Klim boys mimikos and Phoenix enduro travele

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Αρεεε τι μου κάνετε βραδιάτικό!! Μια ο ένας με τα Πομακοχώρια, μια εσείς με αυτή την εντουράδα! Δεν αντέχω άλλο!! :D
Στέργιο καλορίζικο το πριόνι!! Μετά από κανένα μήνα θέλω αναλυτική περιγραφή για το συγκεκριμένο πριόνι επειδή είναι στην wish list μαζί με άλλα 2!
 

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Με κάνετε και σκάω απο την ζήλεια(αλλά με την καλή την έννοια). Ο καλύτερος τρόπος για ξεζαντάρισμα πάντως είναι το πλαινό σταντ της μηχανής να ξέρετε χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος.
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Με κάνετε και σκάω απο την ζήλεια(αλλά με την καλή την έννοια). Ο καλύτερος τρόπος για ξεζαντάρισμα πάντως είναι το πλαινό σταντ της μηχανής να ξέρετε χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος.
....εάν βέβαια έχει η μηχανή σου ;)

Καλημέρα Κατεμαδες μου....

Αστεριε καλολασπωτο το θεριο
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σουπερρρρρρρρ!!!Με το που πηρες το ΚαΤεΜι αχισανε να ομορφαινουν οι σελιδες με εξοχή και επαρχια φουλ στο πρασινο και στο οξυγονο...ΝΑ γιατι ADVride και περα απο τα Ορια(των...BMW):):friendship:
 
Last edited by a moderator:

Siaperas

a.k.a faraway
Περιοχή
Άρτα-Κέρκυρα-Αθήνα ...κτλ
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW 1200GS LC
Tuono V4 1100 Factory
Συνάντηση με το aprilia bikers ...

Έρχεται ο φοίνικας δίπλα , μου λέει γεια σου faraway ... o_O
που να καταλάβω εγώ ποιος είναι με το κράνος και με το ktm .

Πολύ χάρηκα που συναντηθήκαμε έστω και έτσι για ένα λεπτό φίλε . :friendship:
 
Last edited by a moderator:

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Στέργιο Θα ήθελα τις εντυπώσεις από το νέο απόκτημα σου ως επίσης και τα παραλειπόμενα αυτού......!!!!
......το λάστιχο τι σας έκανε και το πατούσατε τρεις νοματαίοι ?????
......επιβάλλεται να αλλάξεις κράνος και μπότες......πως να το κάνουμε.....δεν κολλάει !!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στέργιο Θα ήθελα τις εντυπώσεις από το νέο απόκτημα σου ως επίσης και τα παραλειπόμενα αυτού......!!!!
......το λάστιχο τι σας έκανε και το πατούσατε τρεις νοματαίοι ?????
......επιβάλλεται να αλλάξεις κράνος και μπότες......πως να το κάνουμε.....δεν κολλάει !!!
Το μηχανάκι ειναι οδοστρωτήρας στο χώμα
Ειναι τρομακτικό στην άσφαλτο αν του βαλεις λαστιχα και του σεταρεις της αναρτήσεις
Αν και παλιό !!9ος 2002 έχοντας και λίγη εμπειρία απο μονοκυλινδρα
Το μηχανάκι ειναι αλλου !!!
Θεωρώ δε οτι θα κλάψουνε μανουλες και θα γελάσει και το χειλάκι του κάθε πικραμένου !!
Οςο αφορά για μπότες και κράνος, επειδη και τα δυο ειναι βασικά αξεσουάρ που χρίζουν κάποιου είδους προπόνησης και ενός σεταριζματος εφαρμογής!!!!!!!
Έβαλα τα συνήθη μου επειδη η βόλτα ηταν η πρώτη μακρινή μου και τυχον προβληματα στην εφαρμογή ,πόνοι ακαμψίες κλπ μαζι με το καινούργιο μηχανάκι ίσως δημιουργούσαν περισσότερα προβληματα και σε μενα αλλα και στην παρέα
Το λάστιχο το πετάγανε τρεις για να το ξεζανταρουν



Από αδιευκρίνιστο !!!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Με αρέσεις !!! Είμαι σίγουρος ότι θα "δέσετε"......είναι κι αυτό αδιευκρίνιστο.
Λοιπόν.....δεν θα σετάρεις καμία ανάρτηση, είναι έτοιμες απο την ΚΤΜ. Το μόνο που θα φροντίσεις ευλαβικά....... συχνό service των αναρτήσεων rear & front. Το πολύ να αλλάξεις μόνο ελατήρια και πάλι εάν έχουν χάσει την ελαστικότητά τους.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ


Αυτα τα λίγα απο εμενα
σε μέρικες μέρες θα εχω τις φωτο απο τον επαγγελματία!!!!της παρέας


Από αδιευκρίνιστο !!!!
 
Top Bottom