Flashback tail light

nivam

Μέλος
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
R1200GS
Καλό μεσημέρι, έχει αγοράσει κανείς το συγκεκριμένο προϊόν?
Πιθανότατα η χρήση του στην Ελλάδα να μην εγκρίνεται καν όταν είναι σε flashing mode, αλλά σε ταξίδι ή στο επαρχιακό δίκτυο μου φαίνεται αρκετά χρήσιμο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ωραιο φαινεται, αλλα νομιζω οτι δεν μπαινει σε απλο φαναρι....πρεπει να ειναι το led
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπαίνει σε απλό Κώστα, δες εδώ
δεν θα βγαζει καμμενη λαμπα, λογω κανμπας???
το λεω...γιατι εβαλα το φαναρι μαμα με led και για να δουλεψει σωστα, αλλαξαμε μεχρι και την φισα του φαναριου.
 

nivam

Μέλος
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
R1200GS
"We are pleased to announce a new Flashback model is available for the BMW R1200GS/GSA, model years 2005 to 2007. This light is easy to install and requires no additional wiring. It has built in circuitry to prevent bulb error codes that typically occur with LED lights on these bikes and it will automatically operate correctly if the bike is configured to run in standard or dual filament taillight mode."

Από το site τους. Γιαυτό ψάχνω κι εγώ πληροφορίες από κάποιον που να το έχει αγοράσει.:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
"We are pleased to announce a new Flashback model is available for the BMW R1200GS/GSA, model years 2005 to 2007. This light is easy to install and requires no additional wiring. It has built in circuitry to prevent bulb error codes that typically occur with LED lights on these bikes and it will automatically operate correctly if the bike is configured to run in standard or dual filament taillight mode."

Από το site τους. Γιαυτό ψάχνω κι εγώ πληροφορίες από κάποιον που να το έχει αγοράσει.:)
για να το λενε, νομιζω οτι δεν θα υπαρχουν προβληματα τοτε.
καλοφορετο!!!
 

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Δεν έχω εμπειρία από το συγκεκριμένο αλλά μου φαίνεται εξαιρετική λύση, ιδιαίτερα με το παλμικό στοπ.
Όλη η ιστορία είναι ΑΣΦΑΛΕΙΑ και να σε βλέπουν οι άλλοι.
Φυσικά και μπαίνει σε 04 - 07 , έχει και εγκατεστημένη αντίσταση. Δε χρειάζεται καμία μόντα. Βγάζεις το πλαστικό χαζοκάτοπτρο της μαμάς και βάζεις αυτό.
Τα 135 ντάλαρς πλέον τα μεταφορικά δεν είναι λίγα αλλά μου φαίνεται καλή λύση. Αν δεν είχα ήδη άλλο led φανάρι πίσω θα το προτιμούσα.
 
Top Bottom