Grip

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Μήπως γνωρίζει κάποιος από που προμήθευομαστε ταινία για το grip?αυτη την "ειδική"που προστατεύει από αλλοίωση ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με 20 ευρώ γίνεται αλλαγή όταν αλλοιωθουν. ...Γιάννη.
Μέσα σε 5.λεπτα

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Εαν ωστοσο επιμενεις για την ταινια... σε καταστημα αθλητκων ειδων παιρνεις ταινια για ρακετα του τεννις και τυλιγεις τις χειρολαβες.
;)
 

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Κωςτα δεν γνώριζα ότι ειναι τέτοιο κοστος..περίμενα πιο πάνω...:ok:και 5 λεπτά ;;;οκ!!!
Παύλο ευχαριστω ..
Απλα έχουν ήδη σημάδια αλλοίωσηςo_O
Σας ευχαριστω!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Περνα από το boxer garage. ...Με ένα 20ρικο στην τσέπη, όταν έρθει η ώρα.
Μην πεσεις στην παγίδα να τους κεράσεις σουβλάκια. ....τρώνε πολλα:p

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Αμα δε φορας γαντια ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που καβαλας την μηχανη τρωγοντε πολυ γρηγορα. Ειδικα αμα σφιγγεις το τιμονι σε χρονο μηδεν!!!!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
καλή η ταινία αλλά αλώνεται και φαίνεται άσκημα :disgust:
εγώ έχω βάλει ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΟΜΕΝΟ εδώ και κάνα 4 χρόνια και είναι σαν να το έβαλα τώρα :yew:
Κώστος τώρα δεν θυμάμαι ακριβός αλλά περίπου στο 1,50 γιούρια !!! :secret:
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
ΟΧΙ ΜΕ ΦΩΤΙΑ ΟΧΙ ΟΧΙ
στην δουλειά έχω θερμαντικό μπιστολάκι αλλά και με ένα καλό σεσουάρ πιστεύω θα κάνεις δουλεία
την διάμετρο δεν την θυμάμαι αλλά με ένα παχύμετρο μπορείς να μετρήσεις την διάμετρο του αντίβαρου !!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κώστος τώρα δεν θυμάμαι ακριβός αλλά περίπου στο 1,50 γιούρια !!! :secret:εγώ έχω βάλει ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΟΜΕΝΟ εδώ και κάνα 4 χρόνια και είναι σαν να το έβαλα τώρα :yew:
Για πες λεπτομερειες...δεν ηξερα οτι παιζει θερμοσυστελομενο τοσο μεγαλο σε διαμετρο...καμμια φωτο παιζει να δουμε πώς φαινεται το γκριπ;Ενδιαφερον ακουγεται και με μηδεν κοστος.
Ερωτηση:Εχεις θερμαινομενα;Επηρεαστηκε η καλη λειτουργια τους;
 

ikontop

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW F800GS
Τα δικά μου τα μαμά κράτησαν περίπου 60.000 χλμ και τα άλλαξα με αυτά του εικοσάρικου μέσα σε εξουσιοδοτημένο (το οποίο δεν το περίμενα αλλά έγινε). Αλλά πάντα με γάντια.
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Μερικές φωτό












Sent from my iPad using Tapatalk
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Για πες λεπτομερειες...δεν ηξερα οτι παιζει θερμοσυστελομενο τοσο μεγαλο σε διαμετρο...καμμια φωτο παιζει να δουμε πώς φαινεται το γκριπ;Ενδιαφερον ακουγεται και με μηδεν κοστος.
Ερωτηση:Εχεις θερμαινομενα;Επηρεαστηκε η καλη λειτουργια τους;

και εγώ είχα τον φόβο ότι θα μου γλιστράνε ,θά έχω πρόβλημα με τα θερμαινόμενα αλλά
δεν επηρεάστηκε καθόλου η λειτουργία στα θερμαινόμενα και ότε κανένα άλλο πρόβλημα !!!! :)
 

wolf

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Bmw 1200 GS '08
DRZ 400E '03
Η αλλαγή γκριπ (εννοείται θερμαινόμενα), είναι γενικά τόσο χαμηλά σε τιμή(στο 20αρικο); Αν όχι υπάρχει κάποιος συγκεκριμένα στη Θεσσαλονίκη που το κάνει σε αυτή την τιμή; :waiting:
 

VDR

Μέλος
Περιοχή
ΖΑΧΑΡΩ
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
DR650SE
R1200GSA X2
Πρίν από μια εβδομάδα και 80.000χλμ, τοποθέτησα τα ariete στο gs.. λειτουργούν άψογα τα θερμαινόμενα, επίσης δεν γλιστρούν πάνω στις αντιστάσεις (το φοβόμουν αυτό).
Παρατήρησα όμως ότι έχουν κάποια εξογκώματα.. στα σημεία που υπάρχουν κάποια πλαστικά τμήματα..τα οποία θυλήκωναν μέσα στα εργοστασιακά..
Έχουν ιδιαίτερη αίσθηση αλλά για το κόστος τους είναι κορυφαία.
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Εγω αλλαξα πολυ προσεκτικα μονος μου τα θερμαινομενα με ενα 20ρικο κοστος οπως αναφερθηκε. Να βαλετε γυναικεια λακ απο μεσα οταν θα τα περνατε. Λειτουργει κ ως κολλα οταν στεγνωσει.
 

wolf

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Bmw 1200 GS '08
DRZ 400E '03
Εγω αλλαξα πολυ προσεκτικα μονος μου τα θερμαινομενα με ενα 20ρικο κοστος οπως αναφερθηκε. Να βαλετε γυναικεια λακ απο μεσα οταν θα τα περνατε. Λειτουργει κ ως κολλα οταν στεγνωσει.
Μπορείς να πείς από πού τα αγόρασες;;
 
Top Bottom