Prive μαθήματα enduro

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
10 & 17/12 μπορώ
Εγώ έχω μια δέσμευση 1-3/12, μετά δεν έχω κανένα θέμα. Ας μας πει και ο Ziggy και να κάνουμε μια επικοινωνία με τον Κίμωνα
Μπορώ 10&17/12 για τον Δεκέμβριο.
Φυσικά μπορώ και του χρόνου....
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
οχι Θαναση... δεν ειναι η τζενη του... την κοπελα του την λενε Αφροδιτη....:secret:


τι ναι ρε βλαμμενε...
την μηχανη σου την λενε Αφροδιτη ????

η Αφροδιτη το ξερει ??? την παιρνω τωρα τηλεφωνο... εσυ ετοιμασου---->>>:mooning:




πληροφορια μπονους.... Τζενη λενε την μηχανη του Θαναση ...
Δεν έχω μεκανακι καρδιά μουυυ.....απορώ πως δεν με έχετε διώξει?!!! Θα αρχίσω να γράφω στο στο travel κόρις μοτο

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Δεν έχω μεκανακι καρδιά μουυυ
μην αρχιζεις την κλαψα...
δεν θα παρω τηλεφωνο την Αφροδιτη...
γιατι αν το κανω θα μεινεις και χωρις γυναικα...

:muted::muted::muted::muted::muted::muted::muted::muted:...:inlove:.............
 

Jimmysds

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Λίγο από όλα
Καλησπέρα, ο Κίμωνας enduro skills εκτός από πρωταθλητής εντουρο είναι καταπληκτικό παιδί με φοβερή μεταδοτικότητα . Το πιθανότερο είναι ότι εάν πάτε το μάθημα δεν θα είναι 2 ώρες αλλά πολύ παραπάνω γιατί ο ίδιος έχει πραγματικά όρεξη για αυτό που κάνει. Εκτός αυτού μπορείτε να του πείτε συγκεκριμένα πράγματα που θέλετε να βελτιωθείτε και να δουλέψετε παραπάνω σε αυτά .
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Παιδιά θα μπορούσαμε να κάνουνε παρέα ένα μάθημα εντούρο, εννοείται αφιλοκερδώς. Θα σας πω αυτά που μου μάθανε και μένα παλιότερα οι δάσκαλοι.

Μπορούμε να δώσουμε ραντεβού στον Υμηττό από την πίσω μεριά και να αφιερώσουμε κάποιες ώρες σε αυτό.

(Πρώτα θεωρία, μετά ασκήσεις και μετά βόλτα για εμπέδωση.)

Και μετά κλείστε μάθημα prive σε Χούντρα, Καράμπελα, Ορφανό ή Μανιάτη αν κάνει ακόμα, ώστε να πάτε πιο έτοιμοι.
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Εμένα θα με έψηνε για μάθημα με μεγάλο μηχανάκι όχι εντούτοις.οποτε αν θέλουν 2 ακομοι είμαι μεσα
γιατρέ θα μας τρελάνεις εσύ?
Αφού πας αεροπορία με το tuareg 660, στο χώμα, σε είδα που κυνήγαγες τον kranomitros, στη ΘΉΒΑ, που ειναι από τους καλύτερους οδηγούς που έχω δει στο forum
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
γιατρέ θα μας τρελάνεις εσύ?
Αφού πας αεροπορία με το tuareg 660, στο χώμα, σε είδα που κυνήγαγες τον kranomitros, στη ΘΉΒΑ, που ειναι από τους καλύτερους οδηγούς που έχω δει στο forum
Όχι ρε ,τον Δημήτρη με το μεγάλο δεν τον βλέπω πουθενά,πρώτον και δευτερο δεν είναι θέμα να γίνω πιο γρήγορος, θέλω να μάθω τεχνικές που δεν κατέχω καθόλου,πάντα γινόμαστε καλύτεροι,η μάθηση βοηθάει άπαντες ανεξαρτήτως επιπέδου.Οσο καλύτερος γίνεις τόσο κινείσαι με μεγαλύτερη ασφάλεια και ευχαριστειεσαι περισσότερο τη βόλτα.
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Πήγαινε στον Καράμπελα
Κarabel κορυφή, έχουμε κάνει μαθήματα και adv και εντούρο, εκτός των δικών του ικανοτήτων, μπορεί να καταλάβει τι χρειάζεται ο καθένας,
του λες επίσης θέλω αυτό, εκείνο και θα δουλέψει μαζί σου πάνω σε αυτό που θέλεις.
Πολύ υπομονή, ευγένεια κτλ χαρακτήρας δεν το συζητάω, εμένα με έχει κερδίσει, τον θεωρώ top level
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Καλημέρα κύριοι, μίλησα σήμερα με τον Κίμωνα και υπάρχει διαθεσιμότητα για 17/12.
Το μάθημα γίνεται στο Μαρκόπουλο, και πρότεινε για πρώτη φορά 3 ώρες διάρκεια αφού θα φάμε και κάνα 40λεπτο με θεωρία.

