KTM LC4 640 2002 ZANTA Εμπρος

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπέρα αναζητώ εμπρός ζάντα από ktm lc4 2002 μπορεί να κάνει και από πιο καινούργιο γιατί δυστηχως το ΚΤΕΟ ζοριζει και θα πρέπει να εναλασω ζάντες κάθε φορά.... Σε οποιαδήποτε κατάσταση και με μπροστά δισκοπλακα αν έχετε....

Ευχαριστώ πολυ

xrv_world_explorer
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Καλησπέρα αναζητώ εμπρός ζάντα από ktm lc4 2002 μπορεί να κάνει και από πιο καινούργιο γιατί δυστηχως το ΚΤΕΟ ζοριζει και θα πρέπει να εναλασω ζάντες κάθε φορά.... Σε οποιαδήποτε κατάσταση και με μπροστά δισκοπλακα αν έχετε....

Ευχαριστώ πολυ

xrv_world_explorer
Η δικιά σου τι έχει αν επιτρέπεται;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Χωμάτινα λάστιχα χαχαχα.... Και θέλω να έχω και ασφάλτινο σετ!!!!

xrv_world_explorer
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Το ΚΤΕΟ που κολλάει με τις ζάντες και τα λάστιχα;
Εκτός και αν είναι "δικαιολογία" στον εαυτό σου, για ένα δεύτερο ζευγάρι :happy:!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μου είπε χαρίστηκα στο περνάω λόγο των χωμάτινων ελαστικών..... Είναι και λίγο δικαιολογία γιατί άντε στο μέλλον να βρεις πράματα..

xrv_world_explorer
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μου είπε χαρίστηκα στο περνάω λόγο των χωμάτινων ελαστικών..... Είναι και λίγο δικαιολογία γιατί άντε στο μέλλον να βρεις πράματα..

xrv_world_explorer
Συγνώμη, σου είπε έτσι? Έχω περάσει τόσα ΚΤΕΟ με χωμάτινα λάστιχα ποτέ δεν άκουσα κάτι τέτοιο. Για τι λάστιχο μιλάμε?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μου είπε χαρίστηκα στο περνάω λόγο των χωμάτινων ελαστικών..... Είναι και λίγο δικαιολογία γιατί άντε στο μέλλον να βρεις πράματα..

xrv_world_explorer
Μην ξαναπάς σε αυτό το ΚΤΕΟ
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μου είπε χαρίστηκα στο περνάω λόγο των χωμάτινων ελαστικών..... Είναι και λίγο δικαιολογία γιατί άντε στο μέλλον να βρεις πράματα..

xrv_world_explorer
Αυτόν τον Απρίλιο πέρασα ΚΤΕΟ τη χοντρή, με χωμάτινα φυσικά! Ούτε παρατήρηση δεν μου έβαλε, πόσο μάλλον να πει κάτι για τα λάστιχα!!!
Απλά μην ξαναπάς σε αυτό το ΚΤΕΟ!
Πρώτη φορά το ακούω αυτό πάντως!

Θα είχε στραβ.....ησει φαίνεται το προηγούμενο βράδυ ο...... ελεγκτής!!! :ha
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Στραβωσε γενικά με το μηχανάκι δεν καταλάβαινε τι μοντέλο είναι .... Χωρίς πλάκα βάση νόμου όμως απαγορευετε το τακούνι (μιλάμε εγώ πήγα με 50/50 αλλά ρωτά και για φουλ χωμάτινα)

xrv_world_explorer
 

g1ann1s

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω-Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Προσεχώς ..
Πως γίνεται να απαγορεύεται το τακούνι αλλά να επιτρέπεται το χωμάτινο μηχανάκι; Δεν το έχω ξανακούσει πάντως για παρατήρηση λόγω χωμάτινου ελαστικού. Άλλαξε ΚΤΕΟ άλλη φορά.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Μα νομίζω το γράφουν και τα λάστιχα επάνω ότι δεν είναι για χρήση σε δρόμο
Αλλά κ εγώ που έχω περάσει 2 φορές με τα D 952 και με τα MC 360 δεν μου έχουν πει κάτι
Έπεσες σε περίπτωση
 

g1ann1s

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω-Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Προσεχώς ..
ναι μα αν εχω ένα μηχανάκι που δεν το βγάζω στο δρόμο αλλά πρέπει να περάσει κτεο θα πάω να του αλλάξω λάστιχα για το κτέο μονο ;
 

2Stroker

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM LC4 640 ADV
Τσεκαρε στο facebook σε μια ομαδα που λεγεται Ktm Greece ποσταρουν δυο ατομα Gerakaris και Lefteris Moto Parts που πουλανε ανταλλακτικα απο ktm. Εχουν σχεδον τα παντα,σιγουρα θα βρεις.

Παντως και εγω εχω περασει κτεο με χωματινα ελαστικα.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Λάστιχα καθαρά ΜΧ και κάτι τέτοια δεν ε΄χουν μόνο έγκριση δρόμου. Ακόμα και ένα Michelin Traker ή MC360, ΜΤ21, Anakee wild φυσικά και ανάλογα, ακόμα και FIM Λάστιχα έχουν έγκριση δρόμου κανονικότατα!!

Αν σας λένε βλάκείες πάτε προετοιμασμένοι.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Με anakee wild ήμουν ..... Το θέμα είναι ότι του παραχρονου θα είμαι με tracker κρίμα για να τσακονομουν λιγάκι .....

xrv_world_explorer
 
Top Bottom