SUZUKI V-STROM 650 2020 ΜΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΩΣ 10/24

mimakos

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
SUZUKI V-STROM 650 2020
KAWASAKI KLE 500 1999
Καλησπέρα σε όλους. Η μηχανή είναι υπεράριστη και δεν έχω κανένα άλλο λόγο που την πουλάω παρά την παρόρμηση που έχουμε εμείς οι μοτοσυκλετιστές όταν τύχει να οδηγήσουμε κάτι άλλο και μας κάνει αυτό το ακαριαίο κλικ!!! Έτσι την πάτησα κι εγώ και βάζω το πωλητήριο αυτό. Ισχύουν ακριβώς όσα γράφω στην αγγελία και εννοείται ότι θα χάσω πάρα πολλά χρήματα από αυτή την πώληση ΑΛΛΑ πιστεύω πως όσοι έχουν ποτέ υπάρξει ανυπόμονοι με την απόκτηση νέας μηχανής μετά από κεραυνοβόλο έρωτα θα με καταλάβουν...

ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΣ:
  • Αγοράστηκε 24-06-2022 από 60αρη αναβάτη στο Ηράκλειο Κρήτης με 11.300 χιλιόμετρα στα 8.200 ευρώ και εκτοτε έριξα πάνω άλλα 1200 ευρώ συνολικά σε έξτρα. Στην τωρινή της μορφή δεν έχει μείνει να βάλει κάτι άλλο ο επόμενος!
  • Σε 1,5 χρόνο εγώ της έκανα 20.000 ταξιδιωτικά χιλιόμετρα, με 2 γύρους στα Βαλκάνια (καλοκαίρια 2022 και 2023) και βόλτες σε Στερεά Ελλάδα και Πελλοπόνησο. Θα το καταλάβει κανείς από τα service οπού σε 1,5 χρόνο έχω κάνει συνολικά 4, δηλαδή των 12,18,24 και 30 χιλιάδων χιλιομέτρων. Όλα στον Σφακιανάκη αφού η μηχανή είναι εντός εγγύησης μέχρι τον 10/2024. Το τελευταίο service έγινε τον Δεκέμβρη (έχω κάνει από τότε 600 χλμ) και φοράει λάστιχα Pirelli Scorpion Trail 2 από τον Οκτώβρη ολοκαίνουρια.
Γενικά η μηχανή είναι νομίζω η μεγαλύτερη ευκαιρία αυτή τη στιγμή στο car και πραγματικά επειδή ο έμπορος, ενώ μου ξηγήθηκε ωραία και μου κρατάει χωρίς προκαταβολή την άλλη που θέλω, μου την παίρνει εντούτοις σε τιμή που στεναχωριέμαι να τη δώσω, για αυτό το λόγο βάζω την αγγελία εδώ αν κάτσει να την πάρει κάποιο παιδί από το forum να την χαρεί.

ΓΙΑ ΤΟ FORUM θα τη ρίξω -200 ευρώ στα 7.700 ευρώ και ειλικρινά αν κάποιος σκέφτεται αλλάγη ή ψαχνόταν για μεταχειρισμένο ή έχει φίλο/γνωστό που ψάχνεται, ας κοιτάξει όλες τις άλλες v-strom στο car και θα καταλάβει ότι έχει πετύχει φοβερό τζακ ποτ! 6 Φλεβάρη έχω πεί στον έμπορο πως θα παώ για την ανταλλαγή οπότε και η αγγελία θα είναι πάνω μέχρι τότε.

 

mimakos

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
SUZUKI V-STROM 650 2020
KAWASAKI KLE 500 1999
Παρακαλώ να διαγραφεί η αγγελία. Ευχαριστώ!
 
Top Bottom