KTM LC4 640 ENDURO 02'

Nick_Korobos

Μέλος
Περιοχή
Αίγιο
Όνομα
Μάριος
Μοτό
Aprilia Dorsoduro 900 '19
KTM 640 Enduro '02
Εγώ είμαι ο τυχερός,
Long time lurker, first time poster που λέμε και στο χωριό μου.

Εντάξει δεν χρειάζεται να γράψω κάτι για τον Βαγγέλη, θα πω μόνο ότι όσο καθόμασταν στο γκαράζ όλο κάτι θυμόταν και μου έδινε προίκα.

Προκαταβολικά συγγνώμη για όλα τα βλαμμένα τηλέφωνα του τύπου "γιατι δεν παίρνει μπροστά με τέρμα ανοιχτό choke"... Είναι η πρώτη μου "αντρική" μηχανή με choke, carb αποσυμπίεση, αναλογικό κοντέρ κτλπ.

Όπως είπε και ο Βαγγέλης είμαι νιούφης στο χώμα, οπότε αν κάποιο μέλος είναι κοντά, κερνάω καφέ στην βόλτα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εγώ είμαι ο τυχερός,
Long time lurker, first time poster που λέμε και στο χωριό μου.

Εντάξει δεν χρειάζεται να γράψω κάτι για τον Βαγγέλη, θα πω μόνο ότι όσο καθόμασταν στο γκαράζ όλο κάτι θυμόταν και μου έδινε προίκα.

Προκαταβολικά συγγνώμη για όλα τα βλαμμένα τηλέφωνα του τύπου "γιατι δεν παίρνει μπροστά με τέρμα ανοιχτό choke"... Είναι η πρώτη μου "αντρική" μηχανή με choke, carb αποσυμπίεση, αναλογικό κοντέρ κτλπ.

Όπως είπε και ο Βαγγέλης είμαι νιούφης στο χώμα, οπότε αν κάποιο μέλος είναι κοντά, κερνάω καφέ στην βόλτα
Καλοτάξιδοι Μάριε...!!!:drt:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Εγώ είμαι ο τυχερός,
Long time lurker, first time poster που λέμε και στο χωριό μου.

Εντάξει δεν χρειάζεται να γράψω κάτι για τον Βαγγέλη, θα πω μόνο ότι όσο καθόμασταν στο γκαράζ όλο κάτι θυμόταν και μου έδινε προίκα.

Προκαταβολικά συγγνώμη για όλα τα βλαμμένα τηλέφωνα του τύπου "γιατι δεν παίρνει μπροστά με τέρμα ανοιχτό choke"... Είναι η πρώτη μου "αντρική" μηχανή με choke, carb αποσυμπίεση, αναλογικό κοντέρ κτλπ.

Όπως είπε και ο Βαγγέλης είμαι νιούφης στο χώμα, οπότε αν κάποιο μέλος είναι κοντά, κερνάω καφέ στην βόλτα
Καλοτάξιδοι και καλολάσπωτοι! Πιστεύω ότι έκανες πολύ καλή επιλογή. :friendship:
 

Nick_Korobos

Μέλος
Περιοχή
Αίγιο
Όνομα
Μάριος
Μοτό
Aprilia Dorsoduro 900 '19
KTM 640 Enduro '02
Καλοτάξιδοι και καλολάσπωτοι! Πιστεύω ότι έκανες πολύ καλή επιλογή. :friendship:
Αν δεν έβλεπα την δουλειά και το μεράκι του Βαγγέλη, δύσκολα ακουμπούσα 640 με τις ελάχιστες μηχανικές μου γνώσεις (και την φήμη του κινητήρα). Σε περίπτωση που γνωρίζετε τζιμάνι μηχανικό στα πέριξ της Πάτρας, πλιζ στείλτε μου πληροφορίες
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Αν δεν έβλεπα την δουλειά και το μεράκι του Βαγγέλη, δύσκολα ακουμπούσα 640 με τις ελάχιστες μηχανικές μου γνώσεις (και την φήμη του κινητήρα). Σε περίπτωση που γνωρίζετε τζιμάνι μηχανικό στα πέριξ της Πάτρας, πλιζ στείλτε μου πληροφορίες
Άμα βρεις να μου πεις και μένα γτ έχω παρκάρει στο καρ 2 990 από Αίγιο. :ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
.. Κάποιο βραβείο δεν παίρνω που ολοκλήρωσα αγγελία με πώληση?
Βραβείο παίρνουν οι πωλήσεις της 1ης αγγελίας, άσε που υποψιάζομαι ότι είχες κλείσει ήδη την πώληση και το ανέβασες ντεμέκ για τις δάφνες.
 
Top Bottom