KTM LC4 640 ENDURO 02'

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το είχα ξαναβάλει πριν λίγους μήνες αλλά το μετάνιωσα. Τώρα όμως η αγγελία θα ισχύσει κανονικά. Αποφάσισα πως θα ενεργοποιήσω το 800 και για το χώμα κανονικά και θα μειώσω κάποια έξοδα και θα εξοικονομήσω χώρο που θέλω. Μεγαλώνουν και τα παιδιά και έχουμε άλλα..


Μην πολυλογώ, όποιος θέλει 640 έτοιμο, καλοδουλεμένο απροβλημάτιστο, full extra και με προίκα είναι η ευκαιρία του.

Για το φόρουμ όποιος το θέλει κομπλέ με όλα και προίκα και αξεσουάρ με 2400€ το παίρνει και δώρο τα λάδια της επόμενης αλλαγής Denicol 10W60 αξία 50€ τα έχω ήδη αγοράσει και ένα δευτερο φίλτρο αέρα επιπλέον σε όσα γράφει η αγγελία.

Ενδεχόμενα πράγματα απο τα έξτρα θα πουληθούν αν και εφόσον πουληθεί το 640 και θελήσει ο αγοραστής να αφαιρέσει πράγματα για να μειωθεί η τιμή της πώλησης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

---->(ο)<----

Μέλος
Όνομα
Γερασιμος
Μοτό
KTM 640 Adv.
Πολυ ωραιο. Η περιγραφη δε, τα σπαει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
το 640 επωλήθει πακέτο με όλη του την προίκα!

Καλοτάξιδο και καλολάσπωτο να είναι στον Μάριο απο το Αίγιο, φίλο του φορουμ και νέο χωμάτινο αναβάτη και καλή αρχή στα χώματα!

Η αγγελία μπορεί να κλειδώσει Κε thenos, ευχαριστώ πολύ το φόρουμ που είχε τη τιμή να φιλοξενήσει τέτοια αγγελία.. :roflmao:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
το 640 επωλήθει πακέτο με όλη του την προίκα!

Καλοτάξιδο και καλολάσπωτο να είναι στον Μάριο απο το Αίγιο, φίλο του φορουμ και νέο χωμάτινο αναβάτη και καλή αρχή στα χώματα!

Η αγγελία μπορεί να κλειδώσει Κε thenos, ευχαριστώ πολύ το φόρουμ που είχε τη τιμή να φιλοξενήσει τέτοια αγγελία.. :roflmao:

Εντάξει λοιπόν ΒαγγεLee περιμένουμε να δούμε το επόμενο :laugh:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εντάξει λοιπόν ΒαγγεLee περιμένουμε να δούμε το επόμενο :laugh:
Το πιο πιθανό σενάριο είναι να δεις το 800 με χωμάτινα λάστιχα και τις κατάλληλες επεμβάσεις για χωμάτινη χρήση! Θα δούμε όμως.

επίσης είναι ΒαγγLee παρακαλώ !χεχε
 
Τελευταία επεξεργασία:

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Το πιο πιθανό σενάριο είναι να δεις το 800 με χωμάτινα λάστιχα και τις κατάλληλες επεμβάσεις για χωμάτινη χρήση! Θα δούμε όμως.
Δεν κανουν για χωμα αυτα...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Η αγγελία μπορεί να κλειδώσει Κε thenos, ευχαριστώ πολύ το φόρουμ που είχε τη τιμή να φιλοξενήσει τέτοια αγγελία.. :roflmao:
Χεράκια δεν έχετε κύριε μου...?
Δεν φτάνει που δεν κερνάτε για τα ευχάριστα θέλετε να σας τη μεταφέρουμε κιόλας...? :friend:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
μου γμσες τα ποπκορν
πονάει Άπιστε θωμά-Στάθη?!! Δεν το περίμενες! Κάποιο βραβείο δεν παίρνω που ολοκλήρωσα αγγελία με πώληση? Πρέπει να έχει να συμβεί μήνες αυτό εδω μέσα!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Χεράκια δεν έχετε κύριε μου...?
Δεν φτάνει που δεν κερνάτε για τα ευχάριστα θέλετε να σας τη μεταφέρουμε κιόλας...? :friend:
Έχω ρε φιλαράκι αλλά αγγελία που να κλείσει εδω μέσα χωρίς να περάσει απο τα χέρια σου θα πάει γρουσουζιά!!
 
Top Bottom