March Moto Madness Greece 2016

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μέτρια δυσκολία διαβάζω στο πρώτο ποστ και λάστιχα με καρφιά... Μάλλον δεν είναι καλή ιδέα να κουβαληθεί ένας άσχετος από χώμα και μάλιστα με το "τέρας", ε;
2007......ή καλύτερη χρονιά ever.
Περνάς από παντού και εύκολα. ..:D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Η Γερμανιδα μου,ζητησε βολτα...καλη βολτα...και επεσα πανω στο παρον τοπικ ψαχνοντας ιδεες...και καλη παρεα.
Ειδωμεν :cool:
 

porto-nicky

Μέλος
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Μοτό
XR750V, DR250S
Η ημερομηνία είναι πολύ κοντά στα γεννητούρια μας και δεν μπορώ να ρισκάρω τον απρόβλεπτο παράγοντα!
Θα παρακολουθήσω -ζηλεύοντας σας- από εδώ τις εξελίξεις!
ψήνεσαι να πάμε από άσφαλτο Σαββατόβραδο στην μπυροκατάσταση και να γυρίσουμε αργάμιση ;
 
Reactions: STF

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ψήνεσαι να πάμε από άσφαλτο Σαββατόβραδο στην μπυροκατάσταση και να γυρίσουμε αργάμιση ;
Ωραία ιδέα.....οποιος επιθυμεί να βολτάρει από άσφαλτο και να τα πούμε το βράδυ όλοι μαζί, πρέπει να το δηλώσουν. ....για να κάνει το κουμάντο του ο Μάγειρας ο Λυκος:D
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
1.Angelo_balto
2.Phoenix
3.Norick
4.gsmaniac
5.el-gatto
6.dtz
7.sliv
8.monolykos
9.est
10.christof40
11.kordix
12.dj-xatzi
13.tc-drift
14. mck (να φέρω και ρακέτα του τένις; :D)
15.ιlai
16.stamktm
17.kranomitros....για να παίξει με τον mck
18.konkost
18.flash
19.ΧLGeorge
20.Λευκαδιος(black jack):D
21.Stavrouliasp
22.Μits..(χορευτικο):D
23

Βγαζω την αφεντια μου απο την λιστα μιας και θα παραβρεθω μονο το Σαββατο Μην κραταω και κρεβατι που μπορει να χρειαστει καποιος αλλος

Αν ομως αποφασισω να διανυκτερευσω τελευταια στιγμη δεν θα με αφησετε εξω στο κρυο ετσ?
Ε καλοι, ευγενικοι, φιλοξενοι, κα-τα-πλη-κτι--κοι φιλοι μου? (σλουρπ, σλουρπ...):wacky:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εσυ ο απο πανω...αν πας μονο Σαββατο...και θες παρεα...καλε, ευγενικε,θαραλεε,αναβαταρα,πλοηγαρα...σλουρπ λιγωσα...μπορει ,λεμε μπορει..:thinking:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την ερχόμενη Κυριακή θα γίνει η τελευταία χαρτογράφηση της διαδρομής, για να δούμε και την κατάσταση των δρόμων. ...γενικα.
Η χαρτογράφηση θα συνοδευτει με το ανάλογο φωτορεπορτάζ. ....φυσικα:D
 

porto-nicky

Μέλος
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Μοτό
XR750V, DR250S
Εσυ ο απο πανω...αν πας μονο Σαββατο...και θες παρεα...καλε, ευγενικε,θαραλεε,αναβαταρα,πλοηγαρα...σλουρπ λιγωσα...μπορει ,λεμε μπορει..:thinking:
ναι ναι για πείτε αν τα καταφέρω και έρθει και ο
Εσυ ο απο πανω...αν πας μονο Σαββατο...και θες παρεα...καλε, ευγενικε,θαραλεε,αναβαταρα,πλοηγαρα...σλουρπ λιγωσα...μπορει ,λεμε μπορει..:thinking:
λες να τα καταφέρω...αν περνάει η χοντρούλα με τα sahara...
αλλιώς μόνο το βραδάκι πιθανόν με STF ...έχει ο Θεός...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ωραία ιδέα.....οποιος επιθυμεί να βολτάρει από άσφαλτο και να τα πούμε το βράδυ όλοι μαζί, πρέπει να το δηλώσουν. ....για να κάνει το κουμάντο του ο Μάγειρας ο Λυκος:D
ψήνεσαι να πάμε από άσφαλτο Σαββατόβραδο στην μπυροκατάσταση και να γυρίσουμε αργάμιση ;
Όπως είπα θα είμαστε επικίνδυνα κοντά στα γεννητούρια και δε ξέρω αν μπορώ να το ρισκάρω! Ίσως το πάρω απόφαση 1 μέρα πριν κρίνοντας από τη κατάσταση.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Εσυ ο απο πανω...αν πας μονο Σαββατο...και θες παρεα...καλε, ευγενικε,θαραλεε,αναβαταρα,πλοηγαρα...σλουρπ λιγωσα...μπορει ,λεμε μπορει..:thinking:
Ασε ρε τα "μπορει" και τα σαλια και παμε παρεα γιατι θα με φαει η μοναξια πρωι πρωι
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Όπως είπα θα είμαστε επικίνδυνα κοντά στα γεννητούρια και δε ξέρω αν μπορώ να το ρισκάρω! Ίσως το πάρω απόφαση 1 μέρα πριν κρίνοντας από τη κατάσταση.
Να μην το ρισκαρεις...τα χωματα εκει θα ειναι...μετα μπορουμε να κανουμε μια εορταστικη..εντουραδα,για τα γενητουρια..ευκαιρια ψαχνουμε..
Φιλικα..απο καποιον που ελειπε σε παρομοια φαση απο την γεννηση της κορης του..:UH:
 
Reactions: STF

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Να μην το ρισκαρεις...τα χωματα εκει θα ειναι...μετα μπορουμε να κανουμε μια εορταστικη..εντουραδα,για τα γενητουρια..ευκαιρια ψαχνουμε..
Φιλικα..απο καποιον που ελειπε σε παρομοια φαση απο την γεννηση της κορης του..:UH:
Α ρε, Βαγγέλη... το ξέρεις πως σε εκτιμώ, βαθύτατα!

Στάλθηκε από συσκευή τηλεπικοινωνίας
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Α ρε, Βαγγέλη... το ξέρεις πως σε εκτιμώ, βαθύτατα!

Στάλθηκε από συσκευή τηλεπικοινωνίας
Να δω πως θα με εκτιμησεις οταν πληρωσεις το κερασμα...:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Παιδες σκεφτεται κανεις να το κανει μονοημερη;Εννοω αναχωρηση Σαββατο ξημερωματα και επιστροφη το βραδυ;Μιλαω για εκεινους που η διανυκτερευση του ειναι δυσκολη.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Παιδες σκεφτεται κανεις να το κανει μονοημερη;Εννοω αναχωρηση Σαββατο ξημερωματα και επιστροφη το βραδυ;Μιλαω για εκεινους που η διανυκτερευση του ειναι δυσκολη.
Αυτο εννουσα παραπανω,αλλα θα το ξερω μια δυο μερες πριν,λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Οκ Βαγγελη.Το βλεπουμε αργοτερα...Ετσι ισως να μπορουσα και εγω.Θα ειναι παντως σιγουρα πολυ κουραστικό.θα πρεπει να ξεκινήσουμε απο Αθημα ξημερωματα.Ισως αν εχει πλοιο απο Αρκιτσα νωρις πρωι να βολεψει και καλυτερα...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δε χρειαζεται καποιος να εχει άγχος ερχόμενος απο αθηνα
Θα εχει αλαξει η ωρα η μερα θα ειναι αρκετα μεγάλη και οπως παντα θα εξαντληθούν ολα τα περιθώρια της εκκίνησης του event
Απο αθηνα μεχρι το σημείο εκκίνησης ειναι ενα δίωρο με χαλαρούς ρυθμούς δηλαδη προθέρμανση
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οκ Βαγγελη.Το βλεπουμε αργοτερα...Ετσι ισως να μπορουσα και εγω.Θα ειναι παντως σιγουρα πολυ κουραστικό.θα πρεπει να ξεκινήσουμε απο Αθημα ξημερωματα.Ισως αν εχει πλοιο απο Αρκιτσα νωρις πρωι να βολεψει και καλυτερα...
Δεν βολευει η Αρκιτσα, γιατι ξεκινανε 9 τα πλοια.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Παιδες σκεφτεται κανεις να το κανει μονοημερη;Εννοω αναχωρηση Σαββατο ξημερωματα και επιστροφη το βραδυ;Μιλαω για εκεινους που η διανυκτερευση του ειναι δυσκολη.
και εγώ λόγω δουλειάς ίσως μπορέσω μονοημερη.μια δύο μέρες πριν θα ξερω
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
1.Angelo_balto
2.Phoenix
3.Norick
4.gsmaniac
5.el-gatto
6.dtz
7.sliv
8.monolykos
9.est
10.christof40
11.kordix
12.dj-xatzi
13.tc-drift
14. mck (να φέρω και ρακέτα του τένις; :D)
15.ιlai
16.stamktm
17.kranomitros....για να παίξει με τον mck
18.konkost
18.flash
19.ΧLGeorge
20.Λευκαδιος(black jack):D
21.Stavrouliasp
22.Μits..(χορευτικο):D
23

Τα πράγματα είναι πολύ φλου και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μείνω το βράδυ. Θα ερθω μονοήμερο το Σάββατο και αν τελικά εχω την δυνατότητα διανυκτέρευσης θα ενημερώσω μερικές μέρες πριν ή θα μείνω με σκηνή στην τελική.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom