To ADV-TrOFFy-2019 είναι εδώ!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ναι είχαμε και την υπερπαραγωγή κολοτουμπας ..........κοινώς κλασαμε μεντες!!!!!
Ειναι της μοδας οι τουμπες και οι κωλοτούμπες άλλωστε τον τελευταίο καιρό. Έπρεπε να δρασω με κάποιον τρόπο
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Για όσους δεν θα γίνουν μαλλιά κουβάρια μέσα σε αντίσκηνα, θα πρότεινα να κάνουν κράτηση στο Βραδέτο σύντομα. Έχω την υποψία ότι επειδή είναι 3ήμερο, μπορεί να μην τους αρέσει η κράτηση της μίας βραδυάς. Εάν γίνει έτσι, ρίξτε σύρμα. Υπάρχουν πολλοί ξενώνες στα γύρω χωριά. Η βραδυά διαμονής στο Βραδέτο είναι η 16η του Ιούνη.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Αν και πεφτει σχετικα αργα, οι θερμοκρασιες στα μερη που θα γινουν οι διανυκτερευσεις θα ειναι αρκετα χαμηλες.Απαραιτητος κατα την αποψη μου ο χειμερινος εξοπλισμος.

Λογικα οι δρομοι θα ειναι ανοιχτοι εκεινο το διαστημα ,αλλα τα απογευματινα μπουρινια εκεινης της εποχης μπορει ανα πασα στιγμη να κατεβασουν διαφορα.

Αποφυγεται να περασετε με μπουρινι ψηλα σημεια που δεν εχουν δεντρα,οπως πχ το σημειο πριν απο το Βραδετο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Απο θεμα ανεφοδιασμου εχετε τιποτα υποψην;
Τωρα με το ΚΤΜ πρεπει να τα βλεπουμε και αυτα... :cautious:
Όλες αυτές οι λεπτομέρειες θα αναρτηθούν στο πρώτο ποστ για να είναι μαζεμένα.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Απο θεμα ανεφοδιασμου εχετε τιποτα υποψην;
Τωρα με το ΚΤΜ πρεπει να τα βλεπουμε και αυτα... :cautious:
Διαβασε την πρωτη σελιδα του θεματος και θα δεις οτι εχουμε κανονισει για ολους.
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Όποιος ψήνεται για χωμάτινα λάστιχα, καινούρια αλλά με παλιά ημερομηνία (φυλασσόμενα όμως σε αποθήκη), ας μου στείλει ένα πμ γιατί ο τύπος που ρώτησα δεν κατεβαίνει στην αποθήκη μόνο για ένα ζευγάρι. Τιμή μου είπε μπρος - πίσω 50€.

Διαστάσεις:
80-90-17
90-90-21
80-90-21
90-90-18
140-60-13
120-90-17
130-80-17
140-80-17
130-80-18
140-80-18
100-90-19
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Όποιος ψήνεται για χωμάτινα λάστιχα, καινούρια αλλά με παλιά ημερομηνία (φυλασσόμενα όμως σε αποθήκη), ας μου στείλει ένα πμ γιατί ο τύπος που ρώτησα δεν κατεβαίνει στην αποθήκη μόνο για ένα ζευγάρι. Τιμή μου είπε μπρος - πίσω 50€.

Διαστάσεις:
80-90-17
90-90-21
80-90-21
90-90-18
140-60-13
120-90-17
130-80-17
140-80-17
130-80-18
140-80-18
100-90-19
Εχουμε γραψει ξανα για το θεμα. Εαν πας στειλε μου ενα pm. Ενα απο τα παιδια ποι θα ερθουν στο troffy θελει ενα ζευγαρι.
 

Alex990

Μέλος
Περιοχή
Βέροια
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM 990
Διαβασε την πρωτη σελιδα του θεματος και θα δεις οτι εχουμε κανονισει για ολους.
Το διαβασα και ενημερωνω οτι θα χρειαστω ανεφοδιασμο.... (λογικα :laugh: )
Θα αναρτησετε και τις διαδρομες με χαρτες;
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το διαβασα και ενημερωνω οτι θα χρειαστω ανεφοδιασμο.... (λογικα :laugh: )
Θα αναρτησετε και τις διαδρομες με χαρτες;
Μην φοβάσαι είθισται κάθε χρόνο ένα μηχανάκι να διδετε στο βουνό προσφορά στα πνεύματα.......
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Το διαβασα και ενημερωνω οτι θα χρειαστω ανεφοδιασμο.... (λογικα :laugh: )
Θα αναρτησετε και τις διαδρομες με χαρτες;
Είμαστε σε κρίσιμη ηλικία για εμφράγματα. Όλα θα γίνουν. Και χάρτες και στησιμο αντίσκηνου και μασαζ και προθέρμανση σελας. Υπομονή.
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Να μας κλεισω φωλιτσα??? :laugh: Σκετομαι να κανουμε ενα ωραιο τριο με τον κυριο pako1150 . Εκτος και αν ειναι αγριο αγορι και θελει σκηνη :p
Αν και ως γνωστόν είμαι σκληρό αγόρι μου αρέσει η πρόταση σου για αυτό το τρίο. Και που ξέρεις μπορεί να μου αρέσει.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν και ως γνωστόν είμαι σκληρό αγόρι μου αρέσει η πρόταση σου για αυτό το τρίο. Και που ξέρεις μπορεί να μου αρέσει.
οι χαλκιδεις..παλικάρια μεν ,το ψιλογιαλιζουν το κουζινετο δε ορισμένοι...λίγοι....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom