Sym NH-T 300

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρε τον σκύλο τι έκανε πάλι!
Νομίζω πως πρέπει να είναι πλεον στους τοπ 5 ταξιδευτές στον κόσμο!
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Με αφορμή το ταξίδι του Κων. Μητσάκη στο Βλαδιβοστόκ με το συγκεκριμένο μηχανάκι.

Του Μητσάκη ο πωπός αντέχει να γράφει χιλιάδες χιλιόμετρα σε "καδρόνια"
Ο δικός μας θέλει σελάρες.. ψηλές ζελατίνες.. πολλά cc και hp.. ηλεκτρονικές αναρτήσεις... Καφετιέρα... Τζακουζι.. κλπ κλπ
;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Του Μητσάκη ο πωπός αντέχει να γράφει χιλιάδες χιλιόμετρα σε "καδρόνια"
Ο δικός μας θέλει σελάρες.. ψηλές ζελατίνες.. πολλά cc και hp.. ηλεκτρονικές αναρτήσεις... Καφετιέρα... Τζακουζι.. κλπ κλπ
;)
Ναι..... Με την διαφορά ότι ο Κωστής δεν έχει μηχανάκι και βολτάρει με ότι του δώσουν.
Αν ήταν να διαλέξει, θα βλέπαμε αλλο μηχανακι
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εντομεταξυ το ότι είναι κατόρθωμα να πάρεις κούτα μεκανακι και να κάνεις 20000 χλμ με ξεπερνάει ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ..... Ήρεμα μιλάω .... Χαχαχαχα


Εννοείτε δεν ειρωνεύονται τον Μητσάκη αλλά την καθαυτού αντιπρωσοπια που πουλάνε αξιοπιστία μέσα από τέτοια ταξιδια

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εντομεταξυ το ότι είναι κατόρθωμα να πάρεις κούτα μεκανακι και να κάνεις 20000 χλμ με ξεπερνάει ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ..... Ήρεμα μιλάω .... Χαχαχαχα


Εννοείτε δεν ειρωνεύονται τον Μητσάκη αλλά την καθαυτού αντιπρωσοπια που πουλάνε αξιοπιστία μέσα από τέτοια ταξιδια

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ξέρω και κάτι άλλες μεγαλες εταιρείες, που λένε ακριβώς τα ίδια, αλλά 20.000 χλμ χωρίς προβλήματα και ανακλήσεις δεν έβγαλαν ποτέ. Ούτε μέσα στην πόλη.... :sneaky:
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Ναι..... Με την διαφορά ότι ο Κωστής δεν έχει μηχανάκι και βολτάρει με ότι του δώσουν.
Αν ήταν να διαλέξει, θα βλέπαμε αλλο μηχανακι
Ο Μητσάκης έχει βρει τον τρόπο όπως είπες Κωστή.
Οι περισσότεροι από εμάς ψειρίζουμε τη μαϊμου αν μας κάνει το ένα ή το άλλο... πόσα παραπάνω μας δίνει το Χ,μήπως το παραπέρα Ψ κλπ κλπ... ενώ το πρώτο που χρειάζεται το ταξίδι είναι καλή διάθεση..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο Μητσάκης έχει βρει τον τρόπο όπως είπες Κωστή.
Οι περισσότεροι από εμάς ψειρίζουμε τη μαϊμου αν μας κάνει το ένα ή το άλλο... πόσα παραπάνω μας δίνει το Χ,μήπως το παραπέρα Ψ κλπ κλπ... ενώ το πρώτο που χρειάζεται το ταξίδι είναι καλή διάθεση..
Αφού το πληρώνουμε , γιατί να μην την ψειρισούμε??
Η αγορά δεν περιλαμβάνει μόνο ταξίδι και εφόσον μιλάμε για σκούτερ, που κάποιος αγοράζει για δουλειά βασικά.....εκεί να δεις ψειρισμα
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Οι περισσότεροι από εμάς ψειρίζουμε τη μαϊμου αν μας κάνει το ένα ή το άλλο... πόσα παραπάνω μας δίνει το Χ,μήπως το παραπέρα Ψ κλπ κλπ... ενώ το πρώτο που χρειάζεται το ταξίδι είναι καλή διάθεση..
Έτσι ακριβώς.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ο Μητσάκης έχει βρει τον τρόπο όπως είπες Κωστή.
Οι περισσότεροι από εμάς ψειρίζουμε τη μαϊμου αν μας κάνει το ένα ή το άλλο... πόσα παραπάνω μας δίνει το Χ,μήπως το παραπέρα Ψ κλπ κλπ... ενώ το πρώτο που χρειάζεται το ταξίδι είναι καλή διάθεση..
Ε καλά τώρα αν έχεις χρόνο άπλετο και το ύψος του ότι και να πάρεις γυρνάς τον κόσμο ......είδα και την itchyboots 40 χιλιόμετρα πατιναρσματα και έσπασε η καμπάνα στο αξιόπιστο crf χαχαχαχα...... Μηχανάκια ψεκαστα όλα για πεταμα πάρτε το χαμπάρι ....ο έμπορος θέλει να σε έχει πελάτη και μετά όχι μόνο στην αγορά

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom