Ktm 950 adve 2006

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Δεν εφυγα απο πολη...απλα ηταν να γυρισω προς Πατρα φετος μετα απο δυο χρόνια στο νησι.αλλα προέκυψε κατι και δεν έγινε...
Ε νταξει και η ζωη γενικα στο νησι δεν ειναι τοσο ευκολη.ειδικα χειμωνα..απο τα 9 χρονια στη δουλεια,τα 6-7 ειναι σε νησια.οποτε εχω βαρεθει και λιγο

Στάλθηκε από το RMX3081 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν έχω μείνει σε νησί χειμώνα, αλλά τώρα που μεγαλώσαμε λίγο και ειδικά τώρα που απομυθοποιήθηκαν και τα "καλά του έξω" με τον κοβίδιο τον φίλο μας, το άραγμα σπιτάκι με θέα θάλασσα το συζητάμε με το κορίτσι έντονα. Αν είναι πολύ μικρό το νησί δεν έχει διαφυγές σε βόλτα, οπότε είναι ένα μείον. Έχουμε μιά 10ετία ακόμα μπροστά μας μέχρι να φύγει η μικρή από το σπίτι και να δούμε....
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Δεν έχω μείνει σε νησί χειμώνα, αλλά τώρα που μεγαλώσαμε λίγο και ειδικά τώρα που απομυθοποιήθηκαν και τα "καλά του έξω" με τον κοβίδιο τον φίλο μας, το άραγμα σπιτάκι με θέα θάλασσα το συζητάμε με το κορίτσι έντονα. Αν είναι πολύ μικρό το νησί δεν έχει διαφυγές σε βόλτα, οπότε είναι ένα μείον. Έχουμε μιά 10ετία ακόμα μπροστά μας μέχρι να φύγει η μικρή από το σπίτι και να δούμε....
Ορθα σκέφτεσαι...εχει πολλα θετικα η διαμονη σε ενα μη τουριστικο νησι.
Για μενα που ειναι σημαντικός παράγοντας το να ειναι κοντα σε στερια και να μην ειναι τουριστικο πολυ ειχα περασει παρα πολυ ωραια στα Κύθηρα..και πιθανον να ξαναγυριζα μια μερα να μεινω και μονιμα.

Στάλθηκε από το RMX3081 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δεν έχω μείνει σε νησί χειμώνα,.............
......... το άραγμα σπιτάκι με θέα θάλασσα το συζητάμε με το κορίτσι έντονα. Αν είναι πολύ μικρό το νησί δεν έχει διαφυγές σε βόλτα, οπότε είναι ένα μείον.....
Λευκάδα λοιπόν και καθάρισες!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ααααααααααααααχχ Κούλα...............
Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα...
Άσε τα αχ και τα ωχ...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Έτσι μου έρχεται να το πάρω εγώ..!!!!!
Θα το κάνω ασφάλτινο φυσικά...κ...θα το βάλω δίπλα στο ντακαρισιο του γείτονα κ συναδέλφου Βαγγέλη...!!!!!!
Κι εγώ θα πάρω το δικό σου και θα το κάνω χωμάτινο, είσαι????
 
Top Bottom