itg base plate???

NAKOS

Μέλος
Όνομα
Αθανασιος
Μοτό
ktm adventure 950, 2004
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι νεος στο advride και εχω ενα θεμα! Λέω να αγοράσω απο το ''MerlinmotorSport'' ένα φίλτρο ITG JC30 (65mm ύψος) για το KTM ADVENTURE 950. Το πρόβλημα είναι ότι το base plate το δίνουν μόνο σε τύφλο... Γνωρίζει κανείς κάποιον τρόπο έδω στην Ελλάδα να βρω ενα base plate για το εν λόγο φίλτρο ή κάποιον να το σωστό-τρυπίσει αν, εν τέλει, το αγοράσω τυφλό;
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
45ευρουλάκια από έλληνα με δώρο το φάκελο!!! ;)
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Κατ'αρχην,Θαναση καλως ορισες!:biker2:Εδώ μεσα εχει πιο πολλα KTM από οτιδήποτε άλλο μηχανακι,οποτε θα τη βρεις την ακρη ,είμαι σηγουρος!
 

enkefalos

Μέλος
Περιοχή
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Μοτό
TUAREG 660
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι νεος στο advride και εχω ενα θεμα! Λέω να αγοράσω απο το ''MerlinmotorSport'' ένα φίλτρο ITG JC30 (65mm ύψος) για το KTM ADVENTURE 950. Το πρόβλημα είναι ότι το base plate το δίνουν μόνο σε τύφλο... Γνωρίζει κανείς κάποιον τρόπο έδω στην Ελλάδα να βρω ενα base plate για το εν λόγο φίλτρο ή κάποιον να το σωστό-τρυπίσει αν, εν τέλει, το αγοράσω τυφλό;
Καλημέρα Θανάση για να φτιάξεις τι βάση είναι εύκολο από αλουμινίο ή να τρυπησεις μια βάση, θα χρειαστείς ένα μαμά φίλτρο για να το κάνεις οδηγό για της τρύπες και να κόψεις και το λάστιχο που πατάει πάνω στα σώματα (αν πας χώμα εγώ δεν θα το έβαζα)

Στάλθηκε από το E2303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Ελληνας κανει αυτο που θελεις και το πουλαει στο advrider.com

45€ και μεταφορικα δωρο οπως αναφερει.Στειλτου ενα PM να δεις αν σου κανει. :)

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

NAKOS

Μέλος
Όνομα
Αθανασιος
Μοτό
ktm adventure 950, 2004
Καλημέρα Θανάση για να φτιάξεις τι βάση είναι εύκολο από αλουμινίο ή να τρυπησεις μια βάση, θα χρειαστείς ένα μαμά φίλτρο για να το κάνεις οδηγό για της τρύπες και να κόψεις και το λάστιχο που πατάει πάνω στα σώματα (αν πας χώμα εγώ δεν θα το έβαζα)

Στάλθηκε από το E2303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλησπέρα και ευχαριστώ για την βοήθεια! Η χρήση της μοτο μου ειναι 99% ασφάλτινη οπότε κομπλέ. Τέλος, αν δεν βρω κάποιον να το ''κόψει'' σε κάποια εργαλειομηχανή (για ακρίβεια στεγανοποίησης κτλ), θα το κάνω μόνος όπως το περιέγραψες! Ευχαριστώ και πάλι!!!
 

NAKOS

Μέλος
Όνομα
Αθανασιος
Μοτό
ktm adventure 950, 2004
Ελληνας κανει αυτο που θελεις και το πουλαει στο advrider.com

45€ και μεταφορικα δωρο οπως αναφερει.Στειλτου ενα PM να δεις αν σου κανει. :)

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είσαι πρώτος! Με κατατόπισες!!! Του στέλνω πρόταση!!! Σε ευχαριστώ!!!
 

gefr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος Φραγκόπουλος
Μοτό
Πάντα υπάρχει αιτία
Έχω κόψει σε αλουμίνιο 3χιλ για το 990 και τελευταία είναι στο τελικό στάδιο βάσεις για το 950. Πιστεύω μέσα στην εβδομάδα να είναι έτοιμες.
Γειά χαρά.
 
Top Bottom