Fox Comp Boots No46

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σε άριστη κατάσταση χωρίς φθορές.

Για πόδι 44.5-45 σε αθλητικό παπούτσι. Πολύ άνετες αλλά και με πολύ γερή κατασκευή για ασφάλεια.

Επίσης σημαντικό για μένα χωρίς περίεργα μεταλλικα μέρη μπροστά η στα κουμπώματα να κάνει φθορές στη μηχανή.

90€





 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάμε ένα UP στα 80€. Μπότα heavy duty σε προστασία, επώνυμη αλλά και άνετη και πολύ καλή ποιότητα.

Μην σας ξεγελάει που έβαλα φωτό χωρίς ένα καλό πλύσιμο. Είναι σε άριστη κατάσταση.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Τώρα που ψωνισα παναθεμασε.....
Καλό πούλητες.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
οι μπότες επωλήθησαν εντός του φόρουμ μας. Να ευχαριστήσω τον XR Maniac και τα καινούργια του μποτάκια για την φιλοξενία! Να ευχαριστήσω την ΚΤΜ για τα ατελείωτα Renderings και τα aborted projects και να ευχαριστήσω και τη γιαγιά μου που κάνει φοβερά ντολμαδάκια γιαλατζί καλά να ναι η γυναίκα έχει φτάσει και τα 93! Τέτοια αντοχή ούτε Transalp!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
οι μπότες επωλήθησαν εντός του φόρουμ μας. Να ευχαριστήσω τον XR Maniac και τα καινούργια του μποτάκια για την φιλοξενία! Να ευχαριστήσω την ΚΤΜ για τα ατελείωτα Renderings και τα aborted projects και να ευχαριστήσω και τη γιαγιά μου που κάνει φοβερά ντολμαδάκια γιαλατζί καλά να ναι η γυναίκα έχει φτάσει και τα 93! Τέτοια αντοχή ούτε Transalp!!
Ένα ταπερακι με ντολμάδες δεν έχεις φέρει σε μια βόλτα
Αλλά αυτός εισαι
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
οι μπότες επωλήθησαν εντός του φόρουμ μας. Να ευχαριστήσω τον XR Maniac και τα καινούργια του μποτάκια για την φιλοξενία! Να ευχαριστήσω την ΚΤΜ για τα ατελείωτα Renderings και τα aborted projects και να ευχαριστήσω και τη γιαγιά μου που κάνει φοβερά ντολμαδάκια γιαλατζί καλά να ναι η γυναίκα έχει φτάσει και τα 93! Τέτοια αντοχή ούτε Transalp!!
Μλκ τώρα που το είπες, δεν την βάζεις να φτιάξει, τα κάνει εξαιρετικά
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Top Bottom