Lowepro Micro Trekker 200

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Την έχω 6-7 χρόνια, γενικά δεν με έχει βολέψει, και προκειμένου να την τρώει η ντουλάπα, ας την πάρει κάποιος που θα την χρησιμοποιήσει καλύτερα από εμένα.

Όποιος την θέλει δική του με όλη μου την καρδιά.





 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Νικολακι θα μου την κρατάς να την δω από κοντά; :D πολλά μπράβο και πάλι για την μεγάλη σου καρδιά!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Την έχω και εγώ αυτή ,ειναι πολύ βολική για δυο σώματα και 3 φακούς και ένα ταμπλετ .

Όντος άλλο λεβελ το χάρισε το


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Νικολακι θα μου την κρατάς να την δω από κοντά; :D πολλά μπράβο και πάλι για την μεγάλη σου καρδιά!
Να στην κρατάω; Πόσο χαμηλά θα πέσεις πια Κουρήτα Λέλο; :pointu:

Αν σου κάνει στη φέρνω, είναι ψιλομικρούλα βέβαια, και στη μοτοσυκλέτα δεν βολεύει, για πεζοπορίες είναι σούπερ όμως. Δες τις διαστάσεις στο site της lowepro και πες μου. Χωράει όλες τις DSLR και SLR πάντως, και αρκετούς φακούς.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Να στην κρατάω; Πόσο χαμηλά θα πέσεις πια Κουρήτα Λέλο; :pointu:

Αν σου κάνει στη φέρνω, είναι ψιλομικρούλα βέβαια, και στη μοτοσυκλέτα δεν βολεύει, για πεζοπορίες είναι σούπερ όμως. Δες τις διαστάσεις στο site της lowepro και πες μου. Χωράει όλες τις DSLR και SLR πάντως, και αρκετούς φακούς.
Αν δεν μου την κρατάει κάποιος δεν μπορώ να την δω χαχαχα :p
Τέτοια θέλω σχετικά μαζεμενη, έχω μια που την δίνει η Νικον απλή ώμου η οποία δεν κλεινει εντελώς και μαζεύει σκόνη μέσα , έχω 2 φακούς σώμα και τριποδακι μικρό και λογικά θα χωραει και στο τοπ κειςςςςς :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Τριποδάκι χωράει και στο πλάϊ, κλείνει αεροστεγώς και είναι και αδιάβροχη, Lowepro ποιότητα.

Θα στην κρατάω τότε :laugh: ...τα λέμεΝε το Σάββατο !

Καλορίζικη :)
Έχε χάρη που έρχεσαι με γυναίκα αλλιώς... :inlove::laugh:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Λοιπον παραμονη Πρωτοχρονιας οσοι ξεχασατε να παρετε λαχειο μην στενοχωριεστε ισως σας κατσει το σπιτι του Νικολα(ναι θα το χαρισει κ αυτο):rolleyes:
Ειναι να μην παρει φορα αυτος
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
...και άμα κερδίσετε κανα Πρωτοχρονιάτικο λαχείο, να με θυμηθείτε...

:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:


ΥΓ. Δεν παίρνουμε τίποτα μαζί μας στην παραλληλόγραμμη διμετρόβαθη τρούπα που θα καταλήξουμε...:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
...και άμα κερδίσετε κανα Πρωτοχρονιάτικο λαχείο, να με θυμηθείτε...

:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:


ΥΓ. Δεν παίρνουμε τίποτα μαζί μας στην παραλληλόγραμμη διμετρόβαθη τρούπα που θα καταλήξουμε...:)
2μ10×0.70×0.80.....Για την ακριβεια:D
Εγώ σταματάω να λέω μπράβο, μεγάλη καρδιά, κλπ, κλπ,κλπ....δεν έχει νόημα πια φίλε μου:friendship:
 
Top Bottom