Mega Bazaar Παντελονιων!

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
πωλουνται σε αριστη κατασταση,χωρις καμια φθορα τα κατωθι 3 2 παντελονια,
ελαχιστη χρηση,σωστος καθαρισμος.
τα μεγεθη διαφερουν ελαχιστα λογω κατασκευαστη ομως ταιριαζουν σε σωματοτυπο απο 1,75 εως 1,85 υψος κ 80 με 85 κιλα.

Siima Sibirisky: sold

Revit airware (μεγεθος Μ) φουλ καλοκαιρινο με προστασιες στα γονατα κ φερμουαρ για ανοιγμα εως την μεση στο καθε μπατζακι απο την εσωτερικη πλευρα για ευκολο βαλε βγαλε στις μποτες.
ειναι το κανονικο μηκος κ οχι το Long που σημαινει οτι ειναι ιδανικο για υψη στο 1,75.
τιμη 50 ευρω









=========================================================================================================


Cycle spirit pant μεγεθος L) χειμερινο απο το γνωστο Γερμανικο μοτομαγαζο.Εξαιρετικο για τα λεφτα του,τιμια επιλογη για καποιον που θελει ενα οικονομικο ενδυμα χωρις εκπτωση στην ποιοτητα.
εχει αφαιρουμενη θερμικη επενδυση κ ενσωματωμενη αδιαβροχη μεμβρανη.Προστασιες σε γονατα κ γοφους καθως κ αεραγωγους στο εμπρος μερος.
τιμη 60 ευρω











Γιωργος Αρτεμιδα Ατικης
6977222018
 
Τελευταία επεξεργασία:

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
Καλησπερα θελω να δοκιμασω το Revit διοτι ειμαι κοντουλης - ειμαι γειτονας οποτε θα σε παρω ενα τηλεφωνο να κανονισουμε να βρεθουμε
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Καλησπερα θελω να δοκιμασω το Revit διοτι ειμαι κοντουλης - ειμαι γειτονας οποτε θα σε παρω ενα τηλεφωνο να κανονισουμε να βρεθουμε
Ναι Σταμάτη οπότε θες πάρε τηλ.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
update:

το Siima Sibirisky πουληθηκε.

παρακαλω οσους φιλους ενδιαφερονται να διαβαζουν προσεκτικα την αγγελια καθως αναφερει ολα οσα χρειαζεται κανεις να μαθει.
(μεγεθη,τηλεφωνο,διαστασεις κτλ)
αλιμονο εαν ειχαμε χρονο να απανταμε σε καθε ΠΜ ερωτησεις που ηδη εχουν απαντηθει στην περιγραφη της αγγελιας.λιγη παρπανω προσοχη δεν βλαπτει!

(μεγαλωσα κ παραξενεψα...):thinking:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Aν δεν κατσει με τον Σταματη με ενδιαφερει το revit.
Παναγιώτη κρατώ την πρόταση σου κ μιλάμε ξανά διότι εκτός του Σταμάτη είναι δύο ακόμα σύντροχοι που θέλουν να το δουν,οπότε αν δεν κάτσει ευχαρίστως να μιλήσουμε.
Έχουν στείλει πμ.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Παρακαλώ όπως κλείσει η αγγελία καθώς για τα ειδη ποιυ απεμειναν άλλαξε γνώμη ο πωλητής..:pce:
Ευχαριστώ για την φιλοξενια
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Παρακαλώ όπως κλείσει η αγγελία καθώς για τα ειδη ποιυ απεμειναν άλλαξε γνώμη ο πωλητής..:pce:
Ευχαριστώ για την φιλοξενια
Σέ καταλαβαίνω....38 χρόνια κάνω αυτή τη δουλειά.. κυρίως με γυναίκες..
Θέλει γερό στομάχι και μεγάλη υπομονή...!!!!
 
Top Bottom