PDA POCKET PC MIO P550

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
ΟΚ θα το κατεβάσω αύριο για ψάξιμο και σετάρισμα ;)
Γενικά δες σπασμένα igo Destinator κλπ για windows mobile 5 συσκευή. Είναι έτοιμα σε φάκελο και τα βάζεις σε κάρτα SD. Σημειωτέον παίρνει έως 2Gb SD card κι όχι τις νέες SDHC
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γενικά δες σπασμένα igo Destinator κλπ για windows mobile 5 συσκευή. Είναι έτοιμα σε φάκελο και τα βάζεις σε κάρτα SD. Σημειωτέον παίρνει έως 2Gb SD card κι όχι τις νέες SDHC
Από κάρτα κλπ τα έχει όλα. Μεγάλη παίρνει το θυμάμαι.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Από κάρτα κλπ τα έχει όλα. Μεγάλη παίρνει το θυμάμαι.
Ρε μεγάλη παίρνει (SD δλδ) , αλλά όχι πάνω από 2Gb, εγώ την έχω βγάλει και μάλλον πετάξει :(
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Γνωριζω μερικους ανθρωπους που εχουν πραγματα που δεν τα χρειαζονται, δεν μπορουν να τα πουλησουν, και τα εχουν και σκονιζονται για ...χρονια Παρ' ολα αυτα δεν τα πετανε αλλα και φυσικα σιγα να μην τα χαριζαν! ...Και αυτο μονο και μονο γιατι καποτε τα πληρωσαν! :rolleyes:
Εσεις forester, jmar_oulis και καποιοι αλλοι εδω μεσα ευτυχως δεν ειστε απο αυτους!
Και μπραβο σας!!:friendship:
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Μπράβο ρε Γιάννη...μακάρι όλοι μας να αξιολογούμε τα πράγματα μας με μεγαλύτερη σωφροσύνη..όπως
πολύ σωστά λέει και ο kokost παραπάνω...
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Γνωριζω μερικους ανθρωπους που εχουν πραγματα που δεν τα χρειαζονται, δεν μπορουν να τα πουλησουν, και τα εχουν και σκονιζονται για ...χρονια Παρ' ολα αυτα δεν τα πετανε αλλα και φυσικα σιγα να μην τα χαριζαν! ...Και αυτο μονο και μονο γιατι καποτε τα πληρωσαν! :rolleyes:
Εσεις forester, jmar_oulis και καποιοι αλλοι εδω μεσα ευτυχως δεν ειστε απο αυτους!
Και μπραβο σας!!:friendship:
Μπράβο ρε Γιάννη...μακάρι όλοι μας να αξιολογούμε τα πράγματα μας με μεγαλύτερη σωφροσύνη..όπως
πολύ σωστά λέει και ο kokost παραπάνω...
Τα μηνύματα σας με έκαναν κι έψαξα πολύ βαθύτερα (αποθήκη σε κάτι σωρους από κουτες κι όχι μόνο! ) και ολοκλήρωσα το πακέτο! Βρήκα βάση, φορτιστή πριζακιου και βάση αυτοκινήτου! Στέλιο εσύ που είσαι των ηλεκτρονικών δες αν έχεις καμιά παλιά κάρτα SD έως 2Gb (δυστυχώς δεν βρήκα) να του περάσω κι ότι χάρτη βρω.
Έχει απόλυτο δίκιο σε αυτό που λέει ο konkost, ας αλλάξουμε νοοτροπία... :)
 

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
ΕΡΓΑΛΕΙΟ και συντροφος για να περνα η ωρα(παιχνιδια)....
Το εχω απο το 2008 αγορασμενο τοτε 500 ευρω μαζι με τον γνησιο χαρτη της ευρωπης!!
Με πηγε ως το Μαροκο!Η φωτο ειναι απο το καραβι οπου επεστρεφα και ειναι και σε λειτουργια!

Ξεκουραζετε πλεον (περσι) αφου μετα απο τοσα χρονια δεν εκανε κιχ φορτωμένο με χαρτες πολλους....

Περσι στην transalpina....

Πλεον παιζω πασιεντζα καμια φορα και το ευχαριστιεμαι!!


Το αντικατεστησα με ενα Montana 600,αλλο επιπεδο,αλλα παντα θα εχω μια θετικη σκεψη για το MioΡ550 μου!
Γενικά δες σπασμένα igo Destinator κλπ για windows mobile 5 συσκευή. Είναι έτοιμα σε φάκελο και τα βάζεις σε κάρτα SD. Σημειωτέον παίρνει έως 2Gb SD card κι όχι τις νέες SDHC
Και ομως εγω το εκανα μια αναβαθμιση και βαζω μεχρι 8Gb....Γι αυτο ειχα 4 χαρτες πανω!
 
