Niewfieφαδα Vol. 2 Μαμησαδα edition@Ευβοια story

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Κανω την αρχη!!


Εμπλεξα με κανιβαλους !!!

Θα βγει και τριτο αρχειο EXTRA EXTRA HARD!!! Να ναι καλα ο Φιλιππος!!!

Ιδανικος καιρος!! Ιδανικη παρεα!!!

Καντηλι με πολυ λιγη λασπη!!! Τερεν ονειρο!!

Η Ευβοια για αλλη μια φορα μας ξηγηθηκε!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Τα μέρη ήταν απίστευτα και η παρέα σούπερ !!! Τάσο και σε όσους βοήθησαν για να βγουν οι διαδρομές μπράβο σας και μια επαναληπτική δεν θα ήταν άσχημη τώρα που θα βρέξει


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αγαπημένη Εύβοια, τρομερή παρέα και μια διαδρομή σχεδιασμένη από παλαβους.
Το πρώτο κομμάτι μέχρι την Στενή ήταν ξεκάθαρα μονοπαταδα και μπράβο στα παιδιά με τα μεγάλα.
Πρέπει να ήταν 4-5 800 gs.

Τάσο...ευχαριστούμε για την βόλτα
Έχω πολύ βιδεο και λίγες φωτό



advphone
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε συ παπαστρουμφ, οδηγα και λιγο, ολο ξαπλα εισαι :roflmao::roflmao:
Ξεκουράζομαι με την πρώτη ευκαιρία...
Η δεύτερη στο τέλος του βιδεο, είχε πολύ τύχη....γλύτωσα τον εμβολισμό από την μπετοβεργα.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Το πρώτο κομμάτι μέχρι την Στενή....μέχρι να βγάλει καλά βιδεο ο σκηνοθέτης βολταρεν
εκει στο 11.00 βλεπω οτι αμεσα ερχονται να σε βοηθησουν να σηκωσεις τον ΄΄πετεινο΄΄....
μπραβο στα παιδια...

αλλα αυτο που βλεπω επισης ειναι οτι αμφισβητουν την εμπειρια σου μετα απο τοσα χρονια για το οτι μπορεις να σηκωσεις ολομοναχος εναν ΄΄ταφο΄΄...
εγω θα τους εκοβα και την καλημερα στα ΄΄κωλοπαιδα΄΄ ...:p:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Ρε συ παπαστρουμφ, οδηγα και λιγο, ολο ξαπλα εισαι :roflmao::roflmao:
Είναι ξάπλα γιατί δεν έχει πάει στην Φοίνιξ Ατβεντσουρ Ράιδιν Σκουλ Ασοσιονε να μάθει τα μυστικά της περιπετειώδους πλοήγησης και οδήγησης...από τον ένα και μοναδικό γκουρού Phoenix ...H ΦΑΡΣΑ δεν ειναι σχολή, ειναι σέχτα, είναι αίρεση...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εκει στο 11.00 βλεπω οτι αμεσα ερχονται να σε βοηθησουν να σηκωσεις τον ΄΄πετεινο΄΄....
μπραβο στα παιδια...

αλλα αυτο που βλεπω επισης ειναι οτι αμφισβητουν την εμπειρια σου μετα απο τοσα χρονια για το οτι μπορεις να σηκωσεις ολομοναχος εναν ΄΄ταφο΄΄...
εγω θα τους εκοβα και την καλημερα στα ΄΄κωλοπαιδα΄΄ ...:p:laugh::laugh::laugh::laugh:
Την στιγμή που δεν θα σηκώσω τον Γκάντι μόνος, θα πάρω γουρουνα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είναι ξάπλα γιατί δεν έχει πάει στην Φοίνιξ Ατβεντσουρ Ράιδιν Σκουλ Ασοσιονε να μάθει τα μυστικά της περιπετειώδους πλοήγησης και οδήγησης...από τον ένα και μοναδικό γκουρού Phoenix ...H ΦΑΡΣΑ δεν ειναι σχολή, ειναι σέχτα, είναι αίρεση...
Που τον θυμήθηκες αυτόν??
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
εγώ έμεινα με την ελπίδα, ότι την τρίτη φορά, ίσως την ολοκληρώσω την διαδρομή ... :laugh:
η μπαταρία μου δεν συμφώνησε τελικά να την κάνουμε την βόλτα, οπότε δεν ...
Ευχαριστώ και πάλι όλους τους φίλους που βοήθησαν με κάθε τρόπο, και για την παρέα !
Λίγο παραπάνω θα ευχαριστήσω τον konkost καθώς εβγαλε την μπαταρία του, και με αυτήν
έβγαλα το μηχανάκι στο δρόμο.
Ένα booster στη συνέχεια έσωσε την κατάσταση, αλλά με το που πήρε μπροστά το μηχανάκι, εγώ πήρα τον δρόμο
της επιστροφής, γιατί να ξαναέμενε σε κανένα ρέμα, δεν θα ήταν καλή περίπτωση ...

Αντε τωρα στην 3η απόπειρα ... :laugh:
 
Top Bottom