WiLdRidE Δίρφυ/Εύβοια 26/27 Νοέμβρη 2016

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Βγήκαν τα λάστιχα απ τα μαρσπιε... Κατέβασα και το φρένο.. Έχω να φάω και κρέας 3 μέρες... Έτοιμος!!! :)
:D
Βαλτου ενα ζευγαρι φαρδυτερα μαρσπιε εν καιρω, η Χονδα εχει κανει το ιδιο φαουλ που κανει και η Μπου-Μου-Βου με το απλο GS με τα στενα μαρσπιε. Ασε που τα φαρδυτερα ειναι και πιο ανετα στην ασφαλτο. Συνιστω τα Motech που μπαινουν και 1.5εκ χαμηλοτερα, μειωνοντας την γωνια των ποδιων καθιστος, κανοντας ευκολοτερο το σηκωμα και εχοντας αποτελεσμα σαν αποστατες 1.5εκ στο τιμονι ;)
 

GGS

Μέλος
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Honda CRF 1000L-Africa Twin
Βαλτου ενα ζευγαρι φαρδυτερα μαρσπιε εν καιρω, η Χονδα εχει κανει το ιδιο φαουλ που κανει και η Μπου-Μου-Βου με το απλο GS με τα στενα μαρσπιε. Ασε που τα φαρδυτερα ειναι και πιο ανετα στην ασφαλτο. Συνιστω τα Motech που μπαινουν και 1.5εκ χαμηλοτερα, μειωνοντας την γωνια των ποδιων καθιστος, κανοντας ευκολοτερο το σηκωμα και εχοντας αποτελεσμα σαν αποστατες 1.5εκ στο τιμονι ;)
Όντως, τα μαρσπιε του αφρικα (οδηγου+συνοδηγου) είναι ΓΤΠΚ..

Είναι μέσα στις επόμενες "αναβαθμίσεις".. :)

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Που να δείτε τα δικά μου!! Είναι σαν να ισορροπεις πάνω σε μία σιδερένια βέργα!!!....
Αλλά δε πειράζει..όλα είναι εκπαίδευση....
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Όταν θα βαλω φαρδιους μαρσπιεδες θα είναι σαν να παταω πάνω σε τραπεζι
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
λοιπον καλοπαιδα ο καιρος για το σαββατο φενετε οτι θα ειναι για εντουρο!!!!!
ο καιρος για κυριακη φενετε παλι οτι θα ειναι για εντουρο(ισως λιγο βροχα)διοτι πολλα τσακαλια απο την γυρω περιοχη εχουν κανονισει να ερθουν κυριακη στην διρφυ για μονοπατια κλπ
ο καιρος το απογευμα της κυριακης και περα!!! για αυτους που θα γυρνανε φενετε οτι θα σφιξει!!!!λιγο απο βροχη κλπες ομορφιες !!
μετρηστε τα δεδομενα και αποφασιστε (τα βουνα ειναι και λιγο απροβλεπτα)
εγω θα παω και θα μεινω για σκ!!!ισως παω και αποψε !!!δεν ξερω ακομα με την δουλεια
οσοι ερθουν να φερουν τα προβλεπομενα και αδιαβροχα !!!!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Η ωρα και το ραντεβου το πρωι δεν εχει αλλαξει ?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
οσο αφορα το ραντεβου στην κατω στενη !!!!!
οτι εχουμε πει 1000πμ αναχωρουμε!!!!!!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Οι Αθηναίοι 7:45 μακτοναλντς - BP?
8 Φεύγουμε?
Η ωρα και το ραντεβου το πρωι δεν εχει αλλαξει ?
Φαντάζομαι πως το 08:00 είναι μια χαρά, έτσι ώστε να έχουμε λίγο χρόνο διαθέσιμο στην Στενή.
Πιστεύω πως βενζίνες, έλεγχοι τελευταίας στιγμής, αλλαγές σε τακάκια, ρύθμιση βαλβίδων θα διεκπαιρεωθούν μέσα στα χρονικά πλαίσια.... :rolleyes:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παιδες, εγω ειμαι ακομη 3000χμ μακρια αλλα εχω μηχανακι-αεροπλανο :p :D και αυριο το πρωι θα ειμαι στα Μακ στις 8πμ (ισως και λιγο πιο νωρις μπας και προλαβω κανενα γκαϊφε :rolleyes:). Παρτε αδιαβροχα γιατι καμια βροχα θα φαμε και η επιστροφη την Κυριακη προβλεπεται με καταιγιδες :woot:

Τα γνωστα δεν τα λεμε, μηχανακια ετοιμα, σαμπρελες/λεβιεδες κλπ. See ya tomorrow! :friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αντε να ετοιμαζόμαστε σιγα σιγα....


Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τι είπες τωρα !!!!
Εισαι πολυ οργανωμένος !!!!!
Με φοβίζεις !!!!
 
Top Bottom