Kawasaki klx 150L

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μήπως γνωρίζει κάποιος σύντροχος, που μπορώ να βρω το manual για το συγκεκριμένο μηχανάκι!
Είτε σε βιβλίο, είτε σε ηλεκτρονική μορφή;
Έχω φάει τον κόσμο (υποτίθεται:rolleyes:) και δεν βρίσκω τίποτα και πουθενά. Για όλα τα άλλα klx βρίσκω, για το 150L τίποτα!!!!!
Άντε γιατί χρειάζεται ρύθμιση στις βαλβίδες και στο καρμπυρατέρ προς το παρόν. Γενικότερα το χρειάζομαι!!!!!
Για πείτε...
 
Reactions: STF

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
βάζεις δύσκολα τώρα.....
παρεάκι εδώ μαζί σου μέχρι να μας πει κάποιος
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στείλε μου σε π.μ. το e-mail σου να σου στείλω owner manual και parts list στα Αγγλικά.

Έτσι είναι, όσοι μας αγαπάνε, τους αγαπάμε!
όλα τα έχεις!!!!!!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Στείλε μου σε π.μ. το e-mail σου να σου στείλω owner manual και parts list στα Αγγλικά.

Έτσι είναι, όσοι μας αγαπάνε, τους αγαπάμε! :friendship:
Ας πούμε πως ο Νίκος είναι τυχερός! :p
:yup::hlb:
Αν έβρισκα και φατσούλα με... φιλάκια, θα την έβαζα πρώτη πρώτη!!!!!!!
Στο στέλνω Στέφανε :inlove::inlove::inlove:
 
Reactions: STF

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μόνο ο γλυκογιώργης θα σου δώσει λύση
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα e-mail παρελήφθησαν εχθές το βράδυ! Όλα καλά. Στέφανε σ' ευχαριστώ και πάλι!!!
 
Reactions: STF

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Άσε, τον φοβάμαι! Από αυτά που "γίνονται" μεταξύ σας, δεν θα ζυγωσω κοντά.... :friend:
ΕΕΕ μην σκας, το σλόγκαν είναι: παππού, το κάνεις που κ που, και απαντά ΖΖοζ, σαμ τάιμς :fun:fun:fun:fun
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Αυτό το "ΖΖοζ"..... :ha:ha:ha
Τώρα μεταξύ μας Νίκ, μην μας ακούει και κανένας, το βαράει συνέχεια ο ΖΖοζ, είναι μεγάλη τάνα, δεν χορταίνει με τπτ :fun
 
Τελευταία επεξεργασία:

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Σε συνέχεια του θέματος, και αφού έχω στην διάθεση μου πλέον το owners manual και τα part number για παραγγελίες ανταλλακτικών, μήπως μπορεί κάποιος να μου πει εάν υπάρχει και που το service manual;
Αυτό που έχουν τα συνεργεία δηλαδή για το λύσε δέσε!!! Αυτό και αν είναι must!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σε συνέχεια του θέματος, και αφού έχω στην διάθεση μου πλέον το owners manual και τα part number για παραγγελίες ανταλλακτικών, μήπως μπορεί κάποιος να μου πει εάν υπάρχει και που το service manual;
Αυτό που έχουν τα συνεργεία δηλαδή για το λύσε δέσε!!! Αυτό και αν είναι must!!!
Με τα Ισπανικά πως τα πας...?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Έχω την αίσθηση πως το KLX140L είναι η Αμερικάνικη έκδοση του KLX150L. Αν ισχύει έχε το νου σου Νίκο boxer μήπως βρεις κανένα τέτοιο service manual έστω.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Με τα Ισπανικά πως τα πας...?
Με τα ισπανικά δεν.... Αλλά στην ανάγκη, αν υπάρχει μόνο σε αυτήν τη γλώσσα, το εκτυπώνω και το δίνω κάπου για μετάφραση. Λέω τώρα....
 
Top Bottom