Voge ds525x

Tzison111

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Crf 300l
140χλμ , μαύρο γκρι.
δεν μπορώ Να ανεβάσω φωτό όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει inbox.
5900€.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tzison111

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Crf 300l
Οχι δεν είναι από κλήρωση ,η αγορά έγινε προχθές από Νικητάκης Θεσσαλονίκη ,απλά το περίμενα αλλιώς δεν μ βόλεψε .
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Οχι δεν είναι από κλήρωση ,η αγορά έγινε προχθές από Νικητάκης Θεσσαλονίκη ,απλά το περίμενα αλλιώς δεν μ βόλεψε .
Μήπως να το ξανασκεφτείς;
140 είναι πολύ λίγα για να δεις ένα μηχανάκι και δη καινουργιο
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
ποσό έχει καινούργιο ?
Σύμφωνα με το car, 5995€.

Οκ, προφανώς ο πωλητής θα το συζητάει και ίσως να είναι καλή περίπτωση ώστε κάποιος να γλυτώσει κάποια χρήματα (όχι φυσικά 100 ή 200€) για μια ουσιαστικά καινούργια μοτοσυκλέτα.

Καλοπούλητο στον φίλο εύχομαι.
 

Tzison111

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Crf 300l
Μήπως να το ξανασκεφτείς;
140 είναι πολύ λίγα για να δεις ένα μηχανάκι και δη καινουργιο
Όχι Προτιμώ τουλάχιστον να πάρω ένα μεγάλο μέρος των χρημάτων μου παρά να το γεμίσω χιλιόμετρα και να το δώσω σε 1-2μήνες και να χάσω πολύ περισσότερο
 

Tzison111

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Crf 300l
Σύμφωνα με το car, 5995€.

Οκ, προφανώς ο πωλητής θα το συζητάει και ίσως να είναι καλή περίπτωση ώστε κάποιος να γλυτώσει κάποια χρήματα (όχι φυσικά 100 ή 200€) για μια ουσιαστικά καινούργια μοτοσυκλέτα.

Καλοπούλητο στον φίλο εύχομαι.
Η τιμή εννοείται είναι Συζητήσιμή
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
6150€με πινακίδα ,απλά απ ότι κατάλαβα δεν υπάρχει στοκ πλέον στα μαγαζιά ,θα έχουν παραλαβές Σεπτέμβριο
Ναι ,αυτό με το στοκ ισχύει ,συναδελφος εφαγε τον τόπο να το βρει αλλά παντού του λένε από Σεπτέμβρη αν το κλείσει τώρα.
Βέβαια δεν έχει όλο το ποσό και θα το πάει με δοσεις
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Μήπως να το ξανά σκεφτείς όπως σου είπαν?Θα πρέπει να το δώσεις κάνα 500€ κάτω για να το δώσεις.. Μήπως να το λιώσεις όλο το καλοκαίρι κ ας χάσεις κ κάνα 1000€ που μπορεί κ όχι αν ανέβει..
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Οχι δεν είναι από κλήρωση ,η αγορά έγινε προχθές από Νικητάκης Θεσσαλονίκη ,απλά το περίμενα αλλιώς δεν μ βόλεψε .
Μουχαμπέτι να γίνεται, τι δεν σε βόλεψε συγκεκριμένα και αποφάσισες να το δώσεις;
 

Tzison111

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Crf 300l
Μήπως να το ξανά σκεφτείς όπως σου είπαν?Θα πρέπει να το δώσεις κάνα 500€ κάτω για να το δώσεις.. Μήπως να το λιώσεις όλο το καλοκαίρι κ ας χάσεις κ κάνα 1000€ που μπορεί κ όχι αν ανέβει..

Έχω την υπομονή κ δυνατότητα να το έχω κλειδωμένο στο γκαράζ μέχρι να πάει στην φυσιολογική τιμή κ να πάρω πάνω κάτω τα λεφτά μου
 

Tzison111

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
Crf 300l
Μουχαμπέτι να γίνεται, τι δεν σε βόλεψε συγκεκριμένα και αποφάσισες να το δώσεις;
Για την χρήση που κάνω αρκετά ογκώδες βαρύ , μακρύ ,άνετη θέση οδήγησης αλλά αδιάφορο οδηγικά ,πολύ αθόρυβο
Κατά τ αλλά ροπάτο κ οικονομικό σε κατανάλωση ,αναρτήσεις λίγο σκληρές για τα κιλά ,70 κιλά αλλά αυτό λύνεται αφου ρυθμίζονται .
 
Top Bottom