F 650 GS

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Σταθερός στις απόψεις μου και στα μηχανάκια μου και γω δίνω το εν λόγω μηχανάκι.ειναι μοντέλο 2001 με 71000km.Εχει γινει σερβις πριν 1500 km που αγοραστηκε σε λαδια φιλτρο βενζινης καινουριο μπουζι καθως και σερβις στην αναρτηση πισω και αλλαγη λαδιων στην μπροστινη.εγινε ελεγχος και ρυθμιση βαλβιδων και καθαρισμος του injection.τιμονι αλουμινιου καινουριο aftermarket chaft καθως και αλυσιδογραναζα ολοκαίνουρια(did αλυσιδα και jt γραναζια).αλλαγη υγρων φρενων και τακακια καινουρια.εγινε συντηρηση του μοχλικου οταν βγηκε η αναρτηση με γρασσαρισμα τα ρουλεμαν εκτος απο ενα που χρειαστηκε αλλαγη.φτιαχτηκαν καγκελα για σαμαρια και αλλαχτηκε η τρομπα βενζινης με καινούρια απο την bmw λογω βλαβης.
Αλλάχτηκαν και λάστιχα shinko 804/805.
Θέλει φλασάκια αλλά έχω παραγγείλει απο alliexpress οπότε θα τα δώσω μαζί κάποια στιγμή με το καλο.τιμη για το φόρουμ 1600€.




Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έλεος με τα φλασάκια, που έχετε δει να συμβαίνουν τέτοια πράγματα, που.

Άκη παιδί μου, είσαι βράχος σταθερός στις απόψεις σου βλέπω, επίσης βλέπω ότι δεν τα θέλεις τα πενφέ αλλά είσαι δις αμαρτωλός (άντε και σε 1200 τώρα να φρικάρεις τον μάνιακ μόλις το δώσεις σε ένα τρίμηνο, να τριτώσει και το "κακό" με την μάρκα).

Είσαι έτοιμος για χόνδα ή θα το παλέψεις και με άλλη Ευρώπη;
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Έλεος με τα φλασάκια, που έχετε δει να συμβαίνουν τέτοια πράγματα, που.

Άκη παιδί μου, είσαι βράχος σταθερός στις απόψεις σου βλέπω, επίσης βλέπω ότι δεν τα θέλεις τα πενφέ αλλά είσαι δις αμαρτωλός (άντε και σε 1200 τώρα να φρικάρεις τον μάνιακ μόλις το δώσεις σε ένα τρίμηνο, να τριτώσει και το "κακό" με την μάρκα).

Είσαι έτοιμος για χόνδα ή θα το παλέψεις και με άλλη Ευρώπη;
Μια ομαδική παραγγελία με φλασάκια πρέπει να κάνουμε νομίζω.
Αμιρου τελειωνει το ευρωπαϊκό ταξίδι...ελπίζω δηλαδή,γιατί ποτέ δεν ξέρεις...με χει πιάσει η κάψα για καινούργιο.σχιστοματικο όμως..

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αμαρτία ρε συ Άκη να φύγεις από τα ευρωπαϊκά.
Μικρό παιδί είσαι ακόμα. :p
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Αμαρτία ρε συ Άκη να φύγεις από τα ευρωπαϊκά.
Μικρό παιδί είσαι ακόμα. :p
Ισχύει Γιάννη..όλη την ώρα γυρνάει αυτό το πραγμα μέσα στο μυαλό μου.


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ποιο τ7 , δε λεει , δικαβαλο
790/890 adv παρε +25ps με 30ps
Ktm

Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν θα παρω τ7..πολλά λεφτά γι'αυτό που δίνει πίσω...εννοείται θα πήγαινα σε 790 μεταξύ των 2.ειδικα στην προσφορά.

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom