Kαφεδάκι καταδρομικό....

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Μην μπερδεύεσαι...
Καλοκαίρι και στεγνό όλα πάνε παντού! Για ασφάλεια και περισσότερη οδηγική ευχαρίστηση (και ταχύτητα...) βάζουμε τα ντακούνια.
Το χειμώνα και την άνοιξη με τις λάσπες αλλάζει το σκηνικό! Με ασφάλτινα, απλώς δεν πας :)
Με καλυψες! Αντε τοτε να ανοιξει ο καιρος και να στεγνωσουν οι λασπες :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστα με λαθος λαστιχα ανεβηκες αλλά ας το δεχΘω κι ετσι γιατι ειδα ωραιο σκηνικο...next ime τα τακουνια σου και με τον Κηδεμονα σου :p
Στο καταφύγιο, δεν ανεβαίνει από χωμα όταν έχει ρίξει τόσο χιόνι. ..;)
Το next time...ερχεται την Κυριακή
Έλα. ..προλαβαινεις

advφον!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Το next time...ερχεται την Κυριακή.Έλα. ..προλαβαινεις
Κωστα εδω πανε τα "3 ΔΕΝ"...Μη νομιζεις οτι ΔΕΝ:sorry: σας διαβαζω και οτι ΔΕΝ:oops: θελω ΠΟΛΥ να ημουν εκει...αλλά ΔΕΝ(το τριτο ΔΕΝ που ελεγα...:alien:)αποφασιζω παντα μονο με τα "θέλω"μου...Τριτοι παραγοντες με αφηνουν απλο θεατη αντι να ξεσαλωνουμε παρεα εκει πανω γμτ...:(Καλα να περασετε φιλε που το θεωρω δεδομενο :)
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Κωστα εδω πανε τα "3 ΔΕΝ"...Μη νομιζεις οτι ΔΕΝ:sorry: σας διαβαζω και οτι ΔΕΝ:oops: θελω ΠΟΛΥ να ημουν εκει...αλλά ΔΕΝ(το τριτο ΔΕΝ που ελεγα...:alien:)αποφασιζω παντα μονο με τα "θέλω"μου...Τριτοι παραγοντες με αφηνουν απλο θεατη αντι να ξεσαλωνουμε παρεα εκει πανω γμτ...:(Καλα να περασετε φιλε που το θεωρω δεδομενο :)
Και γιαυτο θα ερθουμε να σε βρουμε εμεις! :D
 

REK

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
BMW ADV GS 1200
την ιδια βόλτα εκανα την Κυριακή...χωρις..καφε..και αλατι:D....μια χαρα ηταν...(εαν δεν είχε και τόοοοοοοσο κόΖμο:p)..;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δυστυχώς έχω δουλειά. ... :(

advφον!!
καθε δευτερη κυριακη εχει μηχανουργειο ....οξυγονα συγκολισεις,στοκο,uhu κλπ στο παρταλι!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
την ιδια βόλτα εκανα την Κυριακή...χωρις..καφε..και αλατι:D....μια χαρα ηταν...(εαν δεν είχε και τόοοοοοοσο κόΖμο:p)..;)
Ναι....ο κόσμος είναι πρόβλημα εκεί πανω.

advφον!!
 
Top Bottom