F900gs

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάτι έχουν ξεχάσει να βάλουν στην ουρά ή έτσι είναι?
Ντεζερτίζει στο πίσω μέρος.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Το απλό ,σε κιτρινόμαυρο, είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ.

Πρωτότυπο δεν θα το έλεγα ,μιας και πράγματι πιστεύω ότι έχει συνδυάσει τα ωραία κομμάτια που έχουν τα μηχανάκια του ανταγωνισμού ,αλλά είναι μια κούκλα.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για το αμορτισέρ κουβέντα δεν λένε, γιατί; *Τώρα είδα το βίντεο, πλήρως ρυθμιζόμενο, επιτέλους.

Το πλευρικό προστατευτικό ψυγείου μου φέρνει σε Τ660. Γενικά ψώνιζα γιατί μου αρέσει το πακέτο από όσο είδα και στο site, φαίνεται να έχει γίνει τιμολόγηση εντός αγοράς συγκρίσιμη με tiger 900, 890R/901E, Άφρικα κλπ αν δουλεύει σωστά το configurator. Ωραία κίνηση να έχουν τις αποσκευές μέσα στην διαμόρφωση, επιτέλους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ωραίο το εργαλείο.... Φαίνεται να χτυπάει δυνατά η BMW έπειτα απο το μέτριο 850...

Σαφώς πάει σε λογική Tenere, Dessert-X. Πιο επιθετικό, πιο στενό και κοφτερό, προσωπικά μου αρέσει.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ότι θα κάνουν μηνυση οι τζαπαν για αντιγραφή .... να το δούμε αυτό
Εγώ αν ημουν BMW θα έκανα μήνυση σε όποιον έλεγε πως αντέγραψα το Transalp



:hungry:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Nikosmirage

Μέλος
Περιοχή
Ανδρός
Όνομα
Νικος Τριγωνης
Μοτό
BMW F800GS
Σωστός ο aldebaran… ντεζερτιζει άσχημα το πίσω μέρος…. Σαν κατι να του λείπει… Σίγουρα θα βγάλουν και extra πίσω τεπόζιτα μπας και γεμίσει λιγάκι.
Θα μπορούσαν να είχαν βγάλει και αυτό το Ράμφος απο μπροστά…
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σαν να λέπτυνε και ψήλωσε... Πολύ ωραίο!!!
Για το 900GS μιλάω, τα άλλα δύο αδιάφορα...
Πολύ ωραίο αλλά και απόλυτα στημένο για off road οδήγηση. Φαίνεται πιο Xtreme και από Τ7.

Το πρώτο f800 ήταν πιο χρηστικό χωρίς να υστερεί στο χώμα. Δεν φαίνεται το 900 να είναι τόσο χρηστικό. Για να ταξιδέψει θα θέλει μπόλικη βελτίωση. Πάντως δείχνει πολύ άγριο.
 
Top Bottom