HJC RPHA 70 FORVIC MC-5

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Πωλείτε το παρακάτω κράνος, φορεμένο μια φορά, μέγεθος S.

HJC RPHA 70 Forvic MC-5 Helmet



Δυστηχώς βάζοντας την ενδοεπικοινωνία μου ήταν αρκετά στενό.

τιμή: 300 ευρώ
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Ερώτηση! Δεν έχει ''θέσεις '' για τα ακουστικά αυτό? Κι αν ναι ποια έχεις βάλει που σου κλείνει τόσο το χώρο? Ευχαριστώ!
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Ερώτηση! Δεν έχει ''θέσεις '' για τα ακουστικά αυτό? Κι αν ναι ποια έχεις βάλει που σου κλείνει τόσο το χώρο? Ευχαριστώ!
Έχει αλλά δεν είναι αρκετό, τουλάχιστον για το δικό μου κεφάλι. Τα ακουστικά είναι τις Cardo, freecom 4 JBL.

Σε παρόμοια κατάσταση φίλος έσκαψε με νυστέρι την επιφάνεια κάτω από τα ακουστικά και λύθηκε το πρόβλημα.

Στο hjc είναι πλαστικό από κάτω και δεν μπορείς να το σκάψεις.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Εμένα τις κινεζο v6 χώρεσαν μια χαρά στο ίδιο κράνος.
Στο ls2 που έβαλα πρόσφατα εξέχουν ελαφρώς.
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Καλησπέρα, υπάρχει
Προς ενημέρωση για μελλοντικούς πωλητές-αγοραστες ο παραπάνω χρήστης agnooumenos ζήτησε να του στείλω το κράνος αντικαταβολή, την επόμενη το μετάνιωσε, είπε ότι θα με αποζημιώσει για τα μεταφορικά αλλά μετά τίμησε το nickname του, μην τον είδατε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Προς ενημέρωση για μελλοντικούς πωλητές-αγοραστες ο παραπάνω χρήστης agnooumenos ζήτησε να του στείλω το κράνος αντικαταβολή, την επόμενη το μετάνιωσε, είπε ότι θα με αποζημιώσει για τα μεταφορικά αλλά μετά τίμησε το nickname του, μην τον είδατε.
Ωπα...
Το τηλέφωνο του είναι αληθινό?
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
2 post έχει, μπήκε να κάνει καμμία αρπαχτή μάλλον.
Αν δεν του συνέβηκε πραγματικά κάτι κακό.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οκ... Παίρνει ένα χρονικό περιθώριο να μιλήσει.
Φυσικά θα φύγει από την ομάδα μας γιατί τέτοιες συμπεριφορές δεν είναι ανεκτές.
 

agnooumenos

Μέλος
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
F750GS 2020
Προς ενημέρωση για μελλοντικούς πωλητές-αγοραστες ο παραπάνω χρήστης agnooumenos ζήτησε να του στείλω το κράνος αντικαταβολή, την επόμενη το μετάνιωσε, είπε ότι θα με αποζημιώσει για τα μεταφορικά αλλά μετά τίμησε το nickname του, μην τον είδατε.
Είναι δυνατόν;;Σου έχω δώσει όλα τα στοιχεία μου και σε ενημέρωσα από την πρώτη στιγμή πως επειδή το πήρα καινούριο το κράνος παρέλειψα να σε ειδοποιήσω να μην το στείλεις και πως επειδή είναι δικό μου το σφάλμα θα σου πληρώσω όλα τα μεταφορικά που θα χρεώσεις.Ενώ μπορούσες να με καλέσεις στο τηλέφωνο μου δεν το έκανες ποτέ,προτιμήσες να γράψεις εδώ πρώτα.Αφενός ναι,είμαι πνιγμένος στη δουλειά γιατί είμαι λογιστής στο επάγγελμα και δεν βρήκα το χρόνο και τη διάθεση να σε ψάξω εγώ και αφετέρου ενώ μου είπες πως εισαι αθηνα ,από ότι είδα με το voucher όταν πήγα να το τσεκάρω ότι όντως έφυγε και έρχεται το κράνος,το κράνος έφυγε από Αμφιλοχία γεγονός που με προβλημάτισε έντονα επίσης
Το σφάλμα μου που είναι να με εκθέτεις;;;
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Είναι δυνατόν;;Σου έχω δώσει όλα τα στοιχεία μου και σε ενημέρωσα από την πρώτη στιγμή πως επειδή το πήρα καινούριο το κράνος παρέλειψα να σε ειδοποιήσω να μην το στείλεις και πως επειδή είναι δικό μου το σφάλμα θα σου πληρώσω όλα τα μεταφορικά που θα χρεώσεις.Ενώ μπορούσες να με καλέσεις στο τηλέφωνο μου δεν το έκανες ποτέ,προτιμήσες να γράψεις εδώ πρώτα.Αφενός ναι,είμαι πνιγμένος στη δουλειά γιατί είμαι λογιστής στο επάγγελμα και δεν βρήκα το χρόνο και τη διάθεση να σε ψάξω εγώ και αφετέρου ενώ μου είπες πως εισαι αθηνα ,από ότι είδα με το voucher όταν πήγα να το τσεκάρω ότι όντως έφυγε και έρχεται το κράνος,το κράνος έφυγε από Αμφιλοχία γεγονός που με προβλημάτισε έντονα επίσης
Το σφάλμα μου που είναι να με εκθέτεις;;;
Σου έχω στείλει μήνυμα 26 και μετά 29 Οκτωβριου στα οποία δεν απάντησες.
Δεν μπήκα καν στη διαδικασία να σε πάρω τηλέφωνο. Δεν είμαστε έμποροι εδώ μέσα. Εξέθεσα το nickname σου για το λόγο επειδή είσαι πολυάσχολος σε μελοντικές συναλλαγές να σε ψάχνουν στο τηλέφωνο και να μην σου στέλνουν μηνύματα.
Στα κάνω δώρο τα μεταφορικά, καλά να είμαστε να πηγαινοφέρνουμε κράνη και να χαλάμε λεφτά.

Όσο γιατί έκανε στάση στο σταθμό της courier στην Αμφιλοχία πάρε ρώτα την εταιρία της courier αφού προβληματίστικες έντονα, το κράνος έφυγε από Αθήνα.
 

agnooumenos

Μέλος
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
F750GS 2020
Σου έχω στείλει μήνυμα 26 και μετά 29 Οκτωβριου στα οποία δεν απάντησες.
Δεν μπήκα καν στη διαδικασία να σε πάρω τηλέφωνο. Δεν είμαστε έμποροι εδώ μέσα. Εξέθεσα το nickname σου για το λόγο επειδή είσαι πολυάσχολος σε μελοντικές συναλλαγές να σε ψάχνουν στο τηλέφωνο και να μην σου στέλνουν μηνύματα.
Στα κάνω δώρο τα μεταφορικά, καλά να είμαστε να πηγαινοφέρνουμε κράνη και να χαλάμε λεφτά.

Όσο γιατί έκανε στάση στο σταθμό της courier στην Αμφιλοχία πάρε ρώτα την εταιρία της courier αφού προβληματίστικες έντονα, το κράνος έφυγε από Αθήνα.
Δεν χρειάζονται ούτε ειρωνείες ούτε τπτ,όπως σου έστειλα και σε pm,στείλε μου λογαριασμό πες μου το ποσό και σου ζήτω συγνώμη για 3ή φορα
Τώρα γιατί έλεγε ότι η αποστολή έφυγε από Αμφιλοχία και όχι αθηνα δεν το έψαξα γιατί όπως σου είπα εξαρχής το πήρα καινούριο το κράνος και δεν έχει και καμία σημασια
Δεν χρειάζεται να με ψάξει κανείς επίσης σε κάποια πιθανή μελλοντική αγορά,σου έγραψα εξαρχής ότι το βρήκα άλλου το κράνος και εάν το έστειλες συγνώμη,παράλειψη μου ,πες μου κόστος αποστολής να στα καταθεσω
Πραγματικά,τι άλλο θα έπρεπε να είχα κάνει;;;
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Δεν χρειάζονται ούτε ειρωνείες ούτε τπτ,όπως σου έστειλα και σε pm,στείλε μου λογαριασμό πες μου το ποσό και σου ζήτω συγνώμη για 3ή φορα
Τώρα γιατί έλεγε ότι η αποστολή έφυγε από Αμφιλοχία και όχι αθηνα δεν το έψαξα γιατί όπως σου είπα εξαρχής το πήρα καινούριο το κράνος και δεν έχει και καμία σημασια
Δεν χρειάζεται να με ψάξει κανείς επίσης σε κάποια πιθανή μελλοντική αγορά,σου έγραψα εξαρχής ότι το βρήκα άλλου το κράνος και εάν το έστειλες συγνώμη,παράλειψη μου ,πες μου κόστος αποστολής να στα καταθεσω
Πραγματικά,τι άλλο θα έπρεπε να είχα κάνει;;;
Καμιά ειρωνία, ας λήξει το θέμα. Υγεία και καλές βόλτες εύχομαι.


Επίσης για όποιον δεν το κατάλαβε το κράνος είναι ακόμα διαθέσιμο :D
 
Top Bottom