Puig 2.0 Clip-on Spoiler aka σκουπίδι

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
τα ιδια θέματα έχω και εγώ με το puig! μεγάλο σκουπίδι δεν γίνεται να πάρουμε τα λεφτά μας πίσω?
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ρε παιδιά εγώ πλήρωσα την παρακάτω προέκταση puig 90€ και εκτός από το ότι δεν υπάρχει αέρας πουθενά σε κράνος με γείσο,
ο μηχανισμός που το ρυθμίζεις είναι εξαιρετικός
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Ρε παιδιά εγώ πλήρωσα την παρακάτω προέκταση puig 90€ και εκτός από το ότι δεν υπάρχει αέρας πουθενά σε κράνος με γείσο,
ο μηχανισμός που το ρυθμίζεις είναι εξαιρετικός
Ναι μαζί σου, απλά όταν είδα το καινούργιο φρύδι που πουλάει η Puig με το γαμάτο όνομα 2.0, που παραπέμπει σε νέα βελτιωμένη έκδοση και είναι πιο ψηλό με πολλές ρυθμίσεις ύψους και κλίσης για 30€ πιο φτηνό από αυτό που λες περίμενα να έχει καλή ποιότητα κατασκευής και να δουλεύει σωστά στην ροή του αέρα.

Αντί αυτού απλά πέταξα ένα 60αρι.

Επίσης όταν πήγα στο μαγαζί (Motoraid) την επόμενη μέρα να ζητήσω αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων μου είπαν ότι θα το δουν με την εταιρία και θα με ενημερώσουν. Μετά από κανα μήνα ξαναπήγα στο μαγαζί για άλλη αγορά και ξαναρώτησα τι γίνεται με αυτό. Περιμέναν λέει απάντηση από τα κεντρικά. Έχει πάει το αίτημά μου στον ΟΗΕ μάλλον και περιμένουν την επόμενη σύνοδο για να αποφασίσουν.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ναι μου είχε φανεί και εμένα λίγο περίεργο, η διαφορά τιμής !
 
Top Bottom