trophy training... and more

Sifu

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW R1200 GS Adventure 2012
καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να ξεκινήσω συστηματικά για ΣαββατοΚύριακα (λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων) trophy training, agility drills, balance control etc... τουλάχιστον για αρχή και μετά ότι προκύψει... ψάχνω για περιοχή με ήπιους χωματόδρομους και μικρές αλλάνες για τα drills ΑΛΛΑ και μονοήμερο camping δεν θα με άφηνε αδιάφορο. Κορίνες/στόχοι και drills αυξανόμενης δυσκολίας είναι διαθέσημα. Εάν υπάρχει ομάδα ή σύντροχος να συμμετέχω/να το ξεκινήσουμε μαζί; ή και προτάσεις για περιοχή/μέρος που θα μπορούσα να επιλέξω; ευπρόδεκτη... Κώστας
 

jopa

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Ενδιαφέρομαι κ εγώ! Ομοίως σπανίζει ο χρόνος - ειδικά τον Οκτ - αλλά να το προσπαθήσουμε! Ωραία car park drills έχει κ ο Chris Birch (say no to slow)
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Στο Χαϊδάρι είναι δίπλα το ποικίλο για βόλτα αλλά θέλει λίγο προσοχή γιατί έχει την πίστα και μπορεί να περάσει κάποιος που πάει ή έρχεται από εκεί αεροπορία, και επίσης έχει πολλούς πεζούς που κάνουν βόλτα. Το αλλο μέρος για εξάσκηση και είναι η πίστα στην Χωράφα. Έχει ένα μεγάλο πλάτωμα για να κάνεις ότι θέλει με κονάκια. Πήγαινα εκεί σε όλη την καραντίνα. Δυστυχώς φέτος δεν βλέπω να πατάω χώμα, αλλιώς θα σε συνόδευα. Τουλάχιστον τώρα κοντά.
 

Sifu

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW R1200 GS Adventure 2012
Στο Χαϊδάρι είναι δίπλα το ποικίλο για βόλτα αλλά θέλει λίγο προσοχή γιατί έχει την πίστα και μπορεί να περάσει κάποιος που πάει ή έρχεται από εκεί αεροπορία, και επίσης έχει πολλούς πεζούς που κάνουν βόλτα. Το αλλο μέρος για εξάσκηση και είναι η πίστα στην Χωράφα. Έχει ένα μεγάλο πλάτωμα για να κάνεις ότι θέλει με κονάκια. Πήγαινα εκεί σε όλη την καραντίνα. Δυστυχώς φέτος δεν βλέπω να πατάω χώμα, αλλιώς θα σε συνόδευα. Τουλάχιστον τώρα κοντά.
Ευχαριστώ, μήπως μπορείς να μου στείλεις, link με pins in Google maps... ευχαριστω
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
:welcome::friendship:

καλως ορισες...
πες μας και με τι πολεμικη τεχνη ασχολεισαι ????:nnj:
Σκεφτομαστε τι ίδιο ρε παππουυυυ!!!! Χαχαχαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ευχαριστώ, μήπως μπορείς να μου στείλεις, link με pins in Google maps... ευχαριστω
Τοποθετημένη πινέζα

 

Sifu

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW R1200 GS Adventure 2012
Τοποθετημένη πινέζα

 
Τελευταία επεξεργασία:

Sifu

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW R1200 GS Adventure 2012
Τοποθετημένη πινέζα

αρχηγέ μου σε ευχαριστώ... για τη χωμάτινη; είναι too much τουλάχιστον επι του παρόντος για μένα... για την πίστα στη Χωράφα; θα πάω κάποια μέρα να τη δώ... ΕΡΩΤΗΣΗ; δεν έχω εμπειρία απο χώμα και φοράω dunlop mutant 80/20... πριν πάω πιστεύεις ότι είναι βατή προσεκτικά; ευχαριστώ
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Αν δεν έχεις εμπειρία από χώμα μην πας κάπου μόνος. Πότε δεν ξέρεις. Το ποικίλο είναι εύκολο αλλά καλύτερα όχι μόνος και χωρίς εμπειρία. Στην Χωράφα έχεις πρόσβαση από άσφαλτο μέχρι την Μονή Αγίων Πατέρων, μετά δεν έχει κάποια ανηφόρα μέχρι την πίστα. Έχει δύο ανηφορικά αλλά κυκλώνουν την πίστα. Το κομμάτι που μπορείς να βάλεις κονάκια είναι απολύτως βατό. Ξαναλέω μην πας κάπου μόνος. Σε περίπτωση πτώσης, με την οποία ταχύτητα ποτέ δεν ξέρεις πως μπορεί να τραυματιστείς. Πρώτα βρες παρέα και εξοπλισμό αν δεν έχεις.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Σκεφτομαστε τι ίδιο ρε παππουυυυ!!!! Χαχαχαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
απο το νικ νειμ παρασυρθηκα...

sifu πολεμικων τεχνων .... δασκαλος δηλαδη...

μπορει ομως να παιζει και το βιντεοπαιχνιδι sifu ....

:thnkg::thnkg::thnkg:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μην πάει στη χωραφα μόνο και να έχει βρέξει,είναι μυθικός ο πηλός :ha
 

Sifu

Μέλος
Όνομα
Kostas
Μοτό
BMW R1200 GS Adventure 2012
Αν δεν έχεις εμπειρία από χώμα μην πας κάπου μόνος. Πότε δεν ξέρεις. Το ποικίλο είναι εύκολο αλλά καλύτερα όχι μόνος και χωρίς εμπειρία. Στην Χωράφα έχεις πρόσβαση από άσφαλτο μέχρι την Μονή Αγίων Πατέρων, μετά δεν έχει κάποια ανηφόρα μέχρι την πίστα. Έχει δύο ανηφορικά αλλά κυκλώνουν την πίστα. Το κομμάτι που μπορείς να βάλεις κονάκια είναι απολύτως βατό. Ξαναλέω μην πας κάπου μόνος. Σε περίπτωση πτώσης, με την οποία ταχύτητα ποτέ δεν ξέρεις πως μπορεί να τραυματιστείς. Πρώτα βρες παρέα και εξοπλισμό αν δεν έχεις.
ευχαριστώ...
 
Top Bottom