Summer meeting Λιμνιώνας Βόλου 21-22/6/14

konstantinos2310

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
KTM 950 adventure
Εγω πάντως απο αύριο το πρωι θα είμαι Βόλο...για δουλεια βέβαια...αλλα μπορω να κλέψω χρόνο για ένα τσίπουρο....!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
τελικά το βολιώτικο κλιμάκιο ετοίμασε τίποτα έστω και για αυθημερόν?
(δέχεστε γείτονες να υποθέσω :))
Εννοειται οτι δεχομαστε, ειδικα γείτονες :)
Απο τους μουσαφιραιους εξαρτάται ομως το ποτε και το που...;)

Εγω πάντως απο αύριο το πρωι θα είμαι Βόλο...για δουλεια βέβαια...αλλα μπορω να κλέψω χρόνο για ένα τσίπουρο....!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ενα τσίπουρο θα το πιουμε τοτε!
Δωσε σημα κατα τι ωρα θα μπορεις για να οργανωθούμε καπως.
 

Hekima

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Σοφία
Το είχαμε σκεφτεί με τον Αλεξ σε μια βόλτα που κάναμε πρην το τροφυ... Είχαμε πει να οργανώσουμε κατι χαλαρό με σκηνή ρακετόυλες φωτιά και καλη παρέα ... Το μέρος ειναι ο Οβριος στο Πηλιο ... Για τους εξτρημ εχει δρόμο με χώμα και για τους ποιο χαλαρούς εχει άσφαλτο και τα 5 τελευταία χλμ εχει νορμαλ χώματακι ... Εγω σας είπα μια ιδέα απο κει και περα το ποτέ και το που ελεύθερο ...

Πάρτε μια ιδέα απο το μέρος ... Αυτή η πλευρά του δρόμου ειναι η εξτρημ και απο την απέναντι πλευρά ειναι η νορμαλ ...

Η παραλία ειναι σούπερ






Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

αααααααααα
 

Hekima

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Σοφία
Μη το σκέφτεστε και πολύ άιντε μια ξερογκαζιά και φτάσαμε θαλασσάρες τσιπουράρες ρακέτες με το Αστακουδάκη χαχαχαχαχ
και πάρτι στην άμμο άμα λάχει με βραδυνό μπανάκι μουσική ψητά μπυρόνια αχχχχχχχχχχχ

ΖΩΑΡΑΑΑΑ μη μου το χαλάσετε το όνειρο να αρχίσουμε να δηλώνουμε
 
Reactions: REK

Hekima

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Σοφία
Το είχαμε σκεφτεί με τον Αλεξ σε μια βόλτα που κάναμε πρην το τροφυ... Είχαμε πει να οργανώσουμε κατι χαλαρό με σκηνή ρακετόυλες φωτιά και καλη παρέα ... Το μέρος ειναι ο Οβριος στο Πηλιο ... Για τους εξτρημ εχει δρόμο με χώμα και για τους ποιο χαλαρούς εχει άσφαλτο και τα 5 τελευταία χλμ εχει νορμαλ χώματακι ... Εγω σας είπα μια ιδέα απο κει και περα το ποτέ και το που ελεύθερο ...

Πάρτε μια ιδέα απο το μέρος ... Αυτή η πλευρά του δρόμου ειναι η εξτρημ και απο την απέναντι πλευρά ειναι η νορμαλ ...

Η παραλία ειναι σούπερ






Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

Αντώνη φαίνεται σούπερ φάση να το δούμε με λεπτομέρειες αν μπορούμε να αράξουμε με σκηνές και φωτιά το καλύτερο
 

Astakos

Μέλος
Περιοχή
Volos
Όνομα
Αντουαν
Μοτό
R1200GS
Εγω μεσα διπλός . 21 με 22 για Οβριο ... Για πάμε...

1. Don Sakis +1
2. Astakos +1
3.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2
 
Top Bottom