Karoo3 @ tkc80 ζευγαρια...χαριζονται για ADVtrOFFy ή...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εχω ενα ζευγαρι Karoo3 90/90-21 140/80-17 τα οποια το εμπρος εχει αρκετο ψωμι ακομα και το πισω ειναι για λιγες βολτες...εχουν 5.500χλμ περιπου κατι λιγοτερο...
Τα χαριζω μιας και δεν τα χρειαζομαι.θα προτιμησω να τα βαλει καποιος φιλος που θελει να ερθει στο ADVtrOFFy να περασει να τα βαλει στο μαγαζι που τα εβγαλα.Ενα 10€ θα κοστισει η αλλαγη/τοποθετηση. Μην με βαζετε πλιζ να τα στειλω καπου δεν προλαβαινω ουτε καν να τα συσκευασω...Αν δεν τα θελει καποιος για το ADVtrOFFy και τα ζητησει αλλο παιδι,μετα το ADVtrOFFy το βλεπουμε να του τα στειλω :)
Επισης χαριζεται αλλο ενα ζευγαρι ΤΚC80 απο τον Γιαννη...
Αύριο βάζω και εγώ καινούρια λάστιχα, τα παλιά (TKC80) θα τα κρατήσω εάν θέλει κάποιο παλικάρι να τα βάλει πέριξ της Αττικής (χαρίζονται ασφαλώς).
Διαστάσεις 90-90/21 και 150-70/18.
Το πίσω έχει λίγο ψωμί ακόμα, θα δουλέψει σε χώμα αλλά στη λάσπη θα παιδέψει.
Το μπροστά είναι σε αρκετά καλύτερη μοίρα, με τη διαφορά ότι είναι αρκετά παλιό dot (2010)
Θα ρίξω φωτό αύριο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μπραβο Μαθο!!!
Αλλα ριβιου για το wild ακομα δεν ειδα...
Ουτε καν μια αποψη μονολεκτικα, μ αρεσει/δε μ αρεσει
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ωραία κίνηση Κώστα,

Αύριο βάζω και εγώ καινούρια λάστιχα, τα παλιά (TKC80) θα τα κρατήσω εάν θέλει κάποιο παλικάρι να τα βάλει πέριξ της Αττικής (χαρίζονται ασφαλώς).

Διαστάσεις 90-90/21 και 150-70/18.
Το πίσω έχει λίγο ψωμί ακόμα, θα δουλέψει σε χώμα αλλά στη λάσπη θα παιδέψει.
Το μπροστά είναι σε αρκετά καλύτερη μοίρα, με τη διαφορά ότι είναι αρκετά παλιό dot (2010)
Θα ρίξω φωτό αύριο.

@mAthosalas μήπως θα βοηθούσε να ενημέρωνες και τον τίτλο;
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
@giannis1070
Αν δεν βρεθεί κάποιος να τα έχει μεγαλύτερη ανάγκη τα θέλω εγώ!
Δεν μπαίνω συχνά χώμα αλλά θα ήθελα κάτι πιο χωμάτινο για όταν μπαινω! :D
 
Last edited by a moderator:

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Εγώ πριν μερικές μέρες, πούλησα λόγω οικονομικών δυσχερειών ένα σχεδόν καινούργιο σετ χωμάτινα.
Όποτε αν κάτι πάει στραβά με τον Πέτρο ή αν δεν τα έχει κάποιος άλλος μεγαλύτερη ανάγκη θα τα ήθελα και εγώ ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Αύριο βάζω και εγώ καινούρια λάστιχα, τα παλιά (TKC80) θα τα κρατήσω εάν θέλει κάποιο παλικάρι να τα βάλει πέριξ της Αττικής (χαρίζονται ασφαλώς).
:hlb::brv::friendship::friendship::friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παντως...:rolleyes:απο τοτε που βαλαμε νεα εμοτικον...εχω τη εντυπωση οτι εισαι απο τους λιγους που δεν τους αρεσαν...σπανια τα χρησιμοποιεις...










































:ha:ha:ha
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Παντως...:rolleyes:απο τοτε που βαλαμε νεα εμοτικον...εχω τη εντυπωση οτι εισαι απο τους λιγους που δεν τους αρεσαν...σπανια τα χρησιμοποιεις...:ha:ha:ha
νομιζω οτι χρειαζονται και αλλα....
για κανε κατι...
ασχολησου λιγο με το θεμα....
γιατι τωρα τελευταια το μυαλο σου το 'χεις μονο στις βολτες...
εχεις παρει τα ορη και τα βουνα !!!!
:friend:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εχω ενα ζευγαρι Karoo3 90/90-21 140/80-17 τα οποια το εμπρος εχει αρκετο ψωμι ακομα και το πισω ειναι για λιγες βολτες...εχουν 5.500χλμ περιπου κατι λιγοτερο...
Τα χαριζω μιας και δεν τα χρειαζομαι.θα προτιμησω να τα βαλει καποιος φιλος που θελει να ερθει στο ADVtrOFFy να περασει να τα βαλει στο μαγαζι που τα εβγαλα.Ενα 10€ θα κοστισει η αλλαγη/τοποθετηση. Μην με βαζετε πλιζ να τα στειλω καπου δεν προλαβαινω ουτε καν να τα συσκευασω...Αν δεν τα θελει καποιος για το ADVtrOFFy και τα ζητησει αλλο παιδι,μετα το ADVtrOFFy το βλεπουμε να του τα στειλω :)
...
To εμπρος ελαστικο δεν το ζητησε καποιος στον ADVtrOFFy και ειναι διαθεσιμο.Αν καποιος το θελει μού λεει...
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Αν δεν το θελει καποιος θα το ηθελα μεχρι να βρω και ενα πισω σε 18 διασταση για ktm 990
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@zorro Κυριακο αν σε βολευει με ΚΤΕΛ στο πακεταρω κ πας Κηφισο και το παιρνεις...στειλε ΠΜ ενα Ονομα κ τηλεφωνο και τα εξοδα μεταφορας δικα μου...κερνάς ενα...σαντουιτς στο επομενο χωματοπαρτυ...:friendship:
 
Top Bottom