Swan, θαυματουργό ή επικίνδυνο;

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Μιχάλη μόλις πέρασα από το πλυντήριο που σε έστειλα για να ρωτήσω τον Γιώργο τι είδους καθαριστικό έβαλε στη μηχανή σου. Μου είπε ότι το δοχείο δεν έχει μέσα διαλυτικό νίτρου. Έχει κάποιο δικό του καθαριστικό και ότι το χρησιμοποιεί και στη δική μου μηχανή όταν πρέπει να καθαριστεί η αλυσίδα. Εγώ την πηγαίνω περίπου δύο χρόνια χωρίς να έχω αντιμετωπίσει κάποιο θέμα. Σε όσους τον έχω συστήσει έχουν μείνει απολύτως ικανοποιημένοι. ;):cool:

from space
 

Viper4

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Suzuki GSR ABS K7
Μιχάλη μόλις πέρασα από το πλυντήριο που σε έστειλα για να ρωτήσω τον Γιώργο τι είδους καθαριστικό έβαλε στη μηχανή σου. Μου είπε ότι το δοχείο δεν έχει μέσα διαλυτικό νίτρου. Έχει κάποιο δικό του καθαριστικό και ότι το χρησιμοποιεί και στη δική μου μηχανή όταν πρέπει να καθαριστεί η αλυσίδα. Εγώ την πηγαίνω περίπου δύο χρόνια χωρίς να έχω αντιμετωπίσει κάποιο θέμα. Σε όσους τον έχω συστήσει έχουν μείνει απολύτως ικανοποιημένοι. ;):cool:

from space

Μακάρι να είναι έτσι Κώστα! Αν και μου κάνει εντύπωση πως γίνεται να έφυγε το χρώμα από τα γράμματα της πινακίδας σε κάποια σημεία, μέσα σε ελάχιστα δευτερόλεπτα! Αυτό μόνο διαλύτης δεν το κάνει;
Πάντως ότι η μηχανή γενικότερα γυάλισε, είναι αλήθεια!!! Έβαλε διάφορα προϊόντα και σπρέυ, χωρίς να τσιγκουνεύεται την ποσότητα.
 
Top Bottom