Suzuki gsf 650 bandit s abs

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Να εξηγούσες κιόλας, τι εννοείς ανταλλαγή με ον οφ 1500 ευρώ και διαφορά εκ μέρους του υποψήφιου αγοραστή, θα βοηθούσε πολύ πιστεύω
Επίσης δε γράφεις αν είσαι 1ος ιδιοκτήτης, και ΚΤΕΟ έως πότε..
Σου τα λέω αυτά για να βοηθήσεις την αγγελία σου και πολυ φιλικά
Καλοπουλητο όπως και να έχει :)
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Να εξηγούσες κιόλας, τι εννοείς ανταλλαγή με ον οφ 1500 ευρώ και διαφορά εκ μέρους του υποψήφιου αγοραστή, θα βοηθούσε πολύ πιστεύω
Επίσης δε γράφεις αν είσαι 1ος ιδιοκτήτης, και ΚΤΕΟ έως πότε..
Σου τα λέω αυτά για να βοηθήσεις την αγγελία σου και πολυ φιλικά
Καλοπουλητο όπως και να έχει :)
Ευχαριστώ Σωτήρη.
Το διόρθωσα. Δεύτερο χέρι είμαι εγώ δεν θα μπορούσα άλλωστε να το πάρω καινούργιο όντας 24 ετών φέτος :muted:
Εννοώ ότι στην περίπτωση ανταλλαγής ψάχνω μηχανάκι μέχρι 1500€ να μην εχω και τύψεις που παω δυο βόλτες τον χρόνο :)
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ευχαριστώ Σωτήρη.
Το διόρθωσα. Δεύτερο χέρι είμαι εγώ δεν θα μπορούσα άλλωστε να το πάρω καινούργιο όντας 24 ετών φέτος :muted:
Εννοώ ότι στην περίπτωση ανταλλαγής ψάχνω μηχανάκι μέχρι 1500€ να μην εχω και τύψεις που παω δυο βόλτες τον χρόνο :)
Πολλοί από εμάς, πάμε 2-3 βόλτες το χρόνο, οπότε ως προς τι οι τύψεις;; :)
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Πολλοί από εμάς, πάμε 2-3 βόλτες το χρόνο, οπότε ως προς τι οι τύψεις;; :)
Το πήρα με άλλη προοπτική το μηχανακι αυτό, με στόχο να ταξιδεψω στο εξωτερικό. Πέραν της Βουλγαρίας δεν κατάφερα να ταξιδεψω την χρονιά που μας πέρασε, φέτος δεν βλέπω σύντομα να είμαστε ελεύθεροι και σε βάθος χρόνου εχω αλλα σχέδια
Δεν εχω παράπονο εκανα 26.000 μαζί του σε λιγότερο από δυο χρόνια αλλα στην ζούγκλα της Αθήνας είναι λίγο δυσκίνητο και ταλαιπωρείται και αυτό και εγώ. Οπότε κρίμα να κάθεται περιμένοντας καλύτερες μέρες.
 
Top Bottom