Newfieφαδα vol. 2 Μαμησάδα edition 6/01/2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Θα είχε μετά κοψιδομαχια. Να πιουν και τις σοδες πέρασε η ώρα.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ακόμα δεν γυρίσατε? Τι διάβολο, με τα πόδια έρχεστε?
Ο Θεός έβαλε το χέρι του και δεν είχε βρέξει. Θα βγάζαμε μηχανάκια από κι μέσα μέχρι την Καθαρά Δευτέρα :hungover::laugh:

Έχω μια και μόνη κακοτραβηγμένη φωτό, αλλά έχω πολύ βίντεο από την κινέζικη κάμερα. Είμαι περίεργος να δω τι έγραψε.

2wheeler επική βόλτα, ευχαριστούμε!
 

harrisM15A

Μέλος
Όνομα
Harris
Μοτό
Honda NR750
Όσο σκέφτομαι ότι ήθελα να έρθω και πριν τις γιορτές με τις βροχές, γελάω ακόμα περισσότερο. Ο Θεός με φύλαξε! Για όσο ακολούθησα πάντως ήταν τέλεια παιδιά! Ευχαριστώ πολύ για την παρέα!
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ο Θεός έβαλε το χέρι του και δεν είχε βρέξει. Θα βγάζαμε μηχανάκια από κι μέσα μέχρι την Καθαρά Δευτέρα :hungover::laugh:

Έχω μια και μόνη κακοτραβηγμένη φωτό, αλλά έχω πολύ βίντεο από την κινέζικη κάμερα. Είμαι περίεργος να δω τι έγραψε.

2wheeler επική βόλτα, ευχαριστούμε!
Εντάξει δεν θα κάνουμε τους δύσκολους τώρα. Βίντεο, βίντεο, ότι έχει ο καθένας να το καταθέσει πάραυτα
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Στην βαση μας λοιπον!!! Συνεχεια εδω!

Να κλειδωθει το παρον!!

 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Ανέβηκε και 3ο αρχείο... Niewfiefada vol.2 EXTREME HARD DIS το οποίο προέκυψε αφού κάτι χαζά παιδιά αυτοσχεδίασαν στο Καντήλι (μετά το Προκόπι και ως το τέλος).
Περιλαμβάνει ΠΟΛΥ απότομα τεχνικά περάσματα και αντιπυρικές τα οποία με κόπο βγήκαν με μεγάλο (F800 & ADV 950). Για όσους με ξέρουν δεν θα σκεφτόμουν καν να τα ανέβω αλλα η παρέα παρασέρνει... Επίσης περιλαμβάνει και το περιβόητο λαγούμι στο Καντήλι το οποίο γίνεται ένας βούρκος ενός χιλιομέτρου και κολλάνε τα πάντα!!! (το ρισκάραμε και κατα τύχη ακόμα δεν ήταν τοσο βουρκος).

Δείγμα από Extreme HARD


 

Attachments

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
να κλειδωθει

συνέχεια εδω

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom