνω με ένα vitara ασημί!!
Να παρακολουθεις το φορουμ περισσοτερο...:friend:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Kατά αρχήν είσαι εξαισιος φωτογράφος:photo:, κατά δεύτερον χάρηκα που τα είπαμε μετά από πολύ καιρο
και πιστευω να βρω γρηγορα μοτο, για τις υποθεσεις που εχουμε στην πελλοπονησο:yew:

ευχαριστω το μανιατη που μας εδωσε σαμπρελα (και την τοποθετησε) αφιλοκερδως:hailbig: ,θα χαναμε το πανυγυρι !!!!!
τακη χρωσταμε καφε κορινθο ;)

απο τις 11.00 πρωινη τελειωσαμε την διαδρομη 6.30 απογευμα (δεν μπορουσα ουτε μανιβελα να πατησω) ποσο δικαιο ειχες βασιλη!
Και επισης ο χελιωτης ειναι τρελος ,αυτος και οι διαδρομες του!!!!!!

λασπη ,τουμπες , κροκαλες, διχρονολαδο , αλλα το βραδυ αποκατασταση με ψητουρες και kaizer:friendship:

δεν γνωρισα αλλα παιδια απο το advride ,ειχα πορωθει με την κατασταση βλεπετε! στην επομενη μοτοβολτα (υγεια να εχουμε)!
 
Top Bottom