Jari-Matti Latvala...

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δείτε το όλο, Αξίζει!!!
Εκεί προς το 12' και μετά, είναι ανατριχίλα...
4η και 5η και γυρισμένο συνεχώς!!!!!

***** Η 1η είναι κάτω αριστερα, για να μη χάσετε το μέτρημα στις αλλαγές:D:cool:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δείτε το όλο, Αξίζει!!!
Εκεί προς το 12' και μετά, είναι ανατριχίλα...
4η και 5η και γυρισμένο συνεχώς!!!!!

***** Η 1η είναι κάτω αριστερα, για να μη χάσετε το μέτρημα στις αλλαγές:D:cool:
εχω βρει ένα σαζμανακι για το 2002, με πρωτη κατω αριστερα.....αλλα μου ζηταει 1500 ευρω ο κατοχος:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:
τρελα η κατω αριστερα και τ βιδεο.........:ok::ok::ok::ok:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εχω βρει ένα σαζμανακι για το 2002, με πρωτη κατω αριστερα.....αλλα μου ζηταει 1500 ευρω ο κατοχος:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:
τρελα η κατω αριστερα και τ βιδεο.........:ok::ok::ok::ok:

:pointu:

Όπως λέω στα στρώματα και στα ράτζα του Γιάννη, "τι ψυχή έχει ένα ράντζο...",
έτσι και σε σένα Κώστα:
Πάρ' το μωρέεεε
Τι ψυχή έχει ένα σαζμανάκι με 1η κάτω αριστερά???:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 
Reactions: yns

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Επί του πρακτικού ....
Η 1η κάτω αριστερά βολεύει για 2 λόγους:
α. Είναι εύκολη η εναλλαγή 2ης και 3ης σχέσης, που είναι οι πιο συχνά χρησιμοποιούμενες στα κλειστά κομμάτια.
β. και κυριότερο.... Η 1η στα ραλλύ αυτοκίνητα είναι θεόμακρη! Πάνω από 60χαω, ίσως κι 70! Το γρανάζι της μικρό λοιπόν, σε σχέση με μια 1η κοινής κλιμάκωσης.ι άλλες όμως σχέσεις είναι κοντές και με μικρές διαφορές μεταξύ τους, άρα πιο μεγάλα γρανάζια σε σχέση με τα κοινά σαζμαν. Τα καβούκια όμως, είναι ίδια σε διαστάσεις με τα παραγωγής, οπότε η 1η εκτός του "Η" βολεύει χωροταξικά τους μηχανολόγους:cool:

Κώστα, είσαι έτοιμος για ανάβαση σε αγώνα με ιστορικά???
Αν ναι, το χρειάζεσαι ένα σαζμανάκι:D
Αν όχι, πάμε βόλτες με τα 1500:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Στο 11'44" του πετάει την 2α και στο 12'14" έχει κουρέψει και την 3η και το πάει με την φόρα...................
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Τα κανει ολα λεμε..τι σειριακα και wrc.....
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Θοδωρή η πρωτη βγάζει κοντά στα 100 χιλιομετρα,παίζουν ανάλογα την ανάβαση πανω κάτω 10 χιλιομετρα......το σαμσαν στα εσκορτ με την πρώτη κάτω είναι μαρκας ροκετ,καποια στιγμη έβγαλε και η κουειφ......μεγάλη αγάπη αυτο το αμάξι.πολύ καλό βίντεο!!!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Χαχαχαχα
Η ηλικια Παναγιωτη :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εμενα μ εστειλε ο τροπος που κουμπωνει πεμπτες με το αμαξι να πλαγιολισθαινει επι ενα λεπτο!!!!! Εκει προς το τελος ειδικης. Εχει και δυο καλα εσακια 2ης-3ης που περναει αεραααα!!!
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Με αντλαντες επανω διπλες τρομπες στα φρενα(τελος το σεβρο) για να χωράει τα 48 καθετου ροής χταποδι 45 χιλιοστα 60 στην εξάτμιση και 182 δυναμομετρημένα αλογα.......πολυ δύναμη. .....Αγγελακης παουερ...
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Θοδωρη ειναι τρελα ....εχω να το βαλω 5 χρονια μπροστα μεσα σε ενα κοντεινερ το εχω....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μην
Θοδωρη ειναι τρελα ....εχω να το βαλω 5 χρονια μπροστα μεσα σε ενα κοντεινερ το εχω....
Μην προσπαθησεις να το βαλεις τωρα.
Θελει πολυ δουλεια..
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θοδωρη ειναι τρελα ....εχω να το βαλω 5 χρονια μπροστα μεσα σε ενα κοντεινερ το εχω....
Πρεπει να κατσεις ν ασχοληθεις πολυ ξανα, αλλα το αξιζει Τεο και θα σε αποζημιωσει, οταν αποφασισεις να το κανεις.
Οταν ερθει εκεινη η ωρα, ριξε κανα τηλ ;)
 
Top Bottom