Toys for Boys! Ιδέες για τα Χριστούγεννα!

Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Καλέ μου Άγιε μου Βασίλη, ήμουν καλό παιδάκι φέτος, δεν κορόιδεψα (πολύ) όσους έχουν λαδιέρες και δεν ειρωνεύτηκα (πολύ) όσους έχουν μηχανάκια που πρέπει να πηγαίνουν κάθε βδομάδα συγκεκριμένη μέρα στον μάστορα, ενώ έδωσα απλόχερα την βοήθειά μου σε όσους Μερκελιστές και Θατσεριστές συνάντησα στην άκρη του δρόμου.

Για τον λόγο αυτό, το μόνο που σου ζητώ είναι ειρήνη στον κόσμο και έναν μικρό, ηλεκτρικό αυτοκινητόδρομο............. https://www.facebook.com/rallyemag/videos/10153868215514973/
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Πιανω τον εαυτο μου να σκεφτεται και αναπολω πως αν ημουν μικρος και μου εφερναν ενα τετοιο παιχνιδι θα πετουσα απ την χαρα μου και δεν θα σταματαγα να παιζω!

Η νεα σειρα της playmobil ειναι απαιχτη! :happy:

Η σειρά Summer Fun της Playmobil είναι το ιδανικό δώρο για τα μικρά παιδιά, που αγαπούν τα πολύχρωμα και στρογγυλεμένα σχήματα. Οι απλές φόρμες και τα ενδιαφέροντα θέματα ενθαρρύνουν τα παιδιά να χρησιμοποιήσουν τη φαντασία τους και να ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους, εξερευνώντας τις συναρπαστικές λεπτομέρειες της Playmobil.

Χαρακτηριστικά

  • Μοτοσικλέτα και σκηνή camping
  • Η σκηνή αποσυναρμολογείται και αποθηκεύεται.
  • Προτεινόμενη ηλικία: 4-10 ετών.





Η σειρά Dinos της Playmobil είναι το ιδανικό δώρο για τα μικρά παιδιά, που αγαπούν τα πολύχρωμα και στρογγυλεμένα σχήματα. Οι απλές φόρμες και τα ενδιαφέροντα θέματα ενθαρρύνουν τα παιδιά να χρησιμοποιήσουν τη φαντασία τους και να ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους, εξερευνώντας τις συναρπαστικές λεπτομέρειες της Playmobil.

Χαρακτηριστικά

  • Εξερευνητής δεινοσαύρων με μοτοσικλέτα.
  • Πάρτε μέρος σε μία άγρια περιπέτεια μέσα από τους προϊστορικούς χρόνους με την μοτοσικλέτα σας.
  • Το σετ περιλαμβάνει μία φιγούρα, μοτοσικλέτα, κουβέρτα, φακό και άλλα αξεσουάρ.
  • Προτεινόμενη ηλικία: 4-10 ετών.




Τέλειο δώρο για τα μικρά μας ? ;)...:)
Δεν θα το πιστεψεις, εχουμε και τα 3 ενω κλεινουμε τα 4 τον Μαη!!
Πολυ ωραια και διασκεδαστικα παχνιδια για μικρους και μεγαλους, θελει προσοχη στα μικρα γιατι εχουν πολλα και μικρα κομματια!

εγω στα πρωτα Χριστουγεννα 6+ μηνων του ειχα παρει αυτο



Ειναι ισως το μοναδικο παιχνιδι που εμεινε απο τοτε και ασχολειται σχεδον καθημερινα εστω για 5-10 λεπτα μεσα στο σπιτι κυριως.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom