New bike tenere 660

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Tελικα αφου αποχαιρετησα το 690 και ψαχνοντας για f800gs με ταβανι τα 5800 ευρω που διεθετα δεν βρηκα πουθενα κατι αξιολογο με κατω απο 50000 χλμ. Ολα ειχαν πολλα χλμ και ηθελαν και τα μαζεματακια τους αν ηθελες να τα εχεις στην εντελεια οπως εγω και ετσι κοιταξα για κατι πιο φθηνο και με λιγοτερα χλμ. Βρηκα ενα τενερε στην Ελασσονα με 15000 χλμ εντελως εργοστασιακο και πηγα και το πηρα.

Για να πω την αληθεια το μηχανακι με κερδισε απο την πρωτη βολτα αφου εχει πολυ ωραια θεση οδηγησης, ανετη σελα και ο κινητηρας παρα την μικρη ονομαστικη ιπποδυναμη τραβαει μια χαρα και διατηρει καλες ταχυτητες ταξιδιου χωρις προβλημα. Κραδασμους εχει λιγους για μονοκυλιδρο και εχει μικρη καταναλωση και μεγαλη αυτονομια. Οι αναρτησεις μου φανηκαν να αποσβενουν γλυκα και γενικοτερα μου αρεσε πολυ!
Ειμαι πολυ ευχαριστημενος γιατι πηρα μηχανακι με 4000 ευρω με πολυ λιγα χλμ και θα με πηγαινει παντου απο οτι βλεπω χωρις προβληματα. Πιστευω οτι ειναι ενα τιμιο μηχανακι με υψος απο το εδαφος
και κανει τα παντα απο λιγο οσο χρειαζεται.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλοτάξιδοι
Ο γάτος ξερει πολλα και εχει πολλα για σενα
Βάλε φωτο
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλοτάξιδο φίλε!Ωραία επιλογή έκανες,πολλά ασφαλή χλμ να έχετε και καλό ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΑ(ξέρεις καλά εσύ απ'αυτά),να το χαρείς στο έπακρον Αποστόλη:friendship:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Τα'χουμε πει ήδη ,κ πρίν το πάρεις ,κ μόλις το πήρες ,οπότε δεν χρειάζεται να σεντονιάσω κι εδώ ,με λεπτομέρειες περί της (Θετικής) γνώμης μου για το Τενερόνι.

Το μόνο που θα ξανα-πω κι απ'εδώ ,είναι ότι:
Πολύ Καλά έκανες :ok: & ΚαλοΤάξιδο φίλε Απόστολε. :friendship:
Είμαι σίγουρος ότι θα το ευχαριστηθείς.:yes:
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Τα'χουμε πει ήδη ,κ πρίν το πάρεις ,κ μόλις το πήρες ,οπότε δεν χρειάζεται να σεντονιάσω κι εδώ ,με λεπτομέρειες περί της (Θετικής) γνώμης μου για το Τενερόνι.

Το μόνο που θα ξανα-πω κι απ'εδώ ,είναι ότι:
Πολύ Καλά έκανες :ok: & ΚαλοΤάξιδο φίλε Απόστολε. :friendship:
Είμαι σίγουρος ότι θα το ευχαριστηθείς.:yes:

Την εχω διαβασει την εγκυκλοπαιδεια σου μην ανησυχεις χαχαχα! Σιγουρα θα σε χρειαστω εσενα.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Καλοτάξιδο φίλε!Ωραία επιλογή έκανες,πολλά ασφαλή χλμ να έχετε και καλό ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΑ(ξέρεις καλά εσύ απ'αυτά),να το χαρείς στο έπακρον Αποστόλη:friendship:
Ευχαριστω! Να σου πω την αληθεια χαρηκα που πηρε καποιος το 690 και θα το χρησιμοποιησει γιαυτο που φτιαχτηκε! Ελπιζω να του αρεσε του Καρολου.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Reactions: yns

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ωραιος Αποστολη και θα το φχαριστηθεις το Τενερονι :ok: Μεχρι και για δικαβαλο ταξιδι ειναι μια χαρα, njoy! :yew: :friendship:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλές βόλτες
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλοτάξιδο Απόστολε!
Το Tenere είναι ο ορισμός του 50/50 και με λίγες αλλαγές (δεν είναι απαραίτητες πάντως) μπορεί να γείρει προς τη μια ή την άλλη κατεύθυνση (ON/off ή OFF/on). Έζησα πολλές όμορφες στιγμές μαζί της, εύχομαι και εσύ να κάνεις το ίδιο!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλοτάξιδοι να είσαστε!:)
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Καλορίζικο Αποστολη καλά χιλιόμετρα Μα έχεις .
Όσο για το μηχανάκι σου ένα έχω να πω
Πρααααουυυυυ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom