MotoGP Le Man FRANCE 2014 - O αγώνας

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μεγαλείο ο Γιατρός!!!!
Όπως ήξερε (και ξέρει ακόμα και θα το δούμε...) να κερδίζει, ξέρει και να χάνει!!!
Κι εκεί φαίνεται ο αθλητής!!! Τον πίτσι από το εξώκοσμο υπερπέραν, που έχει ζαλίσει όλο τον κόσμο του motogp, τον γουστάρει και γουστάρει να κοντράρεται μαζί του.
Τον γουστάρει γιατί είναι μαχητής και δεν είναι μυξο-κλαψάκιας, όπως κάτι Stonerακηδες και κάτι "σπαρτιάτες"....;):ok::ok::ok::ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μεγαλείο ο Γιατρός!!!!
Όπως ήξερε (και ξέρει ακόμα και θα το δούμε...) να κερδίζει, ξέρει και να χάνει!!!
Κι εκεί φαίνεται ο αθλητής!!! Τον πίτσι από το εξώκοσμο υπερπέραν, που έχει ζαλίσει όλο τον κόσμο του motogp, τον γουστάρει και γουστάρει να κοντράρεται μαζί του.
Τον γουστάρει γιατί είναι μαχητής και δεν είναι μυξο-κλαψάκιας, όπως κάτι Stonerακηδες και κάτι "σπαρτιάτες"....;):ok::ok::ok::ok:
Συμφωνω.......και πρεπει να πουμε, οτι τον "μαζευει" σιγα σιγα....σε χρονους.
ο τιτλος ειναι του μικρου, αυτο ειναι σιγουρο, αλλα θα εχει πολυ ενδιαφερον το πρωταθλημα.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλά ο τίτλος έχει διεύθυνση και γραμματόσημο φέτος :):ok::ok::ok:
Αλλά μάχες θα δούμε!!!!;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και ξέρετε ρε μάγκες το ωραίο !!!!!
Δεν έχω ασχοληθεί με αυτά καθόλου αλλιώς θα βλεπανε την πλάτη μου όλοι !!!!!!!!!
Τεσπα δε πειράζει !!!!
 

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
Και ξέρετε ρε μάγκες το ωραίο !!!!!
Δεν έχω ασχοληθεί με αυτά καθόλου αλλιώς θα βλεπανε την πλάτη μου όλοι !!!!!!!!!
Τεσπα δε πειράζει !!!!
YEAAAAAAAAA
 

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Και ξέρετε ρε μάγκες το ωραίο !!!!!
Δεν έχω ασχοληθεί με αυτά καθόλου αλλιώς θα βλεπανε την πλάτη μου όλοι !!!!!!!!!
Τεσπα δε πειράζει !!!!
Γι αυτό σε αγαπάω .....είσαι υπεράνω !!!! :yew:
 
Top Bottom