Naxos adventure rally VS Ασφαλτινα Κρητικα βουνα!!

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Λοιπον μας φαγατε τα αυτια, ελα εδω, ελα εκει, επιλογες ωραιες και οι δυο, χωμα το ενα, ασφαλτο το αλλο, βοηθατε λοιπον, που παμε?!!
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Στη Νάξο έχει καί χώμα για όσους θέλουν χώμα καί άσφαλτο για τα παιδάκια που δε θέλουν να σκονιστούν...
Αλλά για να πω την αλήθεια αν δεν έτρεχα να οργανώσω το Naxos Adventure Rally θα το σκεφτόμουν σοβαρά για Κρήτη!
Όπου και να πας θα περάσεις καλά!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Κι εγώ θα ετοίμαζα ήδη βαλίτσες για Νάξο αν δεν διοργανώναμε τα χρωστούμενα από πέρυσι (που είχα σπάσει το χέρι μου) Κρητικά Βουνά! :)
Το καλό είναι ότι σε αυτό το φόρουμ έχουμε επιλογές, το καλύτερο είναι πως και στα 2 events οι συμμετέχοντες θα περάσουν υπέροχα!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Και εμεις τι θα κανουμε, θα το παιξουμε κορωνα-γραμματα?
οχι..στο κορωνα γραμματα ρισκαρεις να πεσει αυτο που δεν θες...θα ρωτησεις αυτον που ειναι πιο αρμοδιος απο ολους.....αυτον που ξερει καλα,αυτον που δεν θα σε κοροιδεψει ουτε εχει δολο ουτε θα πει τι αρεσει μονο σε αυτον...ρωτα κοιτωντας τον στα ματια.Γιατι τα ματια ειναι ο καθρεφτης της ψυχης...και η ψυχη δε λεει ψεμματα...ειδικα αυτουνου η ψυχη...μονο ενας λοιπον θα σου πει τι να κανεις,ο πιο αρμοδιος απο ολους μας ..............κοιταξου στον καθρεφτη!:) Και καλη διασκεδαση :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και εμεις τι θα κανουμε, θα το παιξουμε κορωνα-γραμματα?
Για να σε βοηθήσω....
Μόνος θες? Ή δικάβαλος? Ή οικογένεια?
Άσφαλτο? Ή χώμα?

Απάντησε -μέσα σου- στα παραπανω και θα βρεις πού θες να πας ;)
Είσαι και Χανιώτης, οπότε τα εκεί τα ξέρεις.....
Όπως είπαν και οι προλαλλήσατες, εδώ το μόνο που θα βρείς, είναι επιλογές!!!!


Βόηθησα, ή μπέρδεψα???
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Δύο διαφορετικές εκδρομές αλλά εξίσου όμορφες ! Στην μία έντονος ο χωμάτινος χαρακτήρας με Ριμαν και Ορφανό όπου θα δώσουν και tips για την οδήγηση στο χώμα και η άλλη ασφάλτινη στις άγνωστες ομορφιές της Κρήτης !! εφόσον είσαι απο Κρήτη και λογικά θα έχεις οδηγήσει στα μέρη που θα κινηθει το εκδρομικό θα σου έλεγα πήγαινε Νάξο ! Ο Ευθύμης έχει προσπαθήσει πολύ για το event και πιστεύω ότι θα πάει πολύ καλά και του χρόνου με το καλό στο 2ο πιστέυω θα είμαι εκεί ;) Πάντως εγώ την γέυση μου την έχω πάρει από Νάξο προς το παρών, και χρωστάω και μια επίσκεψη στην Κρήτη με τη μηχανή καθώς τα παιδία από κάτω ανεβαίνουν κάθε χρόνο στον Πάρνωνα και με τιμούν με την παρουσία τους! :)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Σύνομε, όποτε θες πατάς μια μιζιά και τα κάνεις αυτά που θα κάνουμε στο νησί (όχι με την ίδια παρέα). Εγώ στη θέση σου, αν γούσταρα τα χώματα, θα πήγαινα Νάξο!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Γιάννη @YANNISBIO, τα τριήμερα δυστυχώς είναι λίγα οπότε λογικό είναι να πέφτει και κάποια εκδήλωση μαζί με κάποια άλλη οπότε διαλέγεις. Αν πήγαινες με τον Στέλιο στο ΜΜΜ θα χες χορτάσει τα χωματα και θα σουν για Κρήτη :D
Ότι κι αν αποφασίσεις καλά θα περάσεις :)
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Αυτή είναι η ομορφιά στο advride ....
Έρχεται 3ημερο .... Μπαίνεις καλεντάρι ....Βλέπεις εκδρομές και διαλέγεις !!!
Προσωπικά αν ήμουν στη θέση σου επειδή βλέπω ότι είσαι Κρήτη θα πήγαινα Νάξο ... Ο @efthymis έχει διοργανώσει μία συνάντηση που κινείται σε υψηλά επίπεδα και μπορείς να συνδυάσεις τα πάντα !!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ σου εύχομαι να είναι αυτά τα προβλήματα που θα έχεις να αντιμετωπίσεις στην ζωή σου:D
Όπου και να πας καλά θα περάσεις.....αλλα θα συμφωνήσω ότι η Νάξος έχει προβάδισμα, μιας και είσαι κρητικός ;)
 

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Ευχαριστω ολους για τις συμβουλες!!
Προχωράω στο ψησιμο της γυναικας γιατι εγω ενδιαφερομαι για τα χωματινα και αυτη θα μενει πισω!!
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
@YANNISBIO Αν θέλει και η γυναίκα σου να έρθει, θα ακολουθεί στα σημεία που θα κάνουμε στάσεις ένα δικό μας πούλμαν με τους φίλους και τις οικογένειες των αναβατών. Όσο εμείς θα τρώμε τα βουνά εκείνοι θα εξερευνούν τα γραφικά χωριουδάκια του νησιού, και θα απολαμβάνουν μια ξενάγηση σε σημεία που αξίζει να επισκεφτούν.
Από τα Χανιά θα έρθουν κιαλλοι με τις γυναίκες τους όποτε θα έχει και παρέα!
Για οτιδήποτε άλλο χρειαστεις στη διάθεση σου.;)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μακαρι να ηταν τετοια ολα τα διλληματα/προβληματα!! να μην ξερεις που να πρωτο πας ;)
Μιας και εισαι απο δω, σου προτεινω ξεκαθαρα να πας Ναξο, ακομα κι αν γουσταρεις πιο πολύ την ασφαλτο απο το χωμα, ευκαιρια να φυγεις εκτος!!
Εχουν ριξει πολυ χρονο,δουλεια,τρεξιμο,χρημα τα παιδια στη Ναξο και ο Ευθυμης, για μας εχει ο θεος και Σκ και της τελευταιας στιγμης να το ξανακανουμε επαναληπτικη ;)

Βουρ για Ναξο Γιαννη!!!

Η αληθεια ειναι οτι ειχαμε ξεκινησει απο νωρις το χειμωνα να το σχεδιαζουμε και εμεις το συγκεκριμενο τριημερο εδω, αν δεν το ειχαμε στο προγραμμα θα πηγενα και εγω Ναξο.
 
Top Bottom