OLYMPUS MADNESS RIDE 2019

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Θα δυσκολευτείς και θα δυσκολέψεις κόσμο.
Θα βρούμε σίγουρα λασπωμένα κομμάτια επομένως καλύτερα να βάλεις ένα λαστιχάκι.
Άποψη μου πάντα.
Για τα λασπερα κομματια του Κισσαβου σιγουρα δεν κανει. Αλλα για τον πιο πετρωδη Ολυμπο νομιζω πως ειναι ok, σωστα? Το λεω αυτο γιατι περιπου τοσο βαθος πελματος (3χλ) εχω κι'εγω στο πισω Rally STR για την Κυριακη που θαρθω.
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Για τα λασπερα κομματια του Κισσαβου σιγουρα δεν κανει. Αλλα για τον πιο πετρωδη Ολυμπο νομιζω πως ειναι ok, σωστα? Το λεω αυτο γιατι περιπου τοσο βαθος πελματος (3χλ) εχω κι'εγω στο πισω Rally STR για την Κυριακη που θαρθω.
Και η 2η ημέρα του Ολύμπου έχει ένα τμήμα ~15km με αρκετές λασπολακούβες.
Με 3mm πέλμα και βαριά μηχανή το βλέπω χλωμό.
Επίσης οι πέτρες του Ολύμπου στα ψηλά κομμάτια είναι κοφτερές επομένως χωρίς τακούνια κινδυνεύουν να σχιστούν τα λάστιχα.
Η επιλογή δική σας.
 

Hipi_lolo

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Xtz tenere 660
Βάζω έναν καφέ πριν την βόλτα ώστε κάνω μια μικρή ενημέρωση, να υπογράψετε δηλώσεις συμμετοχής να πάρετε μπλουζάκια - αυτοκόλλητα και γενικότερα να ενημερώσω για ότι θέλετε.
Επομένως καφές την Τετάρτη 19:00 στο Barelle esspresso bar στις 19:00 Μαρίνου Αντύπα 88 Ν. Ηράκλειο.
Εννοείται ότι μπορεί να έρθει όποιος θέλει αλλά επειδή αφορά κυρίως το Olympus Madness Ride δεν το βάζω στην μεσοβδόμαδη κοπάνα.
Γείτονας??
Τα λέμε εκεί!

Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βάζω έναν καφέ πριν την βόλτα ώστε κάνω μια μικρή ενημέρωση, να υπογράψετε δηλώσεις συμμετοχής να πάρετε μπλουζάκια - αυτοκόλλητα και γενικότερα να ενημερώσω για ότι θέλετε.
Επομένως καφές την Τετάρτη 19:00 στο Barelle esspresso bar στις 19:00 Μαρίνου Αντύπα 88 Ν. Ηράκλειο.
Εννοείται ότι μπορεί να έρθει όποιος θέλει αλλά επειδή αφορά κυρίως το Olympus Madness Ride δεν το βάζω στην μεσοβδόμαδη κοπάνα.
Θα φέρω γλυκά για τον μπέμπη..
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Και η 2η ημέρα του Ολύμπου έχει ένα τμήμα ~15km με αρκετές λασπολακούβες.
Με 3mm πέλμα και βαριά μηχανή το βλέπω χλωμό.
Επίσης οι πέτρες του Ολύμπου στα ψηλά κομμάτια είναι κοφτερές επομένως χωρίς τακούνια κινδυνεύουν να σχιστούν τα λάστιχα.
Η επιλογή δική σας.
Noted, αλλα τoχω δοκιμασει προσφατα το πισω τα Rally STR σε τετοιο τεραιν (παροδικες λασπες, λασπολακουβες) και με λιγη προσοχη ειναι ok. Αν παραλαβω ενα TKC80 πισω πουχω παραγγειλει διαδικτυακα και προλαβω να το βαλω πανω Σαββατο βραδυ, θαρθω μ'αυτο γιατι, κακα τα ψεματα, γουσταρει κανεις αλλιως με φουλ τακουνατα στο χωμα.
 

sailor

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
Ktm 990 Advendure R
Kawasaki kle 500
Σακη καλησπερα! Γραψε κι εμενα για καταφυγιο αν υπαρχει κρεβατι, αλλιως θα βρω ξενοδοχειο. Size L .
Ευχαριστω!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Να έχω μια εικόνα ποιοι θα έρθουν αύριο στο καφέ για να μην κουβαλάω όλα τα μπλουζάκια.
Κανόνισε να ξεπουλήσεις...:waiting:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Enduro tracker.... Κατεβάστε αυτή την τρομερή εφαρμογή και θα τα διαβάζει όλα.
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Κωστα για να διαβαζει το Garmin την 2 μερα παει να πει οτι το αρχειο της 1ης εχει σφαλμα.Δεν μπορει να διορθωθει?Ν α το περασουμε στις συσκευες μας?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom