Nikon F55

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Χαρίζω την απίθανη αυτόματη φιλμάτη Nikon F55. Την αγόρασα πριν 15 χρόνια και έχει τραβήξει αρκετά φιλμ μέχρι που το 2008 που αγόρασα την Nikon D90. Εκτοτε δούλεψε περιστασιακά πιο πολύ ως backup σε ταξίδια.
Την έχω ματσαρισμένη με έναν χειροκίνητο 35άρη Yashikor της Yashika, made in Japan φυσικά με μοντούρα Μ42 και φιλτράκι UV. Φυσικά μπορεί να πάρει οποιονδήποτε φακό Nikkor AF-D με ελάχιστο κόστος και να δουλέψει φουλ αυτόματα. Το μόνο που θέλει είναι φιλμ, τίποτε άλλο. Είναι πεντακάθαρη και πλήρως λειτουργική. Μαζί της θα δώσω και μια ολοκαίνουρια μπαταρία CR-2 στο κουτί της.

Όποιος την θέλει, δική του με όλη μου την καρδιά. Και μια φωτογραφία της μηχανής σημερινή.

 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
EEE το ειδα πρωτος,θα παει χαραμι ομως στα χερια μου ,μπραβο ρε Νικολα ,να την φχαριστηθει οποιος την παρει
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
με ενδιαφερει αλλα δεν βρισκω τα πμ να σου στειλω μηνυμα
Πατα πανω στην εικονα του Νικου κι οταν ανοιξει η καρτελα, επελεξε την αποστολη μηνυματος
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Έτσι όπως πας εσύ θα χαρίσεις όλο σου το σπίτι...:p:p κοίτα μην Κατά λάθος χαρίσεις και το καινούριο εργαλείο..:D:D:D

Πολλά μπράβο σου Νικόλα και πάλι!!!!
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Ο ενδιαφερόμενος δεν έχει απαντήσει στο μήνυμά μου μέρες τώρα.

Οπότε αν την επιθυμεί τη φωτογραφική κάποιος άλλος φίλος ας μου το πει και ας το γράψει εδώ.
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Ρε παλιόπαιδα έχετε timing πάντως :pointu:

Την έχει πάρει εδώ και μέρες ο Τάκης οπότε το θέμα κλειδώνεται !

Καλές γιορτές σε όλους !
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom