Newfieφαδα vol. 2 Μαμησάδα edition 6/01/2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
17 κλείσαμε μάθημα enduro κύριοι :cautious:

Θα πάρω τον dodos να πάμε για δεύτερη αναγνωριστική μήπως φύτρωσαν κι άλλα δέντρα μέχρι την βόλτα :roflmao:
Καντήλι ήταν από τα πρώτα μαθήματα που πήρα...

Η ημερ/νία με βολεύει. Το βλέπω!

Άσε που πολύ θέλω να....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Εάν κάποια στιγμή αγοράσω μονοκύλινδρο θα οφείλεται σε εσάς τούς σαρδαναπαλους!!!!!
Είπε ο τραβάτε με και ας κλαίω
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jay

Μέλος
Όνομα
Ιάσονας
Μοτό
BMW F650GS
Είμαστε σίγουροι ότι η διαδρομή είναι για νιουφηδες; Μήπως υπάρχει grand scheme και θέλετε να ξεκανετε τους νέους, γιατί δεν φτάνουν για όλους τα μόνοκυλινδρα ξερωγω;
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Είμαστε σίγουροι ότι η διαδρομή είναι για νιουφηδες; Μήπως υπάρχει grand scheme και θέλετε να ξεκανετε τους νέους, γιατί δεν φτάνουν για όλους τα μόνοκυλινδρα ξερωγω;
Γενικα καλο ειναι να μην ειναι η παρθενικη χωματοβολτα. Αλλα γενικα θα ειναι βατη για ολους. Θα εχει παρακαμψεις στα δυσκολα.
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Είμαστε σίγουροι ότι η διαδρομή είναι για νιουφηδες; Μήπως υπάρχει grand scheme και θέλετε να ξεκανετε τους νέους, γιατί δεν φτάνουν για όλους τα μόνοκυλινδρα ξερωγω;
Εγώ που έχω ξαναπάει σε νιουφιοφφάδα του λαοπλάνου 2wheeler αν πάω θα πάω σίγουρα από όλες τις παρακάμψεις... :brr::yew::happy:
 

Kon83

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
Moto Guzzi V85 TT
Voge 300 Rally
Vespa 300GTS
Γενικα καλο ειναι να μην ειναι η παρθενικη χωματοβολτα. Αλλα γενικα θα ειναι βατη για ολους. Θα εχει παρακαμψεις στα δυσκολα.
Είχε και μια soft short διαδρομή πέρυσι απ ότι είδα στα gpx. Θα παίξει και φέτος η δεν έχει ενδιαφέρον για κανέναν?
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
τα Rally δεν πανε σε soft διαδρομες ;)
Κάτσε γιατί μου σηκώθηκε η τρίχα και ένιωσα ένα μουδιασμά χαμηλά στη σπονδυλική στήλη μη τα λες αποτομα!!:hungry:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Kostas rally

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Voge 300 rally
Κάτσε γιατί μου σηκώθηκε η τρίχα και ένιωσα ένα μουδιασμά χαμηλά στη σπονδυλική στήλη μη τα λες αποτομα!!:hungry:
και εγω το παθαινω αυτο Βαγγελη σε hard διαδρομες ,αλλα οχι η τριχα :)
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
και εγω το παθαινω αυτο Βαγγελη σε hard διαδρομες ,αλλα οχι η τριχα :)
απαπα . βόλτα θα παμ θα μας γκαμήσν κιόλα!! Εσύ παρέα με τον Maniac Αμέσως. Δεν πιστευω να είσαι του 67?!! Γιατί αυτοί γμ@μάνε πολύ!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom