Summer tour 2015: Βουνό, Καταρράκτες και μπόλικα Γιοφύρια...on the road...

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Alex καλη ευκολια..ελπιζω να εχεις νερο προμηθειες και κανενα χωριο εκει κοντα.
Οσο μπορεις τσεκαρε τη συμπιεση μηπως παρεδωσε το πιστονι τελικα......
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Παιδιά έπιασαν οι ευχές σας και όλα πήγαν καλα! Ήρθε το father service και πραγματικά σε 5 λεπτά το έβαλε μπροστά ενώ εγώ προσπαθούσα 1 μέρα.. Δεν θα το συγχωρείσω πότε αυτό στο derbi. Το μηχανάκι είχε μπουκωσει απότι είπε ο ειδικός και απλά έβγαλε την σωλήνα του παπά από το καρμπυλατερ σήκωσε και λίγο ένα εμβολακι που είχε μέσα το καρμπυλατερ και πήρε.. Όταν βάζαμε το φίλτρο του αέρα πάνω έσβηνε και όταν το βγάζαμε δούλευε κανονικά.. Λέτε να φταίει το υψόμετρο ή καμιά σχέση ? Τώρα το κυκλοφορώ χωρίς φίλτρο αέρα..

Father service


Αυτή την στιγμή βρίσκομαι Παναιτωλιο, και αναρωτιέμαι άμα πρέπει να συνεχίσω ή αυτό ήταν ένα σημάδι για να το αφήσω.. Εάν συνεχίσω (που είναι και το πιο πιθανόν) θα ήθελα να μου αναφέρεται στην διαδρομή που έχω κάνει τους χωματοδρομους και ειδικότερα αυτούς με τις μεγάλες ανηφόρες (πχ πανταβρεχει).. Εύχομαι καλό βράδυ σε όλους! Σας ευχαριστώ και πάλι όλους για την βοήθεια και το κουράγιο που μου δίνεται!!
Πραγματικά ελπίζω να τα πούμε από κοντά!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
επρεπε να βγαλεις φωτο και τον ηρωικο πατερα!!!!!!!!!
οπως σου ειπα και στο τηλ !!!!!!
ο καλυτερος χαρτης ειναι ο βοσκος ο καφετζης ο ανθρωπος του χωριου
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλή συνέχεια Άλεξ!!!Δώσε μας photo τώρα!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Ολοκλιρωσε με το καλο το ταξιδι σου και θα δεις οτι αυτη την αναποδια θα την θημασε πιο πολυ ισως και απο ολο το υπόλοιπο. ταξιδι σου...

Αυτα μενουν ...τα στραβα και τα ανάποδα.. .αρκει να ειναι με μετρο φυσικα

Καλη συνεχεια Αλεξ και τετοια αλλη αλησμονητη εμπειρια να μην σου ξανα συμβει:biker:
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Στέργιο μέσα στην φώτο που ανέβασα είναι, τραβάει τα μαλλιά του! Μετά ήθελε να ξαναπάμε στο πανταβρεχει. Ότι νανε αυτός ο άνθρωπος..

Πέτρινο γεφύρι βινιατη..
Και εδώ χωματόδρομος, ευτυχώς όμως λίγος.. Γρρρρ

 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Ελα και το γεφύρι του Μανώλη!!



Παιδιά θέλω μετερεωλογικη προβλέψει επειδή με τρυγυρνανε συνέχεια κάτι μαύρα σύννεφα.. Κατευθύνομαι προς Τρίκαλα..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ελα και το γεφύρι του Μανώλη!!



Παιδιά θέλω μετερεωλογικη προβλέψει επειδή με τρυγυρνανε συνέχεια κάτι μαύρα σύννεφα.. Κατευθύνομαι προς Τρίκαλα..
Αφου εισαι Αγραφα, που σκοπευεις να μεινεις??
Αν θελεις να μεινεις στην καρδια των πραγματων, να πας στα επινιανα και στον ξενωνα του Κωστα.
Να γλυτωσεις και την βροχουλα.
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Αυτή την στιγμή είμαι εδώ πάνω και με έχει φάει πάλι ο χωματόδρομος την τύχη μου μέσα! Κατευθύνομαι προς Τρίκαλα..



 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
καλα εισα!!!!!!ι βλεπω ενα χωριο στο βαθος στην πρωτη φωτο
τα κλασικα ρωτας και πας !!!!
αα!!!!μπορεις να ρωτας και τον καιρο οι γεροντες των χωριων διαβαζουν τα μερομινια και πεφτουν μεσα!!!!!!!
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Επιτέλους πιτογυρο!!!

Είμαι στο Μουζακι δίπλα στα Τρίκαλα και το βράδυ θα την βγάλω σε ενα υποστεγο από ένα βενζινάδικο! ΤΡΕΛΑΑ.. Πάντως πολύ χώμα ρε παιδιά..

 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλή όρεξη αρχηγέ!!!Ξεκουράσου, γιατί σε βλέπω το ΣΚ να μας τρελαίνεις!!!
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Δίνεται μου δύναμη γιατί όσο νάνε ο μοναχικός ταξιδιώτης τρελαίνεται σιγά σιγά και με βλέπω να το παίρνω καρφί για σαλονικα.. Δεν μπορώ άλλο χωματόδρομο.. Και στα Τζουμέρκα έτσι είναι ρε παιδιά ? Άμα είναι να τα παραλείψω..

Πέτυχα και κλαρίνα εδώ πέρα..



Περιπτερισια μπυριτσα και άγιος ο θεός..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δίνεται μου δύναμη γιατί όσο νάνε ο μοναχικός ταξιδιώτης τρελαίνεται σιγά σιγά και με βλέπω να το παίρνω καρφί για σαλονικα.. Δεν μπορώ άλλο χωματόδρομο.. Και στα Τζουμέρκα έτσι είναι ρε παιδιά ? Άμα είναι να τα παραλείψω..

Πέτυχα και κλαρίνα εδώ πέρα..



Περιπτερισια μπυριτσα και άγιος ο θεός..
Αν δεν μπορείς άλλο χωμα.....πάνε από άσφαλτο.
Από εκεί που είσαι, έχει τρομερές διαδρομές. ...ανέβα στον Μπάρο -καλλαρυτες ή πάνε βωβουσα από Μέτσοβο.
Καλοπερνας. ....παντως:p

advφον!!
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Δίνεται μου δύναμη γιατί όσο νάνε ο μοναχικός ταξιδιώτης τρελαίνεται σιγά σιγά και με βλέπω να το παίρνω καρφί για σαλονικα.. Δεν μπορώ άλλο χωματόδρομο.. Και στα Τζουμέρκα έτσι είναι ρε παιδιά ? Άμα είναι να τα παραλείψω..

Πέτυχα και κλαρίνα εδώ πέρα..



Περιπτερισια μπυριτσα και άγιος ο θεός..

Αυτο που κανεις, να ξεκινησεις μονος, το προσπαθω εδω και 2 χρονια και δεν μου καθεται!!Δες πρωτα την ασφαλεια σου, οσον αφορα το χωμα, αλλα συνεχισε αυτο που ξεκινησες, αν δεν τα βρεις με τον εαυτο σου στην τελικη, το επομενο το πας με παρεα!!! ;)

Keep ride and stay safe!!!

ADVride.gr
 
Top Bottom