Τελευταία επεξεργασία:

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
ΕΡΓΑΛΕΙΟ και συντροφος για να περνα η ωρα(παιχνιδια)....
Το εχω απο το 2008 αγορασμενο τοτε 500 ευρω μαζι με τον γνησιο χαρτη της ευρωπης!!
Με πηγε ως το Μαροκο!Η φωτο ειναι απο το καραβι οπου επεστρεφα και ειναι και σε λειτουργια!

Ξεκουραζετε πλεον (περσι) αφου μετα απο τοσα χρονια δεν εκανε κιχ φορτωμένο με χαρτες πολλους....

Περσι στην transalpina....

Πλεον παιζω πασιεντζα καμια φορα και το ευχαριστιεμαι!!


Το αντικατεστησα με ενα Montana 600,αλλο επιπεδο,αλλα παντα θα εχω μια θετικη σκεψη για το MioΡ550 μου!


Και ομως εγω το εκανα μια αναβαθμιση και βαζω μεχρι 8Gb....Γι αυτο ειχα 4 χαρτες πανω!
Ωραίος ρε Τζων κάποια στιγμή το χα δει στις φώτο σου! Θα μας δώσεις τα φώτα σου και τπτ τελευταίους χάρτες μιας που το έψαχνες μέχρι πέρσι;
Το GPS έφυγε σήμερα και ταξιδεύει στον φίλο! :)
 

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
Ωραίος ρε Τζων κάποια στιγμή το χα δει στις φώτο σου! Θα μας δώσεις τα φώτα σου και τπτ τελευταίους χάρτες μιας που το έψαχνες μέχρι πέρσι;
Το GPS έφυγε σήμερα και ταξιδεύει στον φίλο! :)
Δυστυχως αυτος ειναι και ο λογος που αλλαξα...

Με χαρτες παλιους οπως το destinator δεν κανεις δουλεια, μετα με τα MioMap και iGO8 περπατουσε καλα μπορω να πω!

Να το ανοιξω και να δω τι ειχα μεσα ακριβως απο χρονολογιες και μιλαμε!!
 

zandesiro

3MA owner.
Περιοχή
Πολυγυρος Χαλκιδικης
Όνομα
zandesiro
Μοτό
ΧΤ600Ε,Typhoon 50,ST1300A
Σκεψου οτι εχω και την εξωτερικη μαγνητικη κεραια GPS με καλωδιο για το αυτοκινητο!!
Ζοριζοτανε μεσα στο αμαξι στις πολυκατοικιες οποτε με την κεραιουλα ελυσα το προβλημα!
 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
Άψογος ο Γιάννης
Έφτασε στα χέρια μου.
Ένας νέος κόσμος ανοίγετε μπροστά μου. :D :D :D :D :D
Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ για την προσφορά σου Γιάννη!
Σε περίπτωση που δεν ανταπεξελθω απέναντι του ή το αναβαθμίσω με άλλη συσκευή, θα το διαθεσω εδώ.
Καλές βόλτες!


Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Άψογος ο Γιάννης
Έφτασε στα χέρια μου.
Ένας νέος κόσμος ανοίγετε μπροστά μου. :D :D :D :D :D
Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ για την προσφορά σου Γιάννη!
Σε περίπτωση που δεν ανταπεξελθω απέναντι του ή το αναβαθμίσω με άλλη συσκευή, θα το διαθεσω εδώ.
Καλές βόλτες!


Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
φιλαρακιιιιι....
εχε υποψη σου , οτι η βεντουζα δεν ''κολλαει'' στο κουτελο για να βλεπεις την οθονη !!!
:friend: ...:friend: ...:friend:
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
επειδη το χω κ εγω στα χερια μου,αλλα δεν εχω ιδεα πως δουλευει,ζηταω την κατανοηση σας για το ζαλισμα που θα πεσει σε οποιον θελησει να βοηθησει..:cool::p
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
επανερχομαι,και επαναφερω το mio που μου παραχωρησε ο Forester,και τον ευχαριστω παρα πολυ γι αυτο,προς διαθεση σε οποιον το θελει.
οπως και ειχα δεσμευτει οτι θα εκανα,οταν το ζητησα εξ αρχης.
εμενα δε θα με βολεψει λογικα,οποτε μη το κραταω αδικα.

οποιος ενδιαφερεται ερχετε σε επαφη μ εμενα και τα κανονιζουμε.

και παλι ευχαριστω τον φιλο Θοδωρη για την κινηση του.
:friendship:
 
Top Bottom