Toys for Boys! Ιδέες για τα Χριστούγεννα!

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Πιανω τον εαυτο μου να σκεφτεται και αναπολω πως αν ημουν μικρος και μου εφερναν ενα τετοιο παιχνιδι θα πετουσα απ την χαρα μου και δεν θα σταματαγα να παιζω!

Η νεα σειρα της playmobil ειναι απαιχτη! :happy:

Η σειρά Summer Fun της Playmobil είναι το ιδανικό δώρο για τα μικρά παιδιά, που αγαπούν τα πολύχρωμα και στρογγυλεμένα σχήματα. Οι απλές φόρμες και τα ενδιαφέροντα θέματα ενθαρρύνουν τα παιδιά να χρησιμοποιήσουν τη φαντασία τους και να ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους, εξερευνώντας τις συναρπαστικές λεπτομέρειες της Playmobil.

Χαρακτηριστικά

  • Μοτοσικλέτα και σκηνή camping
  • Η σκηνή αποσυναρμολογείται και αποθηκεύεται.
  • Προτεινόμενη ηλικία: 4-10 ετών.





Η σειρά Dinos της Playmobil είναι το ιδανικό δώρο για τα μικρά παιδιά, που αγαπούν τα πολύχρωμα και στρογγυλεμένα σχήματα. Οι απλές φόρμες και τα ενδιαφέροντα θέματα ενθαρρύνουν τα παιδιά να χρησιμοποιήσουν τη φαντασία τους και να ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους, εξερευνώντας τις συναρπαστικές λεπτομέρειες της Playmobil.

Χαρακτηριστικά

  • Εξερευνητής δεινοσαύρων με μοτοσικλέτα.
  • Πάρτε μέρος σε μία άγρια περιπέτεια μέσα από τους προϊστορικούς χρόνους με την μοτοσικλέτα σας.
  • Το σετ περιλαμβάνει μία φιγούρα, μοτοσικλέτα, κουβέρτα, φακό και άλλα αξεσουάρ.
  • Προτεινόμενη ηλικία: 4-10 ετών.




Τέλειο δώρο για τα μικρά μας ? ;)...:)
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
:pointu: Βρε συ Αλέξανδρε το είχα σκεφτεί τοσες φορες στο παρελθον πως και δεν ειχαν βγαλει τοσο καιρο κατι τετοιο . ΤΕΛΕΙΟ :hungry: , μια και δεν μπορω να παρω πραγματικη μηχανη και να κανω τα γουστα μου ........θα παω να παρω αυτα να παίζω :D :D :D
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Αφου βγαινουν τετοια παιχνιδια, ειμαστε σε καλο δρομο.......;).( ασε που θελω ενα για μενα):p
 

Viper4

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Suzuki GSR ABS K7
Από τα playmobil μόνο αυτά που ήταν καουμπόιδες μου άρεσαν. Τρέλα όμως μιλάμε ε;
Επίσης τα transformers τα είχα λατρέψει!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Άλεξ...φέτος τις γιορτές θα πάρω ένα τέτοιο δώρο στον μικρό ..... χεχεχεχεχε
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν ξερω αν ερθουν ποτέ εκεινα τα Χριστουγεννα αλά μιας και ολοι...μεγαλα παιδια ειμαστε,ΑηΒασιλη θα ηθελα(απο παντα...)να εχω στο σπιτι ενα τετοιο...πολυ το γουσταρω!Ποτάκι μουσικούλα και...σπάστα!
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Δεν ξερω αν ερθουν ποτέ εκεινα τα Χριστουγεννα αλά μιας και ολοι...μεγαλα παιδια ειμαστε,ΑηΒασιλη θα ηθελα(απο παντα...)να εχω στο σπιτι ενα τετοιο...πολυ το γουσταρω!Ποτάκι μουσικούλα και...σπάστα!

Κι ενα ξυλινο ποδοσφαιρακι λιγο πιο περα δεν θα ελεγα οχι ουτε εγω σε τετοια Χριστουγεννα. :happy:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Nταξει Αλεξ...εσυ το πας ακομα πιο περα...και να προσθεσω μιας και οι Ευχες τα Χριστουγενννα ΙΣΩΣ ακουγονται...:secret:να παιζουμε το μπιλιαρδακι μας,το ποδοσφαιρακι μας και μαλιστα να μην ειμαστε και μπακούρια...με τετοια εκλεκτη παρεα...ε;...εεε;....ΑηΒασιλη;...:friendship:.................................:thinking:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κι ενα ξυλινο ποδοσφαιρακι λιγο πιο περα δεν θα ελεγα οχι ουτε εγω σε τετοια Χριστουγεννα. :happy:
Επειδή σε βλέπω λίγο τρελαμένος με τα playmobil. ...Όταν κατέβεις στο χωριό μας, θα σε πάω στο πάρκο της εταιρείας, για να παιξουμε:D
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Επειδή σε βλέπω λίγο τρελαμένος με τα playmobil. ...Όταν κατέβεις στο χωριό μας, θα σε πάω στο πάρκο της εταιρείας, για να παιξουμε:D
Θειο θειο????να ερθω κι εγω????

Οχι για μενα,αλλα για να παρω ιδεες για δωρο στα παιδακια μου...ε?ε?ε?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θειο θειο????να ερθω κι εγω????