Ziggy και Dakkar1983 αν είστε εντάξει να το επιβεβαιώσω στον άνθρωπο για να κλειδώσουμε την ημερομηνία.
Επίσης, με τι μηχανάκια θα είστε;
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Θα το παλέψω κ εγώ (ακόμα δεν ξέρω) αν υπάρχει χώρος αλλά είμαι με μεγάλο.
Γίνεται;
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Καλημέρα κύριοι, μίλησα σήμερα με τον Κίμωνα και υπάρχει διαθεσιμότητα για 17/12.
Το μάθημα γίνεται στο Μαρκόπουλο, και πρότεινε για πρώτη φορά 3 ώρες διάρκεια αφού θα φάμε και κάνα 40λεπτο με θεωρία.

Ziggy και Dakkar1983 αν είστε εντάξει να το επιβεβαιώσω στον άνθρωπο για να κλειδώσουμε την ημερομηνία.
Επίσης, με τι μηχανάκια θα είστε;
17/12 Είμαι οκ Θα είμαι με Suzuki drz400s
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Θα το παλέψω κ εγώ (ακόμα δεν ξέρω) αν υπάρχει χώρος αλλά είμαι με μεγάλο.
Γίνεται;
Δυστυχώς όχι γιατί θα μας βάλει σε πιο τεχνικά πράγματα.
Αλλά έχουν ήδη ενδιαφερθεί κάποιοι για ιδιαίτερο μάθημα με μεγάλα.

Doc.DD ακούει?
 

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Καλημέρα κύριοι, μίλησα σήμερα με τον Κίμωνα και υπάρχει διαθεσιμότητα για 17/12.
Το μάθημα γίνεται στο Μαρκόπουλο, και πρότεινε για πρώτη φορά 3 ώρες διάρκεια αφού θα φάμε και κάνα 40λεπτο με θεωρία.

Ziggy και Dakkar1983 αν είστε εντάξει να το επιβεβαιώσω στον άνθρωπο για να κλειδώσουμε την ημερομηνία.
Επίσης, με τι μηχανάκια θα είστε;
Μήπως σου είπε ώρες?
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Δυστυχώς όχι γιατί θα μας βάλει σε πιο τεχνικά πράγματα.
Αλλά έχουν ήδη ενδιαφερθεί κάποιοι για ιδιαίτερο μάθημα με μεγάλα.

Doc.DD ακούει?
OK.. όλα καλά!
Εύχομαι να είναι εποικοδομητικό και να περάσετε όμορφα!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μήπως σου είπε ώρες?
Όχι, αλλά αυτό το κανονίζουμε μεταξύ μας. Νομίζω 10:00 είναι καλά αν συμφωνείτε.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Λοιπόν για βάλτε εδώ από κάτω αν θέλει κανείς με μεγάλο μηχανάκι να τον πάρω να ρωτήσω
 
Top Bottom