Moto Guzzi V85TT 2019

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Με το καλό Παναγιώτη...!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Με το καλό, με το καλό.... να το δώσεις, αν και θα μας λείψει η φωτογένεια της.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλή πώληση. viva la figa
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλημέρα!Καλή πώληση εύχομαι Παναγιώτη,προσεγμένη και φροντισμένη μοτοσυκλέτα.Αν επιτρέπεται γιατί το πουλάς σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα(ρωτάω εγώ που τις άλλαζα κάθε χρόνο χαχαχα)μου αρέσει σαν μοτοσυκλέτα(αν και δεν την έχω καβαλήσει)και σκέφτομαι την απόκτηση της στο μέλλον.
Ευχαριστώ.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλημέρα Παναγιώτη καλοπούήτο το Guzzi. υποθέτω όποιος ψάχνει αυτό είναι ένα ιδανικό κομμάτι, μια χαλαρή ταξιδιώτισσα.

Ο Jesus ξέρει τί έχεις μέσα σε αυτό το κεφαλάκι σου τώρα για την συνέχεια!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλοπουλητο Παναγιωτη.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Καλημέρα!Καλή πώληση εύχομαι Παναγιώτη,προσεγμένη και φροντισμένη μοτοσυκλέτα.Αν επιτρέπεται γιατί το πουλάς σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα(ρωτάω εγώ που τις άλλαζα κάθε χρόνο χαχαχα)μου αρέσει σαν μοτοσυκλέτα(αν και δεν την έχω καβαλήσει)και σκέφτομαι την απόκτηση της στο μέλλον.
Ευχαριστώ.
Είναι το καλύτερο μηχανάκι που είχα ποτέ, μέσα σε λιγότερο από ένα χρόνο κάναμε σχεδόν 12.000 χλμ απροβλημάτιστα.
Είναι πολύ άνετο και ξεκούραστο και το να διανύσουμε μεγάλες αποστάσεις είναι παιχνιδάκι, έχει ωραίο στήσιμο και μιας και δεν το οδήγησα ποτέ στο όριο δεν με προβλημάτισε η ανάρτηση της η κάποιο άλλο σύστημα της.

Της αρέσει να ταξιδεύει σε επαρχιακούς με οποιαδήποτε ταχύτητα ...

Το μόνο θέμα που είχα ήταν τα πυράκια και αυτό λύθηκε με νέα χαρτογράφηση.
Ένα άλλο μειονέκτημα που ίσως έχει για κάποιους είναι ότι το μοντέλο αυτό είναι με σαμπρέλες ....

Είναι οικονομικό στην κτήση αλλά και στην χρήση, εύκολο στην συντήρηση ακόμα και στο ταξίδι, δεν της αρέσουν οι μεγάλες ταχύτητες στους αυτοκινητόδρομους και το δείχνει με αυξημένη κατανάλωση αλλά δεν θα πει όχι ...
Κάναμε πριν λίγο καιρό πχ το Αθήνα - Ηγουμενίτσα σε 4,5 ώρες με 2 στάσεις για ανεφοδιασμό της μηχανής (σβήναμε το μοτέρ γέμιζε το ρεζερβουάρ ξαναέβαζα μπροστά το μοτέρ και βούρ) ούτε πίτ-στοπ να έκανα και έφτασα ξεκούραστος με ταχύτητες 140-150..

Οπότε για μένα το μόνο μειονέκτημα που έχει είναι ότι μου τα κάνει όλα πιο εύκολα ...
Δεν έχω κάποιο ουσιαστικό παράπονο απλά δεν με κουράζει :D:D:D

θέλω η κάθε βόλτα όσο μικρή η μεγάλη και αν είναι, να είναι ένα ταξίδι από μόνη της !!!!
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Καλημέρα Παναγιώτη καλοπούήτο το Guzzi. υποθέτω όποιος ψάχνει αυτό είναι ένα ιδανικό κομμάτι, μια χαλαρή ταξιδιώτισσα.

Ο Jesus ξέρει τί έχεις μέσα σε αυτό το κεφαλάκι σου τώρα για την συνέχεια!
είναι ένα πολύ καλό μηχανάκι για ταξίδια εξερεύνησης τόσο του τοπίου που ταξιδεύεις όσο και του εαυτού σου ....


Ο Jesus μου λέει να πάρω ένα με 3 στρογγυλά φανάρια ....
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
είναι ένα πολύ καλό μηχανάκι για ταξίδια εξερεύνησης τόσο του τοπίου που ταξιδεύεις όσο και του εαυτού σου ....


Ο Jesus μου λέει να πάρω ένα με 3 στρογγυλά φανάρια ....
Mandello ??
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Οπότε για μένα το μόνο μειονέκτημα που έχει είναι ότι μου τα κάνει όλα πιο εύκολα ...
Δεν έχω κάποιο ουσιαστικό παράπονο απλά δεν με κουράζει :D:D:D
Ανταλλάσεται με Honda Dominator 650 του 1995
Θα σου κάνει τη ζωή αρκετά πιο δύσκολη στα ταξίδια και θα έχεις πολλά παράπονα.

Διαφορά από μέρους σου συζητήσιμη .
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
είναι ένα πολύ καλό μηχανάκι για ταξίδια εξερεύνησης τόσο του τοπίου που ταξιδεύεις όσο και του εαυτού σου ....


Ο Jesus μου λέει να πάρω ένα με 3 στρογγυλά φανάρια ....
Πές μας τώρα πώς ζαχαρώνεις κάνα NORDEN!

Αν και εσύ μπορεί να έννοείς κάνα METEOR 350.. Στις γιάφκες που κυκλοφοράς..!
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πές μας τώρα πώς ζαχαρώνεις κάνα NORDEN!
ελάτε τζίζας και χόλι μάδερ οφ κράιστ και πείτε μας ότι το νόρδεν είναι "κουραστικό" μηχανάκι και το βουοταντατσινκουε είναι τσέστερφιλντ...

Οι φωνές που ζητάνε ταλαιπωρία από το μηχανάκι τους πληθαίνουν. Κανονίστε, η επόμενη κατάρα του Φαραώ μετά τους κοντούς που ζητάνε επίμονα ADV μηχανάκια που να τα φτάνουν θα πέσει πάνω σας.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Ανταλλάσεται με Honda Dominator 650 του 1995
Θα σου κάνει τη ζωή αρκετά πιο δύσκολη στα ταξίδια και θα έχεις πολλά παράπονα.

Διαφορά από μέρους σου συζητήσιμη .
Είπαμε στρογγυλά φανάρια, αναλογικά όργανα ....
 
Top Bottom