Οχι για μενα,αλλα για να παρω ιδεες για δωρο στα παιδακια μου...ε?ε?ε?
Έλα και εσύ νεαρέ μου!!!!:p
μετά θα κάνουμε μπανανα....

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Έλα και εσύ νεαρέ μου!!!!:p
μετά θα κάνουμε μπανανα....

Σταλθηκε απο advφον!!!
Θα παιξουμε και μακρα γαιδουρα?????
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Πιανω τον εαυτο μου να σκεφτεται και αναπολω πως αν ημουν μικρος και μου εφερναν ενα τετοιο παιχνιδι θα πετουσα απ την χαρα μου και δεν θα σταματαγα να παιζω!

Η νεα σειρα της playmobil ειναι απαιχτη! :happy:

Η σειρά Summer Fun της Playmobil είναι το ιδανικό δώρο για τα μικρά παιδιά, που αγαπούν τα πολύχρωμα και στρογγυλεμένα σχήματα. Οι απλές φόρμες και τα ενδιαφέροντα θέματα ενθαρρύνουν τα παιδιά να χρησιμοποιήσουν τη φαντασία τους και να ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους, εξερευνώντας τις συναρπαστικές λεπτομέρειες της Playmobil.

Χαρακτηριστικά

  • Μοτοσικλέτα και σκηνή camping
  • Η σκηνή αποσυναρμολογείται και αποθηκεύεται.
  • Προτεινόμενη ηλικία: 4-10 ετών.





Η σειρά Dinos της Playmobil είναι το ιδανικό δώρο για τα μικρά παιδιά, που αγαπούν τα πολύχρωμα και στρογγυλεμένα σχήματα. Οι απλές φόρμες και τα ενδιαφέροντα θέματα ενθαρρύνουν τα παιδιά να χρησιμοποιήσουν τη φαντασία τους και να ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους, εξερευνώντας τις συναρπαστικές λεπτομέρειες της Playmobil.

Χαρακτηριστικά

  • Εξερευνητής δεινοσαύρων με μοτοσικλέτα.
  • Πάρτε μέρος σε μία άγρια περιπέτεια μέσα από τους προϊστορικούς χρόνους με την μοτοσικλέτα σας.
  • Το σετ περιλαμβάνει μία φιγούρα, μοτοσικλέτα, κουβέρτα, φακό και άλλα αξεσουάρ.
  • Προτεινόμενη ηλικία: 4-10 ετών.




Τέλειο δώρο για τα μικρά μας ? ;)...:)
Αυτό έχει και δίκανο ρε συ! Αν δεν είναι αυτό Adventure, τότε τι είναι!
Βασικά, πιο πολύ για καλάσνικοφ μου κάνει! Αφού έχει και διόπτρα!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Πιανω τον εαυτο μου να σκεφτεται και αναπολω πως αν ημουν μικρος και μου εφερναν ενα τετοιο παιχνιδι θα πετουσα απ την χαρα μου και δεν θα σταματαγα να παιζω!

Η νεα σειρα της playmobil ειναι απαιχτη! :happy:

Η σειρά Summer Fun της Playmobil είναι το ιδανικό δώρο για τα μικρά παιδιά, που αγαπούν τα πολύχρωμα και στρογγυλεμένα σχήματα. Οι απλές φόρμες και τα ενδιαφέροντα θέματα ενθαρρύνουν τα παιδιά να χρησιμοποιήσουν τη φαντασία τους και να ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους, εξερευνώντας τις συναρπαστικές λεπτομέρειες της Playmobil.

Χαρακτηριστικά

  • Μοτοσικλέτα και σκηνή camping
  • Η σκηνή αποσυναρμολογείται και αποθηκεύεται.
  • Προτεινόμενη ηλικία: 4-10 ετών.





Η σειρά Dinos της Playmobil είναι το ιδανικό δώρο για τα μικρά παιδιά, που αγαπούν τα πολύχρωμα και στρογγυλεμένα σχήματα. Οι απλές φόρμες και τα ενδιαφέροντα θέματα ενθαρρύνουν τα παιδιά να χρησιμοποιήσουν τη φαντασία τους και να ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους, εξερευνώντας τις συναρπαστικές λεπτομέρειες της Playmobil.

Χαρακτηριστικά

  • Εξερευνητής δεινοσαύρων με μοτοσικλέτα.
  • Πάρτε μέρος σε μία άγρια περιπέτεια μέσα από τους προϊστορικούς χρόνους με την μοτοσικλέτα σας.
  • Το σετ περιλαμβάνει μία φιγούρα, μοτοσικλέτα, κουβέρτα, φακό και άλλα αξεσουάρ.
  • Προτεινόμενη ηλικία: 4-10 ετών.




Τέλειο δώρο για τα μικρά μας ? ;)...:)
Like......!!!! .....Για τα μικρά μας ότι πρέπει να δείς χαρά !!!!
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
:pointu: Βρε συ Αλέξανδρε το είχα σκεφτεί τοσες φορες στο παρελθον πως και δεν ειχαν βγαλει τοσο καιρο κατι τετοιο . ΤΕΛΕΙΟ :hungry: , μια και δεν μπορω να παρω πραγματικη μηχανη και να κανω τα γουστα μου ........θα παω να παρω αυτα να παίζω :D :D :D
σπασε τον κουμπαρα βρε Μαριαννα, παρε και εσυ μηχανη επιτελους... :D
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Top Bottom