MOTO-ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Η ευχή του Γιώργος 1 στην πράξη



Αν είχα μία εταιρεία σχετική με κάμερες και τεχνολογία, θα πήγαινα στο κράτος και θα έλεγα:
Θα βάλω κάμερες σε όλους τους δρόμους με δικά μου έξοδα και με δικό μου κόστος συντήρησης.
Θα μου δίνετε μόνο το 20% από τα πρόστιμα που θα επιβάλλονται.:D
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν είχα μία εταιρεία σχετική με κάμερες και τεχνολογία, θα πήγαινα στο κράτος και θα έλεγα:
Θα βάλω κάμερες σε όλους τους δρόμους με δικά μου έξοδα και με δικό μου κόστος συντήρησης.
Θα μου δίνετε μόνο το 20% από τα πρόστιμα που θα επιβάλλονται.:D
Έτοιμος για big brother Γιώργο, να βγάλεις και τσιπακι για την επόμενη πανδημία, την εταιρεία έχω μια ιδέα για όνομα, junta Papadopoulos ltd
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Αν είχα μία εταιρεία σχετική με κάμερες και τεχνολογία, θα πήγαινα στο κράτος και θα έλεγα:
Θα βάλω κάμερες σε όλους τους δρόμους με δικά μου έξοδα και με δικό μου κόστος συντήρησης.
Θα μου δίνετε μόνο το 20% από τα πρόστιμα που θα επιβάλλονται.:D
Περίπου ότι γίνεται στην Ιταλία δηλαδή
και είναι κοντά στην επανάσταση οι άνθρωποι.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Εγώ θά τίς έβαζα μέσα στις πόλεις εκεί γίνεται τίς πο@τανας... και ιδικά εδώ κάτω στην Λούτσα...
Αν βάζανε κάμερες σε όλους τους δρόμους που οδηγούν στα δάση και στα βουνά, στα κομβικά σημεία, θα είχαμε λιγότερες φωτιές.
Αλλά έχουν μεγαλύτερη σημασία τα προσωπικά δεδομένα στην Ελλάδα.:D
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αν βάζανε κάμερες σε όλους τους δρόμους που οδηγούν στα δάση και στα βουνά, στα κομβικά σημεία, θα είχαμε λιγότερες φωτιές.
Αλλά έχουν μεγαλύτερη σημασία τα προσωπικά δεδομένα στην Ελλάδα.:D
Αν σε κάτι είμαι υπέρ να μπει κάμερες είναι επάνω σε αστυνομικους.

Ας ξεκινήσουν προστατεύοντας τον πολίτη από κακούς δημόσιους λειτουργούς που δεν κάνουν τη δουλειά τους σωστά και μετά συζητάμε πόσες ελευθεριες ακόμα πρεπει να θυσιάσει ο πολίτης. Επίσης δεν θα με χάλαγαν κάμερες σε κάθε αίθουσα του κοινοβουλίου να βλέπουμε τι πληρώνουμε.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αν βάζανε κάμερες σε όλους τους δρόμους που οδηγούν στα δάση και στα βουνά, στα κομβικά σημεία, θα είχαμε λιγότερες φωτιές.
Αλλά έχουν μεγαλύτερη σημασία τα προσωπικά δεδομένα στην Ελλάδα.:D
Εσύ είσαι βαλτός να μας μαντρωσουν στις πόλεις και στα σπίτια μας, μια ώρα γρηγορότερα μου φαίνεται!!!! :ha
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Επίσης δεν θα με χάλαγαν κάμερες σε κάθε αίθουσα του κοινοβουλίου να βλέπουμε τι πληρώνουμε.
Ναι ρε γαμώτο!!!
Έχουμε χάσει κάτι καλές φάσεις στο ελληνικό κοινοβούλιο! :laugh:
Μια με τον Κασιδιάρη και τον Δένδια (γύρισε η κάμερα την πιο "ακατάλληλη" στιγμή), και μια τώρα πριν λίγες μέρες....
Άστα διαλα πια!!!! :ha
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Αξίζει να δείτε το βιντεάκι που λένε για τη ζωή στο Ντουμπάι και στα Εμιράτα.
Κάμερες παντού, στους δρόμους στα κτίρια, στους κοινόχρηστους χώρους, στους διαδρόμους, ....
Το κράτος ξέρει ανά πάσα στιγμή για το κάθε άτομο, που βρίσκεται και τι κάνει.
Με το 80% του πληθυσμού μετανάστες από όλο τον κόσμο, μηδέν εγκληματικότητα. Αφήνεις τα πράγματά σου στο δρόμο, και δεν τολμάει να τα πειράξει κανείς.:D
Τελικά βλέποντας τα οφέλη, αρέσει και σε ένα κλασικό Έλληνα.:D

Από το 6:40
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Με το 80% του πληθυσμού μετανάστες από όλο τον κόσμο, μηδέν εγκληματικότητα. Αφήνεις τα πράγματά σου στο δρόμο, και δεν τολμάει να τα πειράξει κανείς.
Υπάρχουν και άλλες πόλεις που είναι έτσι. Χωρίς να υπάρχουν κάμερες παντού.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Έρχονται τα πρώτα πρατήρια υδρογόνου

 
Top Bottom