Short Way Round 2016

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Σχεδιάζω αυτό για το καλοκαίρι του 2016. Αν έχετε καμμιά ιδέα ή πρόταση είμαι όλος αυτιά.
Υπόψιν ο διαθέσιμος χρόνος είναι 12-14 μέρες max.
http://tourstart.org/drive/MTA5Njk=
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλημέρα,

Νομίζω ότι έχει ένα πάρα πολύ καλό πλάνο, αλλά, γιατί δεν ξεκινάς όπως το έβαλες και από menton Γαλλία να πας βόρεια στον D902 ή αλλιώς τον διάσημο Route de Grand Alps, στο τελείωμα του θα είσαι Chamonix και από εκεί παίζει όπως θες εσύ, είτε μέσα από Ελβετία, είτε βόρεια Ιταλία, αλλά σε παίρνει να πας και μια Αυστρία.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Δεν ξέρω από Ευρώπες πλην της Ιταλίας όπου σπούδασα. Ήθελα να σου πω πως η Πίζα πέραν του πύργου και της πλατείας δεν έχει να προσφέρει τίποτα. Η Siena είναι πολύ πιο όμορφη. Και αφού θα είσαι Τοσκάνη σκέψου και το San Gimignano.

 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Καλημέρα,

Νομίζω ότι έχει ένα πάρα πολύ καλό πλάνο, αλλά, γιατί δεν ξεκινάς όπως το έβαλες και από menton Γαλλία να πας βόρεια στον D902 ή αλλιώς τον διάσημο Route de Grand Alps, στο τελείωμα του θα είσαι Chamonix και από εκεί παίζει όπως θες εσύ, είτε μέσα από Ελβετία, είτε βόρεια Ιταλία, αλλά σε παίρνει να πας και μια Αυστρία.
!!!! Δώστε μου τα φώτα σας ταξιδευτές!!! Ευχαριστώ!
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Δεν ξέρω από Ευρώπες πλην της Ιταλίας όπου σπούδασα. Ήθελα να σου πω πως η Πίζα πέραν του πύργου και της πλατείας δεν έχει να προσφέρει τίποτα. Η Siena είναι πολύ πιο όμορφη. Και αφού θα είσαι Τοσκάνη σκέψου και το San Gimignano.

Εκανα τις αλλαγές και πρόσθεσα ήδη Σιένα και San Gimignano. Ευχαριστώ!
 
Reactions: yns

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
βαλε και ιμολα στο γυριζμο θα με θυμηθεις
 
Top Bottom