Hp2 enduro

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Μπανιζω το ενα και μοναδικό προς πωληση στο car.gr ως μια προσωρινή λύση για 3 περίπου χρονια.
Για μικρές αποδράσεις στις γείτονες χώρες και light χώμα.

Η τιμή δελεαστική θα έλεγα για μοντέλο 07 και 50.000χλμ στα 8500€ απο 9000€ λογω μετρητών χωρίς αντ/γη.

Υπαρχει κανένας κάτοχος ή γνωστής που το οδήγησε να μου πει 2-3 πράγματα για το εν λογω μηχανάκι;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Μπανιζω το ενα και μοναδικό προς πωληση στο car.gr ως μια προσωρινή λύση για 3 περίπου χρονια.
Για μικρές αποδράσεις στις γείτονες χώρες και light χώμα.

Η τιμή δελεαστική θα έλεγα για μοντέλο 07 και 50.000χλμ στα 8500€ απο 9000€ λογω μετρητών χωρίς αντ/γη.

Υπαρχει κανένας κάτοχος ή γνωστής που το οδήγησε να μου πει 2-3 πράγματα για το εν λογω μηχανάκι;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Θα ελεγα να το ξεχασεις Κωστη....
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Και που το ξέρεις ότι έχει 50κ χιλιόμετρα; Από μάντρα και χωρίς να έχουν κατεβάσει χιλιόμετρα δεν παίζει. Οπότε άμα έχει πραγματικά 80-100 ετοιμάσου και για δίσκο πλατώ.
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Κοιτα και το τουμπανο επετειακο 800 τού δικου μας...πιο "πολιτικό" για οσα θες...το HP2 ειναι πριονι και για ασφαλτο θα σου πεσει κροκάλα πολυ...δεν ξερω.
Συμφωνω και επαυξανω!!Κωστα το HP2 μου αρεσει υπερβολικα ,το θεμα όμως εκτος από την αξιοπιστια του συγκεκριμενου εάν θα σε βολεψει γιαυτο που το θελεις.;)
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Δεν το εχω καβαλήσει, σίγουρα δεν ειναι gs αλλα ήθελα μια άποψη απο ενα κάτοχο αν υπαρχει ή κάποιον που το οδήγησε αρκετά. Αυτό που ψάχνω ειναι για 2 χρονια γιατι εχω καταλήξει σε lc adv, όμως ειναι νωρίς ακόμη για εκεί.

Η τιμή των 8500€ θεωρητικά ειναι ευκαιρία και δεν θα υπαρχει μεγάλο χάσιμο οταν έρθει η ώρα! Γενικά ψάχνω μια ευκαιρία , η μηχανή ειναι με service book και ενα χρόνο εγγύηση. Λαστιχα. Service κομπλέ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Το ειδα προχθες απο κοντα σου λεω......
 
Τελευταία επεξεργασία:

giclas

Μέλος
Περιοχή
Limassol
Όνομα
Michael Michael
Μοτό
hp2
αστους Κωστα !!

τ0 δικομου εχει 40 000 χιλομετρα

το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι λιγο ζορικο για το συνεπηβατη
κατα τα αλα δεν σπαει με τοιποτα διοτι η φυλοσοφια του hp2 ειναι οτι δεν υπαρχει δεν σπαει.

το μονο που θα σε συμβουλευα να κοιταξεις σε καποιο μαστορα ειναι σασμα διαφορηκο

επισης αν ειναι σε καλη κατασταση θεωρηται ευκερια

πρωσπηκα το δικομου δεν μου παρουσιασε καποιο προβλημα εκτος το οτι τα ελαστηκα για χωμα μια βολτα κε μετα παπαλα!
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Άποψη μου είναι ότι παίρνεις το 950 s enduro με τα μισά λεφτά και κανείς τα ίδια πράγματα καλύτερα από ότι με το hp2.
o ανθρωπας μιλησε πολυ σωστα....
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Άποψη μου είναι ότι παίρνεις το 950 s enduro με τα μισά λεφτά και κανείς τα ίδια πράγματα καλύτερα από ότι με το hp2.
Την ώρα της ανταλλαγής όμως θα εχω μεγάλο θέμα, ενώ το hp2 θα μου το κρατήσει η αντ/πεια ακομα κ αν πάρω απο Γερμανια lc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είναι τελείως διαφορετικά μηχανάκια.
Όσο για την μεταπώληση. ..ισχύει αυτά που λέει ο Κωστής.
Στην Ευρώπη όσα υπάρχουν, πωλούνται γύρω στα 11000

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
14000 αυτή τη στιγμή το φθηνότερο στο mobile.
Ανάμεσα σε 1150 -1200adv , 800 ειναι η καλύτερη ευκαιρία σε θέμα μεταπώλησης.


Ο Βαγιανελης μου είπε ειναι δίπλα του, γνωρίζει κανεις τον μηχανικό του ή να το ελέγξω Παναγιωτοπουλο Σφακιανακη;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ότι θέλεις για παναγιωτοπουλο. ...μπορώ να βοηθήσω


Σταλθηκε απο advφον!!!
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Κάτι ακόμα. ..
Μπορώ να κάνω την θυσία και να το κάνω ένα test ride...για καμμια ωριτσα στον υμμητο:p

Σταλθηκε απο advφον!!!
Αν δεν ειναι κόπος απο μένα εχεις το ελεύθερο και αν ειναι ο Παναγιωτόπουλος στο δρόμο κανεις κ μια στάση :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom