Riders Spirit

obelix

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Kawasaki
Για ακόμη μια χρονιά το Chopper Riders Club Θεσσαλονίκης διοργανώνει το Riders Spirit στις 20-21 και 22 Ιουνίου στο camping ΝΗΡΕΑΣ στο Βαρικό Λιτοχώρου. Όλοι οι μοτοσικλετιστές καλοδεχούμενοι. Θα ρέει άφθονη μπύρα και ποτά, στριπτίζ, καλλιστεία μοτοσικλετών, ζωντανή μουσική και εκδρομές τριγύρω. Είναι κάτι διαφορετικό. Είναι ωραία, μιλάω εκ πείρας. Εγώ θα είμαι εκεί.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
αφού την έχω πάρει την σχετική άδεια από γυναίκα, πεθερά και παιδιά, την "κάλυψη" από δικηγόρο και ένα επ αόριστον εκκλησιόχαρτο άφεσης αμαρτιών, λέω να σε κάνω παρεά...μη χαθείς βρε αδερφέ και δεν βρεις τον δρόμο της επιστροφής!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ωραια φαση......
φανταζομαι θα εισαι με το χαρλευ.............:rolleyes:
 

obelix

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Kawasaki
Μόλις γύρισα και γω από το Riders Spirit. Ήταν ένα ωραία διαφορετικό Σαββατοκύριακο. Να είμαστε καλά να πάμε και του χρόνου. Το Σάββατο βρεθήκαμε οι γνωστοί που βρισκόμαστε κάθε χρόνο στη συγκεκριμένη εκδήλωση, στην καφετέρια και κουβεντιάσαμε τα των μηχανών μας και ότι άλλο. Μετά από λίγο γύρισμα στο χώρο για να θαυμάςουμε τις ιδιοκατασκευές και για κανένα σουβλάκι. Μόλις βράδιασε μαζευτήκαμε στο χώρο του live και συνεχίσαμε με ποτά και μπύρες την κουβέντα. Μετά απο μερικά ποτά και ένα στριπτίζ καταλάβατε πως καταλήγει μια συζήτηση για μηχανές.

Το βράδυ άρχισε ο τζέρτζελος

Την επόμενη ημέρα το πρωί προσπαθούμε να σηκωθούμε από το ξενύχτι. Η καφετέρια γέμισε κόσμο και η κουβέντα επικεντρονώταν στην προηγούμενη βραδιά. Μετά τον απαρέτητο καφέ με συνοδεία απο τόστ, κατηφορήσαμε για τον χώρο των καληστείων μηχανών αφού κάναμε μια στάση για λουκουμάδες (για τη λιγούρα). Εκεί να δούνε τα μάτια σας.


Εκτός από τσόπερ είχαν φτιάξει και cafe racer

Κάπως έτσι τελείωσε το διήμερο και αφού χαιρετηθήκαμε πήραμε το δρόμο του γυρισμού με την υπόσχεση να ξαναβρεθούμε του χρόνου.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μπράβο βρε Βαγγέλη!!!! και του χρόνου και του χρόνου (θα κάνω τα πάντα και είμαι κι εγώ μαζί ;) )
 

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Ωραίος ο Βαγγέλης με μια διαφορετική ματιά για τις δίτροχες καλλονές !!!!! :)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ομορφιές!!
Είχε κανέναν από τους "δικούς μας" τους Μινώταυρους;
L&R! ;)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Προκειται για μια απο τις καλυτερες και πιο γνησιες μοτοπαρεες της Θεσσαλονικης...κι οχι μονο.
Η εκδηλωση εχει πολλα χρονια και πολλα φορτηγα μπυρες στο ενεργητικο της!
Και του χρονου και για παντα:)
 

obelix

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Kawasaki
Προκειται για μια απο τις καλυτερες και πιο γνησιες μοτοπαρεες της Θεσσαλονικης...κι οχι μονο.
Η εκδηλωση εχει πολλα χρονια και πολλα φορτηγα μπυρες στο ενεργητικο της!
Και του χρονου και για παντα:)
Η εκδήλωση γίνεται τα τελευταία 16 χρόνια και δεν έχει ανοίξει ούτε μια μύτη. Είναι μία μεγάλη μοτοπαρέα, πολύ δεμένη και πολύ φιλόξενη. Και όπως είπες με πολλούς τόνους μπύρας στο ενεργητικό της.
 
Top Bottom