MAMALI FESTIVAL 2023

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σχόλασε νωρίς ο γάμος...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
o μπαρμπας δεξια χρειαζεται φιαλη οξυγονου......
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
o μπαρμπας δεξια χρειαζεται φιαλη οξυγονου......
Μόλις έφτασε...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τετοιο βραχιολακι δεν δικαιουται να σχολιαζει οποιος ειναι αμηχανος...

Τα κομποσχοίνια είναι χωμάτινη προστασία??
Όλα απο αυτόν εκεί πάνω τα θεμε?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρες!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σε αυτό το ωραίο.... ρετιρέ ποιος τυχερός πέρασε τη νύχτα του;;; :)
Τα παιδιά της διοργάνωσης μάλλον.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Σε αυτό το ωραίο.... ρετιρέ ποιος τυχερός πέρασε τη νύχτα του;;; :)
Δεν νομίζω να κοιμήθηκαν καθόλου. Φαντάσου πόσα ροχαλητά θα αντηχούσαν από όλες τις σκηνές από κάτω, σαν σεισμόπληκτο θα πήγαινε το καλύβι όλη νύχτα :laugh::roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Επιστροφή μετά το όμορφο φεστιβάλ της Μαμαλής μέσω Λογγά, Καλαμπάκας και Χρυσομηλιάς για να αποφύγω την ζέστη του κάμπου.
Έχει μεγαλώσει πολύ η εκδήλωση και ταυτόχρονα και το πλήθος του κόσμου που την επισκέπτεται.
Πολλές δραστηριότητες για όλα τα γούστα...
Πεζοπορίες,έκθεση και μαθήματα φωτογραφίας και ζωγραφικής, συναυλίες
Δραστηριότητες και για μικρά παιδιά :p (πίστα motocross, εντούρο βόλτα με σηματοδοτημένη διαδρομή) και αρκετά άλλα.
Το φόρουμ έκανε αισθητή την παρουσία του με 9 μέλη, τους Σταμάτη sfera, Αλέξανδρο achalatsis Σάκη Blue line Γιώργη #skliros_kariolis (geez996) Παντελή Padis Λευτέρη Lefteriskou , Κώστα D347H81 Νικόλα NikosRE Δημήτρη dtz και την αφεντομουτσουνάρα μου...
Πολύ ωραία η βραδιά με τον Δημήτρη Μυστακίδη και τα νέα παιδιά της μπάντας...!
Το μέρος καταπληκτικό για κάμπινγκ στη φύση και ο δρόμος πλέον είναι άσφαλτος έως εκεί.
Υπάρχουν πολλές χωμάτινες διαδρομές για βόλτες εκεί γύρω με μοτοσυκλέτα που χρησιμοποιώντας ένα κατάλληλο πρόγραμμα (ride with GPS πχ) μπορείς να βγάλεις μία αξιόλογη διαδρομή ή να ακολουθήσεις την διαδρομή εντούρο του Σαββατοκύριακου.
Μπράβο στα παιδιά της διοργάνωσης για την προσπάθεια τους καθώς και στους εθελοντές...!
Ραντεβού ξανά του χρόνου...!!! :ok::friendship:


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Εντυπωσεις.... Αριστες γι αυτο το φεστιβαλ που θα γινει (αν δεν ειναι ηδη) θεσμος.
Απο τις πιο οργανωμενες εκδηλωσεις που εχω δει με πληθωρα εκδηλωσεων που δεν αφηνουν κανενα αδιαφορο.
Τα παιδια εκει πανω εχουν ριξει πολυ δουλεια με πολυ καλα αποτελεσματα. Απο το πιστακι που φτιαξανε, απο την σηματοδοτημενη εντουροδιαδρομη, απο τις απασχολησεις για παιδια και αλλα πολλα φενεται η αγαπη σε αυτο πογ κανουν.
Εχει βεβαια ενα κοστος που τελικα το πληρωνεις ευχαριστα!

Φωτο δεν εχω, καθως η απολαυση του ματιου εβαζε πισω το αποτυπωμα σε φωτογραφια..


 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Επιστροφή μετά το όμορφο φεστιβάλ της Μαμαλής μέσω Λογγά, Καλαμπάκας και Χρυσομηλιάς για να αποφύγω την ζέστη του κάμπου.
Έχει μεγαλώσει πολύ η εκδήλωση και ταυτόχρονα και το πλήθος του κόσμου που την επισκέπτεται.
Πολλές δραστηριότητες για όλα τα γούστα...
Πεζοπορίες,έκθεση και μαθήματα φωτογραφίας και ζωγραφικής, συναυλίες
Δραστηριότητες και για μικρά παιδιά :p (πίστα motocross, εντούρο βόλτα με σηματοδοτημένη διαδρομή) και αρκετά άλλα.
Το φόρουμ έκανε αισθητή την παρουσία του με 9 μέλη, τους Σταμάτη sfera, Αλέξανδρο achalatsis Σάκη Blue line Γιώργη #skliros_kariolis (geez996) Παντελή Padis Λευτέρη Lefteriskou , Κώστα D347H81 Νικόλα NikosRE Δημήτρη @dtz και την αφεντομουτσουνάρα μου...
Πολύ ωραία η βραδιά με τον Δημήτρη Μυστακίδη και τα νέα παιδιά της μπάντας...!
Το μέρος καταπληκτικό για κάμπινγκ στη φύση και ο δρόμος πλέον είναι άσφαλτος έως εκεί.
Υπάρχουν πολλές χωμάτινες διαδρομές για βόλτες εκεί γύρω με μοτοσυκλέτα που χρησιμοποιώντας ένα κατάλληλο πρόγραμμα (ride with GPS πχ) μπορείς να βγάλεις μία αξιόλογη διαδρομή ή να ακολουθήσεις την διαδρομή εντούρο του Σαββατοκύριακου.
Μπράβο στα παιδιά της διοργάνωσης για την προσπάθεια τους καθώς και στους εθελοντές...!
Ραντεβού ξανά του χρόνου...!!! :ok::friendship:


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ξεχνάς γέροντα, αλλά δεν πειράζει, εμείς πάλι σε αγαπάμε :laugh:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ξεχνάς γέροντα, αλλά δεν πειράζει, εμείς πάλι σε αγαπάμε :laugh:
Σχωρα με βρε Μήτσε...
Σε ξέχασα...:(
Διορθώνω άμεσα...
 
Top Bottom