Triumph Tiger 800xrx 2015

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ολοκληρωμένη, ευχαριστώ.


Αυτό είναι ένα μηχανάκι που είχα σκεφτεί ότι θα μπορούσε να μείνει στα χέρια μου μόνιμα. Αλλά λόγο δουλειάς πλέον ο χρόνος μου ή μάλλον η περίοδος που έχω ελεύθερο χρόνο έχει αλλάξει δραματικά. Πέρυσι έκανα τρεις μεγάλες βόλτες όλες κι όλες :rolleyes: . Έτσι λοιπόν αποφάσισα να το δώσω και να διαμορφώσω το γκαράζ μου διαφορετικά.

Tiger 800xrx 2015 σε άψογη κατάσταση με 37,000 χιλιόμετρα, εργοστασιακό συναγερμό αξίας 300 ευρώ, Top case Givi Outback Trekker μαζί με αδιάβροχο εσωτερικό σάκο, Tank bag γνήσιο Triumph, λάστιχα ενός έτους με ελάχιστα χιλιόμετρα, πρόσφατο σέρβις μπροστά ανάρτησης, αλλαγμένα υγρά φρένων και ψυγείου, καινούργια τακάκια μπροστά.

Το XRX σημαίνει ότι είναι με την χαμηλή ανάρτηση, που το κάνει κατάλληλο και για μέτρια αναστήματα, και τον καλό εξοπλισμό. Τρία προγράμματα οδήγησης, Ride by WIre, cruise control κλπ.
Ίσως το πιο εύκολο και ευέλικτο μηχανάκι που είχα ποτέ και επίσης απίστευτα διασκεδαστικό στο κλασικό Ελληνικό στροφιλίκι λόγο του τρικύλινδρου μοτέρ.

























 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ξέχασα να γράψω ότι θα συζητούσα και πιθανή ανταλλαγή. CRF 300L/Rally, 690/640, ίσως και κάποιο 4T εντουράκι αρκεί να είναι πολύ προσεγμένο!
Αλλά επειδή έχω διάφορα σενάρια στο μυαλό μου, οποιαδήποτε πρόταση υπάρχει μπαίνει στο τραπέζι και το βλέπουμε. Προϋπόθεση να είναι σε πολύ καλή κατάσταση και τιμή κάτω από το δικό μου.
 
Top Bottom